2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben de 1 haftadır yürüyorum spor hurma herşeyi hemen hemen yapıyorum daha kontrol e gitmedim gelmeyecek diye biraz sıkıntı yaptım iki gündür herşey doğal olsun istiyorum doğumda ama bugün düşündüm herşey olacağına varır içerde kalmayacak bi şejilde doğacak sağlıkla gelir hepimizinki inşallah bakalım hareketleri de var o yüzden sıkıntı etmeye gerek yok ben abarttım biraz hormonlardanmıdır nedir

Günaydın aynı durumdayız benim de aşırı bi kaburga ağrım var gece o kadar çok uykum vardı ki ama uyuyamadım tabi. Karnım mı dar diyorum sanki bebek sığmıyor.
Sığmıyor Vallahi sığmıyor gelsin gelsin diyorum ama gününde gelsinler inşallah hayırlı gelsinler bugün yıkadım herhalde en geç ben hazırlık yaptım Bebişin çantasını hazırlıyorum ruhsal dengem bozuk ya sağa koştur sola koştur garip garip rüyalar Falan çok yorgunum hep dua ediyorum inşallah geçer bunlar

Bizde çıktık bugün yoğun bakımdan ama çocuk emmiyor emmiyor emmiyor. Şu memeden ayrılmıyor diyenleri çok kıskanıyorum mamada yemiyor. Normalde bize kan değişimi yapılacaktı ama hiç bı hastane kabul etmedi. İyiki etmemiş bı hastane bulduk fototerapiyle düşürdüler.insallah tekrarlamaz.

Bize 30cc dedi canım şırınga önerdi

Çok şükür yoğun bakımdan çıktı bebeğin dua et aslında boşuna stres yapıyoruz pozitif düşünsek sabretsek herşey daha sorunsuz olacak belki de pes etme güçlü anneleriz biz
İyi akşamlar kızlar. Sabah 7de oğluşumu kucağıma aldım. Her bebek farklı bir duyguymuş. Rabbim isteyen herkse nasip etsin İnşaAllah. Hepinize kolay doğumlar diliyorum
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün canım amin inşallah

Kolay gelsinbenim hazırlıklar tamam gibi ama bi kaç işim var daha.Biraz buzluk için pasta,poğaça falan yapmak istiyorum. Ama benim de ruhsal dengem bozuldu bi süredir böyleyim, hep hormonlar diye düşünüyorum ben de.Herşey güzel olsun inş.

Kızlar ne yaptınız umarım iyisinizdir

Eneeem, minnos geliyooor hadi sağlıkla gelsin kuzu, yoksa geldi miiii

Oynamaz annesi, ne mutlu size kavusuyorsunuz ohhh harikaaa bakalim bizim düğün ne zaman, diley leeey
Nasılsınız simdiii
Kızlar kusura bakmayın, ancak fırsat bulup yazabiliyorum. Sabah 11:30’da doğdu miniğim, şu an yanımda yatıyor.
Normal doğum oldu, dikişlerim var, ağrı kesici veriyorlar şimdilik fena değiliz.
Sütüm ufak ufak geliyor, inşallah bebeğe yeter de sarılık vs olmaz diye dua ediyoruz. Bol bol su içiyorum, elimden geldiğince

Darısı doğum bekleyen arkadaşlara. Umarım hepiniz sağlıklı doğumlar yapar huzurla alırsınız bebişleri kucaklarınıza. Biz bulutların üzerindeyiz

Hayırlısı olsun canım siz nasıl sağlıklı olacaksanız
Amin canım bol bol sütün olsun inşallah bir ara ayrıntılı doğum hikayeni de paylaş bizimle

Yaaaaa harikaaa, hoş gelmiş guzel yavru maasallah size, birkaç güne daha da iyi olursunuz bol bol kokla bizim için minnosu

Kızlaar doğurduk ya hani şimdi burda hala gebe gözüküyorum nası yapcam doğurdum diye

Profil resmin var ya üstte ona tıkla detaylara girecek. Aşağı in, gebelik takvimi oluşturduğumuz yerde “bebeğinizin muhtemel doğacağı tarih” yazıyor ya oraya doğduğu tarihi yaz kaydet

İyi akşamlar kızlar. Sabah 7de oğluşumu kucağıma aldım. Her bebek farklı bir duyguymuş. Rabbim isteyen herkse nasip etsin İnşaAllah. Hepinize kolay doğumlar diliyorum

Oooy gözün aydın maşallah..
Darısı bizlere inşallah..

(Aaaay sünnet söylemi gibi oldu ahahahaha oldu da bitti maşallah nazar değmez inşallah) ahahahahaha

Kizlar suyum gelirse diye sabah sormuştum daha cevapları okumadan şimdi suyum geldi dua edin yoldayiz

Aaaay resmen çağırdın kız

Herkes pıtır pıtır dökülüyor sıra bize ne zaman gelirki çok doğurasım var ama gelen yok Şaka bi yana Allahım hayırlı doğumlar versin hepimize ve doğan bebeklerede bol bol sağlık ve uyku

Kankaaaaaa biz sona kaldık kankaaaaa.. Bakıyoz doğuranlara ağzımızın suyu aka aka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…