2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İyi akşamlar kızlar. Sabah 7de oğluşumu kucağıma aldım. Her bebek farklı bir duyguymuş. Rabbim isteyen herkse nasip etsin İnşaAllah. Hepinize kolay doğumlar diliyorum
İyi akşamlar.hadi gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün.bol bol sütün olsun inşallah ❤️🥰
Kızlar kusura bakmayın, ancak fırsat bulup yazabiliyorum. Sabah 11:30’da doğdu miniğim, şu an yanımda yatıyor.
Normal doğum oldu, dikişlerim var, ağrı kesici veriyorlar şimdilik fena değiliz.
Sütüm ufak ufak geliyor, inşallah bebeğe yeter de sarılık vs olmaz diye dua ediyoruz. Bol bol su içiyorum, elimden geldiğince 😊

Darısı doğum bekleyen arkadaşlara. Umarım hepiniz sağlıklı doğumlar yapar huzurla alırsınız bebişleri kucaklarınıza. Biz bulutların üzerindeyiz 😊
maşallah Allah analı babalı büyütsün 🥰❤️ Hemen toparlanırsın bol bol sütün olsun inşallah 🤲🏻🎀

Kolay gelsin🥰benim hazırlıklar tamam gibi ama bi kaç işim var daha.Biraz buzluk için pasta,poğaça falan yapmak istiyorum. Ama benim de ruhsal dengem bozuldu bi süredir böyleyim, hep hormonlar diye düşünüyorum ben de.😐Herşey güzel olsun inş.🙏❤️
Amin inşallah evet o poğaça kaldı bende de aman hayırlısı olsun hayırlısı ile doğurup eve gelelim 🤲🤲 vücut sağlığı bambaşka her şeyden etkileniyorsun 😔

Selam Kasım anneleri bebeğini kucağına alanlar sağlıkla büyütün bekleyenler sağ salim kavuşun inşallah.Benim bi sorum olacak özelde yada devlette sezeryan doğum yapanlar covit testi yapildimi sonucu pozitif çıkanlar nasil bir yol izledi ?
Ben salı yaptırcakmışım 🤦🏼‍♀️11 kasım günü doğurcam nasipse

Herkes pıtır pıtır dökülüyor sıra bize ne zaman gelirki çok doğurasım var ama gelen yok 😆 Şaka bi yana Allahım hayırlı doğumlar versin hepimize ve doğan bebeklerede bol bol sağlık ve uyku 😊
Ben de çok istiyorum bir yandan diyorum daha 36 dasın bir iki hafta daha dursun bir yandan diyorum yanımda uyusun 🥰 hayırlı zamanda gelsinler inşallah

Arkadaşlar bugün vajinal bölgede böyle yere basarken ağrı oldu hep. Sanırım forumda daha önce yazılmıştı ama bulamadım 😔 neden olurmuş bu yazan olmuş muydu? Sanki böyle bütün gün sert bir sandalyede oturmuşum gibi yürürken ağrıyor

Arkadaşlar bugün vajinal bölgede böyle yere basarken ağrı oldu hep. Sanırım forumda daha önce yazılmıştı ama bulamadım 😔 neden olurmuş bu yazan olmuş muydu? Sanki böyle bütün gün sert bir sandalyede oturmuşum gibi yürürken ağrıyor
Çatı ve leğen kemikleri genişliyor canım bir nevi bebeğin çıkışına hazırlanıyorsun 🥰 bu doğurana kadar ara ara biraz şiddetli ara ara hissedilmeyecek kadar hafif olarak devam edebiliyor. Banada ilk doğumda olmadı hissetmedim bu ikincide daha çok yaşadım

Ayy doğurunca daha çok takılmaya başladım ya ben buraya. Doğurmayanlar aklımda kalıyr iyiler mi diye. Bebişli olanlar napıyor acaba derken neredeyse hep buradayım
Ne güzel doğurup gitmeyin tabi 😍 İyiyiz bizde gelen giden yok siz bebişli olanlar da iyi olun ❤️ yakında bizde katılacağız size 😄

Bnm çocuk çok hareketli ultrasonda bile ölçüm net olmuyo kaç kg belli değil geçen hafta 36 da 3234 dü kanala iyice yerleşmiş 40 da bekleyenlerin kanalda bile değil 37deyim 35 ten beri kanalda sanırım 🤦🏼‍♀️hareketleri zorluyosa 8inde alalım dedi ay çok heyecanlandım böyle birden olcakmış gibi geldi 11 olsun dayanırım hadi dedim gerçekten kemikleri baskıları hiç uyumuyo gibi bişi sancım belirtim yok hareketlerle iyi keseyi yırtmıyo🤷🏼‍♀️ hem doğsun hem doğmasın korkumdan kafa karışık🙈

42 mi ...saka mi gercek mi
Niye şaka olsun ya gerçek😁
42 mi Hay maşallah Allah kurtarsın 😂 cümlemizi 😅 42 riskli değil mi kaka yapar diye korkuyorum ben..aslında hızlı geçmişti bitmişti şimdi 2 hafta diyince gözümde büyüdü o yüzden beklemekten vazgeçtim sizin hele 3 hafta 😄 aşağıda acı varsa belki yakındır doğumun☺️ benim hiç belirti yok 🤐
Riskli bir durum yoksa bekleriz dedi zaten canım. Ha ani birşey olur mu olmaz mı bilemem ama hep böyle uyguluyor doktorum, takip ediyorum. Bir bildiği var demek ki sorun olmuyor.
Ben de o kadar bekleteceğini düşünmüyorum benimkinin, baya aşağıda çünkü kafası. Hatta bugün kafası yamulmuştu sanırım tam ölçemedi😁

Bnm çocuk çok hareketli ultrasonda bile ölçüm net olmuyo kaç kg belli değil geçen hafta 36 da 3234 dü kanala iyice yerleşmiş 40 da bekleyenlerin kanalda bile değil 37deyim 35 ten beri kanalda sanırım 🤦🏼‍♀️hareketleri zorluyosa 8inde alalım dedi ay çok heyecanlandım böyle birden olcakmış gibi geldi 11 olsun dayanırım hadi dedim gerçekten kemikleri baskıları hiç uyumuyo gibi bişi sancım belirtim yok hareketlerle iyi keseyi yırtmıyo🤷🏼‍♀️ hem doğsun hem doğmasın korkumdan kafa karışık🙈

Benim de çok hareketli ya. Doktor yeri dar ama hiç darmış gibi hareket etmiyor bu diyor, karnını ölçemedi doğru düzgün😅
Sonuna kadar ben de beklemeyi düşünüyorum şimdilik bakalım kasım ayı içinde bir zaman olur illa, içerde kalmayacaklar ya🤷🏻‍♀️

@dayler dayler Aaay valla beşiğe bayıllldııımmmmm kız.. Bugün geldi, kurduk denedik.. Haaariiiikaaaaa ötesiiiiiii, çok beğendik 🥰 İyi ki tavsiye vermişsin burdan.. Aşırı güzel, kaliteli 👍🏻

Niye şaka olsun ya gerçek😁

Riskli bir durum yoksa bekleriz dedi zaten canım. Ha ani birşey olur mu olmaz mı bilemem ama hep böyle uyguluyor doktorum, takip ediyorum. Bir bildiği var demek ki sorun olmuyor.
Ben de o kadar bekleteceğini düşünmüyorum benimkinin, baya aşağıda çünkü kafası. Hatta bugün kafası yamulmuştu sanırım tam ölçemedi😁

Benim de çok hareketli ya. Doktor yeri dar ama hiç darmış gibi hareket etmiyor bu diyor, karnını ölçemedi doğru düzgün😅
Sonuna kadar ben de beklemeyi düşünüyorum şimdilik bakalım kasım ayı içinde bir zaman olur illa, içerde kalmayacaklar ya🤷🏻‍♀️
Kanalda ya bayadan beri acaba kafası yamulurmu ki orda kafamda deli sorular rahatmı değil anlamadım inşallah hunili çıkmaz🤣

X