2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizimde 10.5 ama tekrar gelin falan demediler gayet normal dediler. 17 ve üzeri sıkıntılıymış
Benim sütüm tam anlamıyla dün geldi, o yüzden herhalde bi de yarın görelim dedi doktoru. Zaten kandan bakılmadı. Gerek duyulursa bugün kandan bakılacak. Normale döner inşallah miniklerin değeri🙏

Suyum geldi 🥺
Hastanedeyim şu an, sancılar 10dk’da 1 geliyor. Bebek geliyor ve beni aldı bir korku…
Yaaa hadi güzel haberlerini bekliyoruz doğmuştur belki de şimdi 😍 o korku ve heyecanı ben de yaşayayım artık hayırlısıyla yaa yoksa çıkamayacak az daha durursa içimde 🙈😞
MutluBulut_ MutluBulut_
Canım ikinci kez annelik nasıl gidiyor gözün aydın kızına kavuşmuşsun sende

Allah izin verirse bende bugün sezeryana giriyorum kızlar çok korkuyorum ilk defa deneyimleyeceğim inşallah heyecandan falan tansiyonum oynamaz 🙈
İnşallah sağ salim atlatırsın hadi bakalım 3 bebek gelmiştir bugün artık dünyaya 😍

Benim bebeğimde sarılık oldu, değer 10.5 ölçüldü yarın tekrar gidicez. Sizin değeriniz kaçtı? Rabbim en kısa zamanda iyileştirsin inşallah🙏
Sakın ihmal etme. Biz kendimiz şüphelenip acile gittik 12ydi değer acildeki doktor önemli değil tekrar test vermenize gerek yok dedi. Doktor o kadar önemliymiş ki ben bilsem saat başı tekrar test verirdim. Ertesi gün akşam tekrar içimiz rahat etmeyip gittik 24 olmus. Acil ambulansla sevk edildik şimdi yogunbakimda

Günaydın güzel anneler ve anne adayları 😊.. 39+ 5im bugün.. hala bi atraksiyon yok benim bebeden 😁.. geçen hafta en son kanalA bile yerleşmemişti . Bugün kontrol var bakalım neler olacak . Sata göre Kasım 4 gözüküyordu , umarım 2 gün içinde gelir artık 🙈
Ben deeee ben deee🙋‍♀️

Sakın ihmal etme. Biz kendimiz şüphelenip acile gittik 12ydi değer acildeki doktor önemli değil tekrar test vermenize gerek yok dedi. Doktor o kadar önemliymiş ki ben bilsem saat başı tekrar test verirdim. Ertesi gün akşam tekrar içimiz rahat etmeyip gittik 24 olmus. Acil ambulansla sevk edildik şimdi yogunbakimda
Oy kıyamam minik çok geçmiş olsun inşallah hemen toparlar annesi üzülme ki sen sütünde azalma filan olmasın

Benim bebeğimde sarılık oldu, değer 10.5 ölçüldü yarın tekrar gidicez. Sizin değeriniz kaçtı? Rabbim en kısa zamanda iyileştirsin inşallah🙏
Merhaba bize de öyle dediler dün kontrolde değer 10 çıkmış iki üç gün sonra gelin bakalım şuan yüksek değil dediler. Emzire emzire süt kalmadı valla sık sık emzir bi o geçirir dedi doktor bize.

Kizlar ben sezeryan olucam ama günüm de henüz belli değil suyun gelirse kaç saat içinde hastanede olmalıyım 🤔
Hemen gidin tabi ama su geldikten 24 saat içinde olabilirmiş doğum. Bazen 48 saat diyorlar ama onda da enfeksiyon riski fazla oluyormuş

MutluBulut_ MutluBulut_

Allah izin verirse bende bugün sezeryana giriyorum kızlar çok korkuyorum ilk defa deneyimleyeceğim inşallah heyecandan falan tansiyonum oynamaz 🙈
Sagol canim cok guzel ya 🥰 ama sutum cok az bence bugunde boyle giderse mama alicam cok korkuyorum ablasi gibi kuveze girer diye ilk 1 haftayi atlatsak rahatlicam. Saat kacta giriyorsun saglikla al kucagina.
DusunceBulutu DusunceBulutu sende ne var ne yok canim.
Ne olurdu benimde sutum bol bol olaydi cok uzuluyorum bu duruma 😥

Sagol canim cok guzel ya 🥰 ama sutum cok az bence bugunde boyle giderse mama alicam cok korkuyorum ablasi gibi kuveze girer diye ilk 1 haftayi atlatsak rahatlicam. Saat kacta giriyorsun saglikla al kucagina.
DusunceBulutu DusunceBulutu sende ne var ne yok canim.
Ne olurdu benimde sutum bol bol olaydi cok uzuluyorum bu duruma 😥
Sağlıcakla büyütün inşallah bebeğinizi. Sütüm az yada gelmiyor bebeğim beslenemiyor diye düşünüp kendinizi üzüp strese sokmayın,geçenlerde emzirme eğitimi aldım ebe zaten bebeğin midesi kiraz kadar dedi ilk günlerde o her halükarda beslenir siz sık sık besleyin dedi . İyi düşünün lütfen 🥰

Sağlıcakla büyütün inşallah bebeğinizi. Sütüm az yada gelmiyor bebeğim beslenemiyor diye düşünüp kendinizi üzüp strese sokmayın,geçenlerde emzirme eğitimi aldım ebe zaten bebeğin midesi kiraz kadar dedi ilk günlerde o her halükarda beslenir siz sık sık besleyin dedi . İyi düşünün lütfen 🥰
Sagol 🙂 ilk kizim bu sebeple 3.gun kuveze girince cok korkuyorum insallah Allah tekrar yasatmasin. Sut arttirmak icin bir oneri sundular mi ? Hastane bitkisel bir sut arttirici onerdi bilmiyorum insallah etki eder

Kizlar ben sezeryan olucam ama günüm de henüz belli değil suyun gelirse kaç saat içinde hastanede olmalıyım 🤔
Gününü alsana canım ne bekliyon😬 sezeryen 1 hafta 10 gün önce doğuruluyo nerdeyse suyun gelirsede hemen gitmeye çalışcan hastaneye uzaksan panik yapmadan gidin duruma göre onlar karar verir sağlıklı zamanında doğumlar dilerim🥰

Sagol 🙂 ilk kizim bu sebeple 3.gun kuveze girince cok korkuyorum insallah Allah tekrar yasatmasin. Sut arttirmak icin bir oneri sundular mi ? Hastane bitkisel bir sut arttirici onerdi bilmiyorum insallah etki eder
Ama amin ama olumsuz düşünüp olumsuz çekmeyin iyi düşünün ki iyi olsun. Malt içecekleri asla önermedi. Yeşil yapraklı sebzeler süt arttırır dedi maydnz hariç. Rezene ve Papatya çayı dedi. 3 ana 3 ara öğün kuruyemişler ve 3 lt su dedi

Çok zorlaniorum.Resmen takatim kalmadı.Hayirlisiyla bı dogsaydi.
Az daha sabır canım . Bebek büyüdükçe zorluyor bünyeyi haklısın. Ama geçecek kollarımızı aldığımızda hiçbir şey kalmayacak inşallah ❤️
Suyum geldi 🥺
Hastanedeyim şu an, sancılar 10dk’da 1 geliyor. Bebek geliyor ve beni aldı bir korku…
Oh sonunda gözün aydın ❤️ doğmuştur şimdiye herhalde sonunda gelmeye karar verdi minik ☺️ darısı başımıza 🌺
MutluBulut_ MutluBulut_

Sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah 🌺

Günaydın güzel anneler ve anne adayları 😊.. 39+ 5im bugün.. hala bi atraksiyon yok benim bebeden 😁.. geçen hafta en son kanalA bile yerleşmemişti . Bugün kontrol var bakalım neler olacak . Sata göre Kasım 4 gözüküyordu , umarım 2 gün içinde gelir artık 🙈
Bizimki kanalda ama bizde de bir hareket yok henüz. Bakalım bekliyoruz birden başlıyor her gün doğuracakmışım gibi düşününce de zaman geçmiyor. O yüzden hergün doğurmayacakmışım gibi kendime iş çıkarıyorum ben de 😂 ne zaman isterse o zaman gelsin sağlıkla inşallah 🙏

Hastaneden geliyoruz sancı yok tansiyon iyi bebeğin suyu iyi pozisyonu iyi. 41 e kadar bekleyebiliriz diyor :) ben doğurmaktan vazgeçtim arkadaşlar uygulama bile 40 a kadar hesaplıyor bizim doktor 41+0 a beklicez diyor.yani ayın 16sına kadar :) haftaya salı günü yine gün verdi suyu azalırsa duruma göre bakarız dedi.ama benim kızın suyunun biteceği yok ben umudu kestim 😃 bekleyen arkadaşlara kolay gelsin diyip çekiliyorum 😄 işin kötü yanı hep 40 diye hesapladığım için çevreme de en son 9u diyordum şimdi arayıp duracaklar tek tek açıklama yap dur pöf.doğuramadın mı muhabbetleri devam edecek 2 hafta ona sıkılıyorum :) MutluBulut_ MutluBulut_ bizde durumlar böyle canısı 🙈 senin kız benimkine abla oldu🥰 bol bol sütün olur inşallah hiç canını sıkma.daha ilk günler bunlar zamanla artacaktır.gelmesi bile çok güzel maşallah 🧿 bol su iç dereotu ye.çevremdekiler hep bunları öneriyor.gerekirse doymazsa mama vermekten çekinme mama süt ikisini beraber götür yeter ki sağlıklı olsun 🤲🏻 Kesi dikiş yok dimi sen de iyisin ❤️

X