2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya kimse zamanında doğurmuyo nie erken geliyo bu bebişler korkmaya başladım 🥺 piskolojikmi nedir karnımda gerilme hareketleri yapıyo çıktı çıkcak yan yatamaz oldum oturuncada uyulmuyo 🥺 doğum belirtisi kimsede yokken doğuyo çözemedim🤔 son 10 gün ya sabır🤲🏻

Ya kimse zamanında doğurmuyo nie erken geliyo bu bebişler korkmaya başladım 🥺 piskolojikmi nedir karnımda gerilme hareketleri yapıyo çıktı çıkcak yan yatamaz oldum oturuncada uyulmuyo 🥺 doğum belirtisi kimsede yokken doğuyo çözemedim🤔 son 10 gün ya sabır🤲🏻
Son 17 gün benimde ama belirti yok sıfır :)

Senin olmasın da kimlerin olsun, gelsin artık kaçıncı hafta olmuş ama bir de sana sormak lazım, hazır mısın :KK48: :21:
Gelsin gelsin diyorum da bu akşam yürüyüşte bi kasılmalar oldu soğuk terledim dedim heralde sancılar başlayacak ne yapcam al işte dedim kendime ama eve gelince azaldı bakayım yarın ne olur heyecanlıymış ama vaktinde gelsin napim sonuçta doğacak bi şekilde 😂
Merhaba kızlar 35 + 3de Baran geldi hiçbir şey hiçbir ağrım hiçbir belirti yoktu ben öksürdüm için olduğunu düşünüyorum karnında bir ağrı vardı ama karın ağrısı gibiydi tam yemekten kalktım lavaboya gittim geldim ayakta çocuklara su içiriyordum birden bir akıntı geldi baktım şeffaf gibi sildim çıktım AA baktım kesilmiyor sanki ayakta küçük tuvaletimi kaçırıyorumdoktorumu aradım hastaneye geç dedi oradan ben haber alıcam dedi 20:30 gibi geldik yeni sofradan kalktığım için genel anestezi konuşmuyoruz bile dedi anestezici . İğne oldum karnımdalömbür lömbür bileyler yapınca dedim geliyor baran .zaten hemen sesi duyuldu . Bu bebek zaten zamanını doldurmuş 35+3 olmasına bakma dediler. Maşallah 🧿🧿3420🧿🧿doğmuş önce anne bebek sonra baba bebek sonra üçümüz buluştuk Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏
Hoş gelmiş haftası erken ama kendisi olgunlaşmış baran 😍 maşallah sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah 😊
Ya sanırım doğum için belirti falan yok gelmeye karar veriyor ve doğumu başlatıyor minik kuşlar 🙈 herkesin aniden başlıyor baksana. 😂 Allah sağlıkla sıhhatle dünyaya getirmeyi nasip etsin ❤️

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla sıhhatle büyüsün analı babalı inşallah 🙏

Yürümek çok zorlaştı ya benim pubik bolgemde devamlı bir ağrı var bebek baskı yapıyor herhalde resmen yürürken zorlanıyorum ama iyi de geliyor

Hayırlı olsun canım ❤️ sağlıkla büyüsün 🙏

Ay çok güldüm buna ☺️ aklımız hemen de nasıl yuva yapan dışı kuşlar gibi ev işlerine gidiyor 😂

Sağlıkla büyüsün canım 🙏 gözün aydın
Aynen öyle bi anda geliveriyolar daha stres etmiyorum bi anlık suya sancıya bakıyo ne de olsa sağlıkla kolaylıkla gelsinler inşallah 😍

Yürümek çok zorlaştı ya benim pubik bolgemde devamlı bir ağrı var bebek baskı yapıyor herhalde resmen yürürken zorlanıyorum ama iyi de geliyor

Bende de durum aynı, yürürken aşağı baskı çok oluyor ama yürüyorum. Dün mesela sahile gittim, sonra avm’ye girdim baya yürüdüm. Dedim belki bu kadar yürümeye bu akşam gelir ama ı-ıhhhh yok 😀
Gecenin bi yarısı tuvalete gitmem için uyandım, 2 saattir uyuyamıyorum. Hafif regl sancısı gelip gidiyor, belli belirsiz. Herkes doğurdu, Kasım başı bebekleri bizimkiler hala gelmediler 🤣

Ay çok güldüm buna ☺️ aklımız hemen de nasıl yuva yapan dışı kuşlar gibi ev işlerine gidiyor 😂
😄😄 Aynen öyle vallahi

Gelsin gelsin diyorum da bu akşam yürüyüşte bi kasılmalar oldu soğuk terledim dedim heralde sancılar başlayacak ne yapcam al işte dedim kendime ama eve gelince azaldı bakayım yarın ne olur heyecanlıymış ama vaktinde gelsin napim sonuçta doğacak bi şekilde 😂
Herşey zamanının esiri demişler, ay ne heyecanlıymış bu son zamanlar 🤭 Ööyle hazırolda bekliyoruz hepimiz

Bende de durum aynı, yürürken aşağı baskı çok oluyor ama yürüyorum. Dün mesela sahile gittim, sonra avm’ye girdim baya yürüdüm. Dedim belki bu kadar yürümeye bu akşam gelir ama ı-ıhhhh yok 😀
Gecenin bi yarısı tuvalete gitmem için uyandım, 2 saattir uyuyamıyorum. Hafif regl sancısı gelip gidiyor, belli belirsiz. Herkes doğurdu, Kasım başı bebekleri bizimkiler hala gelmediler 🤣
Tuvalete diye kalkıp uyuyamayanlardanım ben de. Bu gece iki kere ter içinde kalktım, çamaşırıma kadar değiştirdim niyeyse.

😄😄 Aynen öyle vallahi

Herşey zamanının esiri demişler, ay ne heyecanlıymış bu son zamanlar 🤭 Ööyle hazırolda bekliyoruz hepimiz

Tuvalete diye kalkıp uyuyamayanlardanım ben de. Bu gece iki kere ter içinde kalktım, çamaşırıma kadar değiştirdim niyeyse.
Ben de kalktım temiz hava çektim ciğerlerime bugün uzak yerlere gezmeye gidesim var şu son zamanlarda da eve tıkılıp kalıcam diye gezmek istiyorum ama güvenemiyorum kendime fazla uzaklaşamam bu halde ama bi yanım da boşver git gez diyo 😂

Merhaba kızlar 35 + 3de Baran geldi hiçbir şey hiçbir ağrım hiçbir belirti yoktu ben öksürdüm için olduğunu düşünüyorum karnında bir ağrı vardı ama karın ağrısı gibiydi tam yemekten kalktım lavaboya gittim geldim ayakta çocuklara su içiriyordum birden bir akıntı geldi baktım şeffaf gibi sildim çıktım AA baktım kesilmiyor sanki ayakta küçük tuvaletimi kaçırıyorumdoktorumu aradım hastaneye geç dedi oradan ben haber alıcam dedi 20:30 gibi geldik yeni sofradan kalktığım için genel anestezi konuşmuyoruz bile dedi anestezici . İğne oldum karnımdalömbür lömbür bileyler yapınca dedim geliyor baran .zaten hemen sesi duyuldu . Bu bebek zaten zamanını doldurmuş 35+3 olmasına bakma dediler. Maşallah 🧿🧿3420🧿🧿doğmuş önce anne bebek sonra baba bebek sonra üçümüz buluştuk Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏
maşallah gözün aydın :)

Maşallah kilosu iyi haftasıyla uyumlu bence doğrudur.sezaryen olunca 38 39 da alıyorlar sanırım.bana normal gözüktüğü için 40 ya da 41 de suni veririz dedi.özel hastane sonuçta sana uyması lazım istersen iyileşmeyi bekle.belki de çarşambaya kadar toparlarsın 😕

benim de belirti yok.kasılmalar bile saniyelik bizim.sizin yakındır bence doğum

oy maşallah kilosu yerinde her şey yolunda da gitmiş kavuşmuşsun oğluşuna 😍 Allah analı babalı büyütsün darısı bize inşallah 😍❤️
Yok ya o kiloya hic inanmiyorum kesin simdi dogsa 2800-2900 falan dogar 🥰😁 rutin kontrl icin cagirdi ama 39 hesaplayarak erken cagirdi son haftadam sonra dusuyor kontroller ama ben hafta sonuna dogru giderm sonra siklassin artik🤷‍♀️

Sorma ya Kasımbaşı bebeklerinin keyfi yerinde çıkmaya niyetleri yok 😂

Aynen öyle bizimkiler rahat çıktı keyif yapıyorlar içerde😅
Biz yarın kavuşuyoruz inşallah 🙏🏻

Daha dur, gün uzun 😄
Aynen sabah ciktim yürüyüş yaptım apartmandan inerken çıkarken asansör kullanmadım hala bbir ümit belki başlar doğum diye uğraşıyorum. Bugün cadılar bayramı ya bugün gelsin çok istiyordum 😂
Aynen öyle bizimkiler rahat çıktı keyif yapıyorlar içerde😅
Biz yarın kavuşuyoruz inşallah 🙏🏻
Sağlıkla kavus canım yaa güzel tarihte gelecek ☺️
Ben de 29 Ekim’i kaçırdık bari 1 Kasım’da doğsun diyorum; doğum tarihi 1.11.21 olur, bence çok ahenkli 😃
Aaa hiç öyle düşünmemiştim güzel tarihmiş gerçekten doğum günü için ☺️ Ben de 31 Ekim cadılar Bayramı'nda doğsun çok istiyordum 😂 doğum gunlerini konseptli yaparım diye 😂😂 bakalım hangi güne Kısmet olcak kavuşmamız 😻

Ben de 29 Ekim’i kaçırdık bari 1 Kasım’da doğsun diyorum; doğum tarihi 1.11.21 olur, bence çok ahenkli 😃
Bence deeeee😍😍😍😍
Aynen sabah ciktim yürüyüş yaptım apartmandan inerken çıkarken asansör kullanmadım hala bbir ümit belki başlar doğum diye uğraşıyorum. Bugün cadılar bayramı ya bugün gelsin çok istiyordum 😂

Sağlıkla kavus canım yaa güzel tarihte gelecek ☺️

Aaa hiç öyle düşünmemiştim güzel tarihmiş gerçekten doğum günü için ☺️ Ben de 31 Ekim cadılar Bayramı'nda doğsun çok istiyordum 😂 doğum gunlerini konseptli yaparım diye 😂😂 bakalım hangi güne Kısmet olcak kavuşmamız 😻
Amin inşallahhhhhh😍 hepimiz sağlıkla kavuşalım 🤲🏻♥️

Resmen şansa yaaav baksana.. Senin dediğin gibi söyleyen de var, tersini söyleyen de.. Ama tenim çok hassas benim, zor geçecek diye düşünüyorum ben de 😰 İlkinde 15 günde anca kendime gelmiştim, uuuuy..
Kesinlikle katılıyorum sana canım bende öyleyim ve bundan çok korkuyorum özel şansım yok devlette de yeni gelen bir doktor yapacak umarım eli iyidir diyorum 😟 stresle bekliyorum napicam nasıl kalkıcam öyle onu düşünüyorum

Güzel tarihmiş gerçekten de olabilir 😁
Hadi kızlar, elele verip yarın doğurmak için totem falan yapalım 😀 Bakın tarihle de kalbinizi çaldım, bence bu hevesle yarın doğurabiliriz, inanırsak başarabiliriz 🤣

X