2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben son ana kadar rahat davrandım yattığım için çarşıya gittiğimde hep unuttum kaldı artık salla olduğu kadar ☺️ sen ne güzel yaptırmışsın 🥰

Ama soldaki paylaştığın güzel bence, beğendim 🤩

Anammmm kızlarrrr suyum gekiyor acile gidiyorummmm

Nst deyiz 2cm açıklık ve gelen suyummuş

Ahaaa bir erkenci kuş daha 🥳🥳 hadi bakalım, kolay olsun inşallah sağlıkla..

Arkadaşlar bugün mutfak temizledim biraz buzdolabi çektim falan ondan mi yoksa sancilar mi bilemiyorum bi kasilma sancı giriyor soğuk terler döküyorum o an sanki ishal olmuşum gibi en son sanci da makattan yukariya dogru zonkladi adet oluyormuşum gibi şu an gecti ama yine gelirse endişelenmeliyim

Arkadaşlar bugün mutfak temizledim biraz buzdolabi çektim falan ondan mi yoksa sancilar mi bilemiyorum bi kasilma sancı giriyor soğuk terler döküyorum o an sanki ishal olmuşum gibi en son sanci da makattan yukariya dogru zonkladi adet oluyormuşum gibi şu an gecti ama yine gelirse endişelenmeliyim
Ben de az önce yürüyüşten geldim bugün de hep ayaküstüydüm yürüyüşe çıkınca bi kasılmalar geldi ki dedim tamam başlıyo benim belirtiler de ama eve geldim oturuyorum geçti şimdi

Ben de az önce yürüyüşten geldim bugün de hep ayaküstüydüm yürüyüşe çıkınca bi kasılmalar geldi ki dedim tamam başlıyo benim belirtiler de ama eve geldim oturuyorum geçti şimdi
Benim tam gecmedi canim ya ama düzenli degil araliklari onu takip etmeye basladim eşimden çantamı cikarmasini istedim kendi eşyalarımı hazirlamamistim korktum eksikleri tamamlayacagim daha erken benim icin ama senin vakit gelmiş

Benim tam gecmedi canim ya ama düzenli degil araliklari onu takip etmeye basladim eşimden çantamı cikarmasini istedim kendi eşyalarımı hazirlamamistim korktum eksikleri tamamlayacagim daha erken benim icin ama senin vakit gelmiş
Hazirla dursun kafan rahat olur benim hazır herşey ondan rahatım benim de tam geçmedi aşağıya baskı yapıyo iğne batırıyo sanki alttan bakalım ne oluruz

Çok geçmiş olsun biz de aynı durumdayız oğlum tam olarak iyileşemiyor.Gece de uykudan sıçrayarak uyanıyor korkuyor bi şeyler izlemiş galiba kuzenleriyle sabaha kadar başında durdum artık çok yıprandım karnım sertleşiyor.😐 Dua okudum, sabahta konuştuk şimdilik iyi ama geceler bize haram oldu resmen hastalıklar, benim kaburga ağrım çok arttı nasıl biticek şu son haftalar diyorum çok moralim bozuk.😔
Cok gecmiş olsun size de :KK43:
Tünelin sonu da aydınlık degil ki :KK43: yani düşününce lohusalık, yenidoganın ihtiyaçları derken çok pembe hayaller kuramıyorum.
Oglun kaç yasında? benimki 3. birkac ay once o tip uyanmaları cok yasadı. ekran etkisi diye düşünüyorum ben. özellikle yatmaya yakın ekran maruziyeti olunca oluyor, en azından bizde öyle.
Şu an bir öksürük ve nefes sorunlarımız gecsin istiyorum ailece. ogluma esime ayrı üzülüyroum, kendim dogumda zorlanırım diye ayrı endiseliyim. bir de esim standart erkek sagolsun, hep öldüm bittim modunda. ben hamile ve hasta halimle gece nöbetlerinin cogunu da gögüslüyorum, cidden son haftalar iskence oldu.

Pekmez şerbeti, mayalı şeyler tüketmek, meyve suyuna toz maya karıştırıp içmek,bol su içmek, dereotu ve beyaz üzüm, kısır, bulgurlu pilav ben de çok güzel artırmıştı bi de bazı çaylar var kimisi artıyor diyo rezene de olabilir.
aa toz maya olayını ilk kez duyuyorum, aklımda olsun.
boza da arttırıyordu sanki mayalı deyince aklıma o geldi.
kısır bulgur bazısına gaz yapıyor :KK43:

serenity16 serenity16 çok çok geçmiş olsun Rabbim bian önce şifa verip evladına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin
Öksürük için bı öneri sarımsağı ezip zeytinyağında biraz beklet sonra ayak altlarına sürüp çorap giy siafa olur inşallah denersen
icimdekisess icimdekisess
Bence doğum belirtisi diye bir şey yok yada herkeste olmuyor iki doğum yaptım ikisinde de hiç bir belirtim olmadı bebeğin aşaya inmesi bile olmadı gece pat diye sancıyla uyandım ikisindede belirtim yok deyip strese girmeyin bence
Cok sagol canım güzel dilegin icin.
Sarımsaklı yagı kendime degil de ogluma denedim ama ateş için. öksürüge pek fayda etmedi fakat ateşe ciddi manada iyi geldi. 4 saatte bir dönüsümlü verilen ates surupları atesi düsüremedi bu yag düşürdü.

Hoşşşgeldin.. Sağlıkla kavuş da, kasım da olur ☺️ Zaten bizim kasım anaları da ekime kaydı bazıları 😁

Aaaay geçmiş olsun canım.. Çabuk toparlanır inşallah 😕

Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla büyütün 🤩

Amin 🤩🤩 Hayırlı olsun 🥳

Tebrikleeeeer 🥳 Sağlıkla büyüsün
sagol canım. bugun bir tık daha iyi şükür.

X