2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Anammmm kızlarrrr suyum gekiyor acile gidiyorummmm
Aaa hadi hayırlarla inşallah 😍

İnşallah yaa hamileliğimde hiç sıkıntım olmadı nazar heralde sona rastladı bu da allahtan kaşıntım yok ama ona da şükür 🤷‍♀️😊

Seni de bi memnun edemedi bebeğin yaaa kesin sana çekecek bu gidişle 😂

Gece yazdıklarından sonra bugün doğurursun sandım ama demekki varmış biraz daha vaktin 😊
Valla ben de dedim geliyor herhalde ya da kesin açılmam başlamıştır ama yokmuş 🤭 Ama ben yakın gibi hissediyorum çünkü kasılmalarım bir daha eskisi gibi düzensiz değil karnım hep belli bir sertlikte.

Hayırlı sekilde saglikla gelsinler insAllah🤲yattim biraz hafifledi sanki bakalim.gece nasil gececk
Amin inşallah bakalım
Aaa hadi hayırlarla inşallah 😍

Valla ben de dedim geliyor herhalde ya da kesin açılmam başlamıştır ama yokmuş 🤭 Ama ben yakın gibi hissediyorum çünkü kasılmalarım bir daha eskisi gibi düzensiz değil karnım hep belli bir sertlikte.
Bu akşam benim de baya bi kasılmam var ama yatınca geçer mi bilmem

Bebişlerini kucağına alan anneler gözünüz aydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tek tek alıntılayamadım geçmişi ♥️♥️ Darısı başımıza inşallah sağlıkla🙈 bende pek belirti yok doğuma dair açıklık, sancı vs 😂 birkaç gündür kasılmalar arttı baya da uzun sürüyor 4-5 dk toplanıyor neredeyse. Sizin kaç dk sürüyor kızlar?

Merhaba kızlar 35 + 3de Baran geldi hiçbir şey hiçbir ağrım hiçbir belirti yoktu ben öksürdüm için olduğunu düşünüyorum karnında bir ağrı vardı ama karın ağrısı gibiydi tam yemekten kalktım lavaboya gittim geldim ayakta çocuklara su içiriyordum birden bir akıntı geldi baktım şeffaf gibi sildim çıktım AA baktım kesilmiyor sanki ayakta küçük tuvaletimi kaçırıyorumdoktorumu aradım hastaneye geç dedi oradan ben haber alıcam dedi 20:30 gibi geldik yeni sofradan kalktığım için genel anestezi konuşmuyoruz bile dedi anestezici . İğne oldum karnımdalömbür lömbür bileyler yapınca dedim geliyor baran .zaten hemen sesi duyuldu . Bu bebek zaten zamanını doldurmuş 35+3 olmasına bakma dediler. Maşallah 🧿🧿3420🧿🧿doğmuş önce anne bebek sonra baba bebek sonra üçümüz buluştuk Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏

Benim ilk geneliğimde 39+3 te almışlardı o zamana kadar ne ağrı ne sızım hiç bileyim olmamıştı hatta son gece bile uyumuştum ama bunda hem çok hasta oldum hem ağrım sızım sıkışmalarım çok oluyor. İkisinin de cinsiyeti aynı ama gebelikten gebeliğe fark ediyor demektir

İllaki doğurcaz da normal doğuramıcam mı niye başlamıyobelirtilerim diye düşünmeye başladım aslında 1cm açılmam vardı çarşamba günü kontrolde ama sancılarım çok çok nadir ve az daha başlamadı bile diyebilirim 😏

Aynen öyle sağlıkla gelsinler inşallah ne yapalım düşün düşün de bi yere kadar yapacak bişey olmuyo ama taktım kafaya biraz 😊

Yanlış geldin burda çoğu anne ekim annesi oldu bile 😜 biz de öyle kaldık arada işte aralık anneleriyle beraber kasım ayında toplu doğururuz artık 😂 şaka bi yana inşallah sağlıkla kolaylıkla alırız kucaklarımıza bebişlerimizi😍

Al benden de o kadar güya ilişkiye başlayacaktım zaten hamilelikte eskisi gibi olmadı hiç ilişki yasağı girdi araya sonra o bitti bu sefer de biz bişey yapmadık şu son ay bişeyler olsaydı hem hormonlar hem sağlık açısından iyi olurdu ama hasta olduk derken geldik son haftaya o da 2 kez mı olur ancak doğurana kadar bilmem neye fayda edecek ona da ayrı taktım kafayı zaten 😞 bu ilk hamileliğimde çok planlarım vardı ama hiç yapamadım güya spor yapıp fit hamilelerden olacaktım 🙈😂😂😂
Ya sanırım doğum için belirti falan yok gelmeye karar veriyor ve doğumu başlatıyor minik kuşlar 🙈 herkesin aniden başlıyor baksana. 😂 Allah sağlıkla sıhhatle dünyaya getirmeyi nasip etsin ❤️
Kızlar geçmişi okuyamadım,çok şükür kuzuma kavuştum 50 cm 3.150 gr doğdu.
Benim ağrılarım oldu biraz ilk sezeryanım gibi geçmedi detayları anlatırım sonra inşallah ,ama her acıya değer bi duygu gerçekten Allah hepinize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin .
Bide kalanlara tavsiyem doğumdan en az bi hafta önce komposto tarzı şeyler için beni en çok zorlayan gaz oldu halada devam ediyor😑
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla sıhhatle büyüsün analı babalı inşallah 🙏
Yok anam ilişkiye yanaşmıyo bizimki, o yüzden sadece yürüyüş ve merdiven seçeneğim var :)
Ben kilo almadım da ne oldu, yine yürüyemiyorum. Pazartesi gittiğimde artık sezaryenle al diyeceğim sanırım, umarım o zamana kadar gelir bizim oğlan 🙄
Yürümek çok zorlaştı ya benim pubik bolgemde devamlı bir ağrı var bebek baskı yapıyor herhalde resmen yürürken zorlanıyorum ama iyi de geliyor
Kizlar bende doğurdum suyum geldi aniden apar topar geldik tansiyon 18 kere çıktı fena oldum direk seseryana alındım ve oğlum dünyaya geldi şükür darısı basiniza 🙏😊
Hayırlı olsun canım ❤️ sağlıkla büyüsün 🙏
Ha bir de nolur nolmaz diye yarına bıraktığım bir iki işi yaptım lavaboları ovup klozetleri temizledim 😂
Ay çok güldüm buna ☺️ aklımız hemen de nasıl yuva yapan dışı kuşlar gibi ev işlerine gidiyor 😂
Kizlar merhaba. Normalde 21 kasimda bekledigimiz yavrumuzu 25 ekimde sag salim kucagima almanin mutlulugunu yasiyorum gunlerdir. Hadi bakalim dualarim sizinle. Sira sizlerde. Insallah vakti zamani gelince bir bir kucaginiza alirsiniz.
Sağlıkla büyüsün canım 🙏 gözün aydın

Merhaba kızlar 35 + 3de Baran geldi hiçbir şey hiçbir ağrım hiçbir belirti yoktu ben öksürdüm için olduğunu düşünüyorum karnında bir ağrı vardı ama karın ağrısı gibiydi tam yemekten kalktım lavaboya gittim geldim ayakta çocuklara su içiriyordum birden bir akıntı geldi baktım şeffaf gibi sildim çıktım AA baktım kesilmiyor sanki ayakta küçük tuvaletimi kaçırıyorumdoktorumu aradım hastaneye geç dedi oradan ben haber alıcam dedi 20:30 gibi geldik yeni sofradan kalktığım için genel anestezi konuşmuyoruz bile dedi anestezici . İğne oldum karnımdalömbür lömbür bileyler yapınca dedim geliyor baran .zaten hemen sesi duyuldu . Bu bebek zaten zamanını doldurmuş 35+3 olmasına bakma dediler. Maşallah 🧿🧿3420🧿🧿doğmuş önce anne bebek sonra baba bebek sonra üçümüz buluştuk Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏
Canım gözün aydın, sağlıkla sıhhatle büyüt bebeğini ❤️ gözün aydın 🙏

Aaay maşallah..
Yine su gibi akan bir hikaye daha..
Çabucak 😍
Hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün

Hayırlı olsun canim masallah erkenci ama büyümüş icerde gayet😊 neden sezeryan oldu o kısmı anlayamadim

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤗

Amiinn canim insallah 🥰 doktora gittik benim doktor yoktu 😕 baska bir doktora muayne oldum 3200 kusur olctu kilosunu sonra karnima bakti ama bence o kadar yoktur ya dedi 😁😁 olcen kendisi yanlis bulanda kendisi ama bencede yanlistir zaten 😕 sat gore 39 haftaligim diye carsamba falan gel dedi ama gitmem ya detaylidan beri sasmadan 38+1 suan. Ya birde nst de gecen cikan sancilar eser yok. Ama olmasin cok dua ediyorum iyi olmadan dogurmayim diye. Asansorde bile yere coktum o kadar halim yok
Maşallah kilosu iyi haftasıyla uyumlu bence doğrudur.sezaryen olunca 38 39 da alıyorlar sanırım.bana normal gözüktüğü için 40 ya da 41 de suni veririz dedi.özel hastane sonuçta sana uyması lazım istersen iyileşmeyi bekle.belki de çarşambaya kadar toparlarsın 😕
Bebişlerini kucağına alan anneler gözünüz aydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tek tek alıntılayamadım geçmişi ♥️♥️ Darısı başımıza inşallah sağlıkla🙈 bende pek belirti yok doğuma dair açıklık, sancı vs 😂 birkaç gündür kasılmalar arttı baya da uzun sürüyor 4-5 dk toplanıyor neredeyse. Sizin kaç dk sürüyor kızlar?
benim de belirti yok.kasılmalar bile saniyelik bizim.sizin yakındır bence doğum
oy maşallah kilosu yerinde her şey yolunda da gitmiş kavuşmuşsun oğluşuna 😍 Allah analı babalı büyütsün darısı bize inşallah 😍❤️

Sezeryan sonrası ağrı sızı acı durumun nasıl? 2.gebelikte en merak ettiğim mevzu 🥴
Benim 2. Sezeryanim ilkinden daha zor iyilesmisti canim o yüzden şimdi 2ssvd adayi olarak bekliyorum bakalim ne nasip olacak 3. Daha zor olacak diye korkuyorum sezeryan olursa Allah yardimcimiz olsun 🤲

Benim 2. Sezeryanim ilkinden daha zor iyilesmisti canim o yüzden şimdi 2ssvd adayi olarak bekliyorum bakalim ne nasip olacak 3. Daha zor olacak diye korkuyorum sezeryan olursa Allah yardimcimiz olsun 🤲

Resmen şansa yaaav baksana.. Senin dediğin gibi söyleyen de var, tersini söyleyen de.. Ama tenim çok hassas benim, zor geçecek diye düşünüyorum ben de 😰 İlkinde 15 günde anca kendime gelmiştim, uuuuy..

Resmen şansa yaaav baksana.. Senin dediğin gibi söyleyen de var, tersini söyleyen de.. Ama tenim çok hassas benim, zor geçecek diye düşünüyorum ben de 😰 İlkinde 15 günde anca kendime gelmiştim, uuuuy..
Iyi düşünelim insAllah kolay geçsin Rabbim en hayırlısı nasip etsi sağlıklı alalim minikleri kucaklarimiza

X