2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bebeğin hareketleri çok az kasılmam hala devam ediyor ve biraz sıklığı artmaya başladı kendimi de hiç yormadım. Şuan belim ve bacağım agirmaya başladı 🤔 ya gerçekten doğumla alakalı ya da kafayı yiyorum ondan oluyor 😂😂😂
Hayırlısı neyse o olsun 1 hafta daha beklese iyi olur. Tut nefesini salın ıkınmaaa çıkmasın 😂😂

Kızlar sıcaklar yeniden geldi .mersin yanıyor 40 derece:KK43: nefret ettim resmen.dogdum doğalı mersindeyim ama bi türlü bu sıcaklara alışamıyorum. Geçen sene eylülün ilk haftası 48 derece olmuş ya .şaka gibi
Allah yardımcın olsun ben ankarada fenalik geçiriyorum hic böyle terledigimi bilmem

Kızlar sıcaklar yeniden geldi .mersin yanıyor 40 derece:KK43: nefret ettim resmen.dogdum doğalı mersindeyim ama bi türlü bu sıcaklara alışamıyorum. Geçen sene eylülün ilk haftası 48 derece olmuş ya .şaka gibi
Ben de birkaç sene Mersin'de yaşadım. Bilirim o sıcağı. 40'ın üstüne bir de nemi ekledin mi yaşanmaz hale geliyor. Yaprak kımıldasa sevinirdik esti diye 😂 Hamile olunca sıcak daha da fena. Allah yardımcın olsun.

Ya şaka gibi ama hastaneye gidemiyorum resmen sinirden deliye döndüm 😣 eşim görevde hala gelemedi gece boyunca gelmeme ihtimali de çok yüksek. Başka şehirde olduğum için ailemden kimse de yok oturdum öylece kaldım. Kasılmalarım hala var ama sanırım aralığı artık 10 dk değil bekleye bekleye düzeldi heralde. Size de yazayım dedim gidersem haber edicem de bu gidişle gerek kalmayacak zaten😏

Benim karnım tamamen sertleşiyor nefes darlığı ve hafif ağrı oluyor terlemeye başlıyorum 30 sn sonra geçiyor 😂😂
Hmm benimde sertleşme oluyo ama genelde anlayamıyorum kasılmamı değiş mi diye. Ben sırtüstü yatarsam çok kötü nefes darlığı oluyo 😁 çözücüm bu işi🤣

Ya şaka gibi ama hastaneye gidemiyorum resmen sinirden deliye döndüm 😣 eşim görevde hala gelemedi gece boyunca gelmeme ihtimali de çok yüksek. Başka şehirde olduğum için ailemden kimse de yok oturdum öylece kaldım. Kasılmalarım hala var ama sanırım aralığı artık 10 dk değil bekleye bekleye düzeldi heralde. Size de yazayım dedim gidersem haber edicem de bu gidişle gerek kalmayacak zaten😏
Canını sıkma ya bunda da bi hayır vardır bak düzeliyo diyosun zaten stres yapma hic

Taksi ile gitme şansın var mı hani aklında kalmasın için rahatlar?

Bende varım bende 37-38 de aldırırım diye düşünüyorum bende bebek çok aşağıda çünkü baskı yapıyor 😩
Memnun oldum canım, 😄 sezeryanmi senin, öyle ise biraz erken oluyor doğru, Eylül’de olur hayırlısıyla bebişin, benimde çok baskı yapıyor biraz iş yapsam, yürüsem oturamıyorum hemen yatmam lazım, analık zor ama çok şükür bin şükür Rabbime nasip etti bize, kucağımıza Almayı’da nasip etsin inşaAllah 🤗🤗🤗

X