2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
10 dkda değil ama 10 dk arayla oluyor bir de sol taraftan belime iğne bağırıp çekiyorlar sanki 😅 ayağı kalkınca daha kötü oluyor 5 dk duramıyorum aşağıya aşırı baskı oluyor. Bu süreçte oturarak takip ettim. Korktum valla ne yalan söyleyeyim 😅
Eğer kendini yorduysanda kasılma Oluyor. Birde kasılmayla birlkte yanlış değilsem bebek hareketini hissetmemen gerek bebek hareketlerinide hissediyorsan doğum kasılması değil diye biliyorum…

Eğer kendini yorduysanda kasılma Oluyor. Birde kasılmayla birlkte yanlış değilsem bebek hareketini hissetmemen gerek bebek hareketlerinide hissediyorsan doğum kasılması değil diye biliyorum…
Bebeğin hareketleri çok az kasılmam hala devam ediyor ve biraz sıklığı artmaya başladı kendimi de hiç yormadım. Şuan belim ve bacağım agirmaya başladı 🤔 ya gerçekten doğumla alakalı ya da kafayı yiyorum ondan oluyor 😂😂😂

Bebeğin hareketleri çok az kasılmam hala devam ediyor ve biraz sıklığı artmaya başladı kendimi de hiç yormadım. Şuan belim ve bacağım agirmaya başladı 🤔 ya gerçekten doğumla alakalı ya da kafayı yiyorum ondan oluyor 😂😂😂
Bel ağrısı da varsa git bence. Doğum kasılması değilse de için rahat eder. Ben yalancı sancı olduğunu düşünüyorum anlattıklarına göre. Yine de belli olmaz. Bir doz nst alir, kalp atışını duyar duygulanır gelirsin hiç olmazsa 🤭

Kendini ejderha gibi hisseden var mı yemek borusu da dahil midem alev alıyor sanki son günlerde 😬 bide çok fazla iştah artışım var ya son zamanlarda azalması gerekmiyor mu? Çok kilo almadım diye sevinirken son haftalarda şişeceğim sanırım.
Ben de aynısıyım mide yanması ve iştah artması bende de var 50 kilo ile başladım en son 64 olmuştum 65 le kapatacağım sanırım 🙈

Sizler kasılmaya başladınız ben daha kasılmayı çözemedim kasılma nasıl oluyor 😅🤣

Kızlar size bir sorum var. Dün geceden beri çok kasılmam var üstüne bir de grip oldum. Ben hastalığıma verdim ama bugün çok ağrılı geçiyor ve doktora gitmeye karar verdim. Şimdi sorum şu kasılmalar arasındaki dakikayı mı saymalıyım yoksa ne kadar çok kasılmam olduğunu mu? Bu arada bebeğin hareketleri çok çok azdı bugün ama hareket ettiği her an çok canım yandı. Ayakta 5 dk durup iş yapsam karnım çok fazla acıyor hepsi bir araya gelince en yakın hastaneye gitmeye karar verdim sizce panik mi yapıyorum yoksa gitmeli miyim.
Git bence ne olur ne olmaz için rahat eder

10 dkda değil ama 10 dk arayla oluyor bir de sol taraftan belime iğne bağırıp çekiyorlar sanki 😅 ayağı kalkınca daha kötü oluyor 5 dk duramıyorum aşağıya aşırı baskı oluyor. Bu süreçte oturarak takip ettim. Korktum valla ne yalan söyleyeyim 😅
Çok merak ettim. Yalancı sancı olsa düzenli olmaması gerekmez mi? Düzenli olması en önemli belirti. Git bakalım doktora, haber et sonra da 🤨

Çok oluşu beni de korkuttu şuan 10 dk arayla 2. Kasılmam oldu takip ediyorum bakalım düzenli şekilde mi devam edicek. Sancım yok diye kendimi avutup beklemek istemiyorum bence kasılma da önemli. Zaten eğitim araştırma hastanesi olunca direk her şekilde bakıyor hem normal hem vajinal usg hem de açılmaya bakıyorlar yani en son covid olduğumda öyle yapmıştı.
Muhtemelen yalancı sancıdır diye düşündüm ben de, ama doktora git mutlaka hem aklından silinir hem de bir şey varsa tedbir alınmış olur. Haberlerini bekliyoruz.

Muhtemelen yalancı sancıdır diye düşündüm ben de, ama doktora git mutlaka hem aklından silinir hem de bir şey varsa tedbir alınmış olur. Haberlerini bekliyoruz.
Bende öyle düşündüm başta ama hiç bu kadar düzenli kasılmam olmamıştı o yüzden korktum. Inşallah güzel haberlerle gelirim

Çok merak ettim. Yalancı sancı olsa düzenli olmaması gerekmez mi? Düzenli olması en önemli belirti. Git bakalım doktora, haber et sonra da 🤨
Bende o yüzden tereddütte kaldım ya. Inşallah yalancı sancidir ya da önemsiz bir durumdur hayırlısı bakalım.

Bel ağrısı da varsa git bence. Doğum kasılması değilse de için rahat eder. Ben yalancı sancı olduğunu düşünüyorum anlattıklarına göre. Yine de belli olmaz. Bir doz nst alir, kalp atışını duyar duygulanır gelirsin hiç olmazsa 🤭
Dimi ya elim boş dönmek tedbirsiz olmaktan iyidir 😅 hem bebişin kalbini dinlerim.ne güzel 😍
Git bence ne olur ne olmaz için rahat eder
Bende öyle düşündüm içim rahat etsin hiç değilse 🙏

X