2021 Aralık Anneleri

Sattan da 1 gün önde şimdi mecbur yeteri büyüklüge ulaşınca doğar yani 🤣 Ben 1 kilo filan aldım galiba 🤗
1 kilomuuuuuuuuu süperrr ya ben çok coştum ama 3 ay yattım en çok ozaman aldım kiloları doktor diyetisyen e göndermeye çalışıyor 62 kiloluk tosun oldum 🤣

Kızlar ben birkaç gündür dışarıdan hareketlerini görebiliyorum bebeğin 🥰 Eşime de gösterdim hatta erken gibi geldi ama eminim çıkıntılar görünüyor bariz 😄

İdrar yolları için ben de kullandım
M....l olan ilaçtı o
Ama onu kadın doğum doktorum vermişti
O yüzden hiç sorgulamadım
Dediğim gibi doktor bana doeodorant bile kullandırtmadı
Zararı olsa kullandırmaz diye düşünüyorum 😂

Rapunzel90 Rapunzel90 benim göğüs uçlarım uara değil ama kabuk gibi oldu
Doktora sorup krem kullanacağım
Biri krem erken doğuma sebep oluyor demişti
Yine korkumdan kullanamadım kendi kendime 😂
Her kafadan bir ses çıkıyor valla😀 bende bayram sonrası ctsiye randevu aldım şansıma dr varmış soracağım ona

Kızlar birinci trimester taramasını yaptırmayı önerir misiniz? Yani çok gerekli mi? Sigorta karşılıyor mu? Ben yurtdışında yaşıyorum, burada 185 euro, yani karşılanmıyor..

Kızlar birinci trimester taramasını yaptırmayı önerir misiniz? Yani çok gerekli mi? Sigorta karşılıyor mu? Ben yurtdışında yaşıyorum, burada 185 euro, yani karşılanmıyor..
Down sendromu riski için yapılan bir tarama. Yaptırıp yaptırmamak size kalmış. Yani burda öyle ve sigorta karşılıyor.

Ben yaptirdim riskli geldi cok korktum omrumden omur gitti sonra baska test yaptirdim nifty testi o devlette yok parayla yurt disinda yaptiriliyor..270 euroydu bundan sonra 10 tane cocugum olsa bir kere o testi yaptirmam onun yerine ALLAH guc verirse hepsinde sadece o nifty testini yaptiririm hic o korkuyu yasamam neden dersen hic bir belirleyiciligi yok sana ihtimal veriyor ve 250de 1 dediginde insanoglu 250de 249 oraninda saglikli demiyorda hadi o 1 ihtimal varsa diyor 🤷🏻‍♀️

Kızlar ben birkaç gündür dışarıdan hareketlerini görebiliyorum bebeğin 🥰 Eşime de gösterdim hatta erken gibi geldi ama eminim çıkıntılar görünüyor bariz 😄
Ay gerçekten mi ? 200 gram bebe çıkıntıya sebep oluyormuymuş. Ama sizin ilk gebelik değildi sanırsam bizden daha erken farkedersiniz. Geçen hafta doktora çok eminim hissetmeye başladım dedim yok o kan hareketi dedi, hevesim kursağımda kaldı, ama bence ben hissediyordum ya...

Ay gerçekten mi ? 200 gram bebe çıkıntıya sebep oluyormuymuş. Ama sizin ilk gebelik değildi sanırsam bizden daha erken farkedersiniz. Geçen hafta doktora çok eminim hissetmeye başladım dedim yok o kan hareketi dedi, hevesim kursağımda kaldı, ama bence ben hissediyordum ya...
Valla bendede tık yok tatlı yiyorum yatıyorum ama hıc hareket yok sadece bazen karnım yamuluyor 🙈☺️

18 haftada hissedemezsin mi dedi? Ben 16dan beri hissediyorum ilk bebek

X