2021 Aralık Anneleri

Bepanthol baby kullanabilrsiniz ben kullandıgımdan beri hiç pişik problemi yaşamadık altınıda doluysa çok uzun süre bırakmayın hemen temizleyin değiştirip
çok teşekkürler aslında öyle yapıyorum hiç altını pis tutmuyorum ama oldu işte bir kere havalarda çok sıcakladı yaşadığım yerde ayrıca ben ek gıdadan olabileceğini düşündüm bu merhemi nasıl surmek lazım her gun mu yoksa pisik olduğu zaman mı?

Bende alıcam ama bepanthol baby pahalı geldi bana memnun musunuz siz dedikleri kadar etkili mi cidden değer mi yani parasına
Emin olun değer çünkü o kadar çok marka denedimki hiçbiri pişğin önlenmesinde Bepanthol baby gibi etkili olmadı hemde içeriğide temiz pahalıda değil aslında muadiilerine bakarsanız yine aynı fiyatlar hatta daha pahalı bu parayı verirken bilindik bi marka kullanmayı tercih ederim

çok teşekkürler aslında öyle yapıyorum hiç altını pis tutmuyorum ama oldu işte bir kere havalarda çok sıcakladı yaşadığım yerde ayrıca ben ek gıdadan olabileceğini düşündüm bu merhemi nasıl surmek lazım her gun mu yoksa pisik olduğu zaman mı?
Nohut tanesi kadar alıp altını değiştirip temizledikten ve pudraladıktan sonra sürebilirsiniz biraz kurusun zaten direkt etki ediyo nemlendiriyor aynı zamanda

Nohut tanesi kadar alıp altını değiştirip temizledikten ve pudraladıktan sonra sürebilirsiniz biraz kurusun zaten direkt etki ediyo nemlendiriyor aynı zamanda
çok teşekkürler alıp deniyim bugün bari önlemek için, pişik çok kötüymüş ilk kez yaşıyorum bende napacağımı şaşırdım

Düşününce haklısınız aslında ama herşey o kadar pahalılandıki insan uygun olsun iyi olsun diye çok çabalıyor bende baktım şimdi diğer markalarında çok uçmuş fiyatı yine en iyisi bepanthol baby gibi görünüyor
Emin olun değer çünkü o kadar çok marka denedimki hiçbiri pişğin önlenmesinde Bepanthol baby gibi etkili olmadı hemde içeriğide temiz pahalıda değil aslında muadiilerine bakarsanız yine aynı fiyatlar hatta daha pahalı bu parayı verirken bilindik bi marka kullanmayı tercih ederim

Düşününce haklısınız aslında ama herşey o kadar pahalılandıki insan uygun olsun iyi olsun diye çok çabalıyor bende baktım şimdi diğer markalarında çok uçmuş fiyatı yine en iyisi bepanthol baby gibi görünüyor
Evet öyle Bepanthol baby fiyat ve içerik bakımından en iyisi ben doktoruma da sormuştum oda önermişti zaten gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

kızlar merhaba ek gıdaya gectikten sonra bebegim pisik oldu suan iyilesiyor bir daha pişik olmaması icin ne yapmam lazım siz merhem veya krem olarak ne kullanıyosunuz önleyici olarak ne önerirsinz?
Sebamed kullanıyordum tavsiye ederim ama şu an bitti tekrar almadim zeytinyağı suruyorum hemen geçiriyor pisigi

Alintilamisim kalmis. Faydasi olur mu bilmiyorum yqzayim yine. Ben tel suzgecten geciriyorum. Blender gibi yapmiyor ama pureden iyi bir hal oluyor. Hic yediremedigim zamanlar hero babynin kavanoz mamalarini sicak suyla sivi hale getirip biberonla veriyorum 🍀 yemeyen cocuk korkulu ruyam. Ben de cok tiksinen bir insanim. Bebegimin benzemesinden korkuyorum

5. Ay itibariyleydi sanirim sesli uyku arkadasi kullanmaya basladik. Su samurunun muzigiyle uyuyor. Beyaz gurultu de mevcut. Oncesinde kumas bir tavsan vardi onu tutturuyordum. Hala daha geciste bir seye tutunmayi seviyor. Su samurundan memnunum 🌸 Birkac kez desteksiz kendi uyumuslugu da var 🌸
Çok teşekkür ediyorum. Göreve başlamış mıydın?

çok teşekkürler alıp deniyim bugün bari önlemek için, pişik çok kötüymüş ilk kez yaşıyorum bende napacağımı şaşırdım
Besinleri 3 gün kuralı a göre veriyor musunuz? Bişey mi dokundu acaba pişik olduysa? Pişik geçene kadar bekleyip yeniden 3 gün kuralına göre vermeyi deneyin bence.
Aaa ben hiç pudralamıyorum, pudralamak mi gerekiyordu 🤔
Pudra zararlı ciğerlere. Altının iyice kurumasını beklemek yeterli

Yediği birsey dokunmuş olabilir. Tek tek denemeden karışık vermeyin besinleri, özellikle alerjen olabilecek gıdaları. Krem olarak bir arkadaşım arko tüp kullanıyordu çok memnundu. Ucuz olsun deneyim derseniz. Ben de hametan kullanıyorum kızarıklık olursa ama çok şükür öyle büyük bir pişik sorunu yaşamadık.

Kizlar dış acısı için zeytinyağı karanfil karısımi vardı galiba burda yazılmıştı onu nasıl yapıyoruz kaç gün bekletmek gerekiyor
Ben çok fazla yapmıyorum. 1 çorba kaşığı zeytinyağına 10 tane falan karanfil koyuyorum yarısının tomurcuğunu ezip koyuyorum, buzdolabına atıyorum süreceğim zaman soğuk sürüyorum daha iyi oluyor. En fazla 1 hafta içinde kullanıp yeniliyorum zaten az yaptığım için bitiyor

Ben kendi yaptığım kurabiyeyi veriyorum eziyor şimdiye kadar kalmadı boğazında hiç maşallah. Salatalık veriyorum. Kavun dilimini elimle tutuyorum biraz yiyor. Öyle doyasıya yediği bişey yok zaten de ben oyalansın diye veriyorum daha çok.
Kaşıkla yemek verirken zaten kilitliyor resmen ağzını 🙄 olur da severse 2 tatlı kaşığı anca yiyor. Ona bile seviniyorum. Kaldı ki öğün yapacak bide 3 öğün falan hayal geliyor bana 😩
Bende etimek veriyorum yiyor, ekmeğe labne sürüyorum yiyor, kavun tutuyorum yiyor ama ne zaman püre versem nau nau diyor 😝😝 işyerinde kaç yıllık anneler soruyor ek gıda nasıl gidiyor diye ben dert yanmak için anlatıyorum ama onlar böyle olması daha iyi biz bilmem kaç yaşına kadar her şeyi rondadan geçirmek zorunda kaldık diyorlar bu gidişle blw ye doğru evriliyoruz zaten inşallah biraz daha yemeleri hızlanır ve artar o zaman işimize gelicek ,bide zamanla sevdikleri şeyleri bulucaz şuan bildiğim ekmek labne pekmez ve kavun

Bende etimek veriyorum yiyor, ekmeğe labne sürüyorum yiyor, kavun tutuyorum yiyor ama ne zaman püre versem nau nau diyor 😝😝 işyerinde kaç yıllık anneler soruyor ek gıda nasıl gidiyor diye ben dert yanmak için anlatıyorum ama onlar böyle olması daha iyi biz bilmem kaç yaşına kadar her şeyi rondadan geçirmek zorunda kaldık diyorlar bu gidişle blw ye doğru evriliyoruz zaten inşallah biraz daha yemeleri hızlanır ve artar o zaman işimize gelicek ,bide zamanla sevdikleri şeyleri bulucaz şuan bildiğim ekmek labne pekmez ve kavun
Ohh maşallah 🤩 yesin yesin 😍
Bnmki hep nau nau 😂 diyor
Kavuna dikkat et pişik yapabiliyormuş

Ben çok fazla yapmıyorum. 1 çorba kaşığı zeytinyağına 10 tane falan karanfil koyuyorum yarısının tomurcuğunu ezip koyuyorum, buzdolabına atıyorum süreceğim zaman soğuk sürüyorum daha iyi oluyor. En fazla 1 hafta içinde kullanıp yeniliyorum zaten az yaptığım için bitiyor
Teşekkürler tarif için ama araştırdım doktorunuza danışmadan kullanmayın 2 yaş ve üzeri çocuklarda kullanılır diyor o yüzden bilemedim kararsız kaldim

X