2021 Aralık Anneleri

Düğüne git git hoparlör altında uyuyorlar

Vallahi insan olduğumun farkındayım ama yapamıyorum gitsemde kafam evde kalır zaten benimki emmek istiyor 2 saatte bir yenidoğan modundan cıkamadı ama siz doğru olanı yapıyorsunuz cıkmak gerek sorun bende
Düğüne git git hoparlör altında uyuyorlar
23 nidan tecrübemizde topuklarımızı totomuza vurarak kaçtık düğündede arabada uyutup kardeşimi yanına dikmeyi arada gidip bakmayı planlıyorum ama görcez

Bebegimizin kulak ağrısı olduğunu nasıl anlarız kızlar? Dinden beri sağ kulağını çekiştiriyo..

Diş veya öksürme varsa boğazdan olabilir canım. Bizimki diş çıkarma öncesi saçını kulağını koparacaktı nerdeyse
Valla canım ne diş var ortada ne başka bişey. Nadir öksürük oluyor da öyle hasta bı hali yok sanki. Bu 10 gündür geceleri ağlama krizleri, saat başı uyanıp emme vs bunlar var

Çık kırkiyirimm
Güle güle gidin inşallah sorunsuz bol eğlenceli geçer
Valla canım ne diş var ortada ne başka bişey. Nadir öksürük oluyor da öyle hasta bı hali yok sanki. Bu 10 gündür geceleri ağlama krizleri, saat başı uyanıp emme vs bunlar var
Bizim de diş yok derken ve bu çekiştirme hali had safhadayken doktora da gösterdim iki defa sorun görmemişti dr, bu hal üzerine 1 ay kadar geçmiştir dişi çıktı. Sürpriz oldu benim icin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…