2021 Aralık Anneleri

Yani büyük bi çocuğum olsa ve onunda özel günleri olsa bebeğimide eşlik ettiremiyosam mecburi çareler arardım ona lafım yok ama kocamla veya arkadaşımla yemeğe cıkcam diye çocuğu evde birine bırakmayı gönlüm bir türlü kabul edemiyor 😁 hatta bi düğünümüz var ben kınaya gitmesem olmaz mı ya bi teklif ettim bugün eşimede ayıp olur dedi kardeşi sayılır tek kuzeni🤣
Düğüne git git hoparlör altında uyuyorlar 😂😂😂

Niye ayol bizim de nefes almaya ihtiyacımız var ben 3 4 kere anneannesine bıraktım valla 2 3 saatliğine bi akşam gezmesine 😂
Ama kendi evimizde ilgilendi annem sürekli geldiğinden yabancılamıyor zaten
Ama bundan sonra durur mu bilmem iyice bağlandı annişkosuna 🥰
Artık havalar da iyi zaten beraber çıkarız 😁

İlk cocugumda aynı senin gibi düşünüyordum ne eşimle ne arkadaslarimlà çıkıyordum biyerde gidilecek olsa hepbirlikté gidiyorduk insanlar eğlenirken ben bebek bakıyordum daha da stres olup eve donuyordum şimdiki aklım olsa *bırak neneye dedeye oyalasinlar sende nefeslen eşinle vakit gecir* derim kendime 😄
Vallahi insan olduğumun farkındayım ama yapamıyorum gitsemde kafam evde kalır😁 zaten benimki emmek istiyor 2 saatte bir yenidoğan modundan cıkamadı😵‍💫 ama siz doğru olanı yapıyorsunuz cıkmak gerek sorun bende😁
Düğüne git git hoparlör altında uyuyorlar 😂😂😂
23 nidan tecrübemizde topuklarımızı totomuza vurarak kaçtık düğündede arabada uyutup kardeşimi yanına dikmeyi arada gidip bakmayı planlıyorum ama görcez😁

Bebegimizin kulak ağrısı olduğunu nasıl anlarız kızlar? Dinden beri sağ kulağını çekiştiriyo..

Diş veya öksürme varsa boğazdan olabilir canım. Bizimki diş çıkarma öncesi saçını kulağını koparacaktı nerdeyse
Valla canım ne diş var ortada ne başka bişey. Nadir öksürük oluyor da öyle hasta bı hali yok sanki. Bu 10 gündür geceleri ağlama krizleri, saat başı uyanıp emme vs bunlar var

Çık kırkiyirimm😂
Güle güle gidin inşallah sorunsuz bol eğlenceli geçer 😍
Valla canım ne diş var ortada ne başka bişey. Nadir öksürük oluyor da öyle hasta bı hali yok sanki. Bu 10 gündür geceleri ağlama krizleri, saat başı uyanıp emme vs bunlar var
Bizim de diş yok derken ve bu çekiştirme hali had safhadayken doktora da gösterdim iki defa sorun görmemişti dr, bu hal üzerine 1 ay kadar geçmiştir dişi çıktı. Sürpriz oldu benim icin de 😊

X