2021 Aralık Anneleri

Bu zamanda hala yapanları anlamıyorum ama eskiden öyleymiş, annem de diyo kirkiniz çıkınca birkaç damla her yemeğin suyundan verirmiş anneannem öyle dermiş çünkü, her tadı bilsin ilerde yemek seçmesin gibi düşünüyorlarmis, 3 aylıkken yoğurt falan yedirmis annem de, ama çorba yemek muz vs vermemiş Allah'tan, bi tık daha insafliymis😀 ama eskiden sağlık ocağından falan hiç böyle şeyler anlatmiyorlardi bize diyo annem, hani öyle ilk 6 ay sadece anne sütü falan, yedirmeye başlayınca da kendileri ne yerse bize de onu yedirmis, bu arada 35 yaşındayım ne kadar eskiden bahsettiğimi anlayın diye yazıyorum 😅
Bana diyenin 3,5 yaşında çocuğu 😂

Ben hemen tabakla kaşık kaptım 😂 yalnız çok güzel inmiş önlük almadığıma pişman oldum
Bende önlüğü 15 gün önce 230 a aldığıma bin pişmanım şuan 😭😭😭 bende yedek olsun diye kaşık ve kase aldım , ebebekte de var aynı indirim devam ediyorsa bak bence önlükleri güzel sevdim ben

Bende önlüğü 15 gün önce 230 a aldığıma bin pişmanım şuan 😭😭😭 bende yedek olsun diye kaşık ve kase aldım , ebebekte de var aynı indirim devam ediyorsa bak bence önlükleri güzel sevdim ben
Valla dün sipariş verdikten sonra önlüğün 75 tela olduğunu görünce keşke alaydım dedim ama bir daha kargo parası ödemek istemediğim için şansımı başka markalardan yana kullanayım dedim😂 baya pahalıya almışsın ya olmazsa yedek al bir tanede şimdi önlük çok lazım oluyo slikonlarda çok iş görüyo ben diğer muşamba kumaşlıları sevemedim

Valla dün sipariş verdikten sonra önlüğün 75 tela olduğunu görünce keşke alaydım dedim ama bir daha kargo parası ödemek istemediğim için şansımı başka markalardan yana kullanayım dedim😂 baya pahalıya almışsın ya olmazsa yedek al bir tanede şimdi önlük çok lazım oluyo slikonlarda çok iş görüyo ben diğer muşamba kumaşlıları sevemedim
Bn hamileyken babyjem silikon önlüğü 20 tela ya almıştım 😂 çok güzel iş görüyor

Hele bana biri sabah kahvaltısını da şöyle hazırla dedi yumurta sarısı çay bebe bisküvisi 😂😂😂😂 bn çayı haftada 1 içerim 🤣
Bnm oğlan bu sene çayın tadını öğrendi bebeye çay vercem çok faydalıymış gibi

Son düzenleme:
75 olanlar koldan geçmiyor alırsan ona dikkat et bende sevdim ama yaka kısmı boşta kalıyor üstü yine de kirleniyor , şu direk giydirilenler var ya ebebekten 30₺ aldım ona bayıldım valla 😂

Blenderdan mı geçireceksin ben beceremiyorum bu çorba işini heralde ya bi sevdiremedim
Büyük ihtimalle evet pütürlü sevmedi püre olunca yedi havucu
Bi dene bnce blenderı severse öyle devam
Valla ilk çocukta da hep blender yaptım sonra herşeyi de yedi

75 olanlar koldan geçmiyor alırsan ona dikkat et bende sevdim ama yaka kısmı boşta kalıyor üstü yine de kirleniyor , şu direk giydirilenler var ya ebebekten 30₺ aldım ona bayıldım valla 😂
Koldan geçmese de olur ya çok öneml feğil zaten bizimki bir şeyleri giymeyi sevmiyo hiç kolları geçirirken cıngar çıkıyo o yüzden boynuna takılsın yeter 😂 tam kol olanlar mı o dediğiin

O zaman hiçbir şey yapma. İster istemez sütün besin değeri etkilenebilir. İçmese her türlü mamadan iyidir yap derim ama içiyormuş. Benimki de bir önceki günün sütünü içiyor, pazartesileri buzluktan çıkarıyoruz. Hiç fark etmiyo, hepsini içmiyo 🤣 biraz iştahsız bir bebek de 😏
Buzlukdan çıkanlar 24 saat dolapda kalabiliyor değilmi

X