2021 Aralık Anneleri

Hele bana biri sabah kahvaltısını da şöyle hazırla dedi yumurta sarısı çay bebe bisküvisi 😂😂😂😂 bn çayı haftada 1 içerim 🤣
Bnm oğlan bu sene çayın tadını öğrendi bebeye çay vercem çok faydalıymış gibi
Benim oğlumun kahvaltısı bugün oydu ama tabi çay değil ıhlamurla ıslattım labne peyniri ve yarım yumurta sarısı bayılarak yedik 😊

A asabiyimben5 kayısı yeme başarılı oldu 😍 bezelye havuç kabak yapmayı düşünüyorum bugünde 😂
Yap kardeşim yap inşallah güzel güzel yesin 🤣 ben bugün bezelye tadımı yaptım yanına patates püresi de yapmıştım bezelyeden 1 çay kaşığı yedi sonra patatesi alınca iyice keyfi kaçtı yoğurdunu bile yemedi kriz çıktı 😂

Yap kardeşim yap inşallah güzel güzel yesin 🤣 ben bugün bezelye tadımı yaptım yanına patates püresi de yapmıştım bezelyeden 1 çay kaşığı yedi sonra patatesi alınca iyice keyfi kaçtı yoğurdunu bile yemedi kriz çıktı 😂
Bn mix yaptım havuç kabak patates bezelye birazdan yedirecem 😂

Büyük ihtimalle evet pütürlü sevmedi püre olunca yedi havucu
Bi dene bnce blenderı severse öyle devam
Valla ilk çocukta da hep blender yaptım sonra herşeyi de yedi
Valla ben de blender yapacağım haftaya çorba gibi muhallebi kıvamında yesin şimdilik sonra püreye de alışır napalım
Babası da desteklemiyor bunu ama al kendin yedir her gün o zaman dedim 🤣
Besin konusunda serbest olsak mis gibi beşamel sosuyla kabak çorbası yapardık tatlı tatlı yerlerdi 😂
Acaba pirinç unlu suyla yapılır mı 😬

Valla ben de blender yapacağım haftaya çorba gibi muhallebi kıvamında yesin şimdilik sonra püreye de alışır napalım
Babası da desteklemiyor bunu ama al kendin yedir her gün o zaman dedim 🤣
Besin konusunda serbest olsak mis gibi beşamel sosuyla kabak çorbası yapardık tatlı tatlı yerlerdi 😂
Acaba pirinç unlu suyla yapılır mı 😬
Allah seni beşamel sosu he 😂😂
Valla uğraşıyorsa yedirsin bakalım 😂 Bn yediriyorum o yüzden kimse karışmasın de 😂 pirinç yerine bulgur at bızzttt yap

X