2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babali büyütsün canım. Hayirlı evlat olsun insallah
Sağolasın canım Amin inşaallah

Gözün aydın canım sağlıkla dünyaya gelsin inşallah
Amin canım inşaallah

Gözünüz aydın olsun brnde bugün gittim 11+4 kıza benziyor dedi belli değil dedi banada belli değilse neden benzetti ki acaba pek açıklamada yapmadı özele gidiyorum bu arada sizinki tam olarak kesin mi acaba
Sağolasın ben eşimin atama durumları sebebi ile bir ordu bir İstanbul gidip geliyordum. Ordu daki doktor 2 li testi söylemedi. İstanbuldayım bu hafta doktor 2 lite geç kalmışsın dedi özel de 13+1 de 400 ün üzerinde bir fiyat verince devlete gittim. Doktor direk kız dedi tam çıkarken 16. Haftada daha net olur dedi. Ama özel de söylemedi direk 16 da gel dedi..

Ben 40-45 dk yürüyüş yapıyorum sadece şuan. Dr bana hamile pilatesine başlayabilirsin de demişti.

Selam kızlar. Biz Bugun 14+3 olduk bu haftalar da olup bebişin hareketlerini hisseden var mı? Ben hala bişey hissetmiyorum
Ben hissediyorum arada ilk hamilelik olmadigi icinde insan anliyor ve sol tarafim hem dolu siskin tamda bebek orda sanirim kücücük bi Hareket zaten ilk cocugu olanlar hemen hissetmez

38 yayındayım canım. Fetal DNA testi nasıl yapılıyor. Doktorum hiç bahsetmedi burada yapılıyor mu onu da bilmiyorum

Bu gün eczacıya danıştım bu mantar ve idarar yolu enfeksiyonunu oda bir vitamin önerdi içinde probiyotik var hem bağırsakları hem vajina florasını düzenler dedi adı vinalac içinde folik asit ve birçok vitamin mineralde var ben normalde ocean mummy kullanıyordum ondada ekstra omega 3 var ama probiyotik yok eczacıda birgün birini birgün birini al dedi ama probiyotik iyi geliyormuş sindirim sistemini düzenliyormuş sanada söyleyeyim dedim. bu gün kullanmaya başlarım iyi gelir inşallah

Kızlar kontrollerde ultrason resmi alabiliyoruz tamam ama cd filan veriyor doktorumuz diyen arkadaşlar da var ... Nasıl yani istersek cd de alabiliyor muyuz bebişin ultrasondaki hareketlerini ? Yanu neyi cd olarak veriyor doktor :)

Çok teşekkür ederim doktoruma sorayım ben de kullan derse kullanırım ben de dün gece munorol şase kullandım tek kulanımlık Umarım işe yarar bol su içmeyi unutma doktoruna gidene kadar değerini düzenlersin inşallah Allah hepimize şifa versin inşallah

Bende 10. Haftamda kullandım monurol bana bi fayadası olmadı inşallah sana olur İnşallah yavrularımıza birşey olmasında Allahım şifamızı verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…