2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Birde pandemi sebebiyle hastaneye ziyaretçi alınıyor mu nasıl oluyor doğum yapan arkadaslar bilir benm arkadasım kasım ayındq doğum yaptığında sadece bir redekatçiye izin verilmiş eşi bile kalamamıştı özel hastanede ona göre kv yi de çağıracağım darılmasın

Canımm sağlıkla al yavrunu kucağına inşallah.. herşey güzel olucak hiç endiselenme.. kendine gelince haber ver bize de..dua ediyorum

Bu arada herkes bebeğinin ismini buldu mu biz hala çok net değiliz
Bizde aynı canım akşam sinirden ağlayacaktım nerdeyse kzimin ismini koyamiyoruz diye ama eşimle bir isme karar verdik gersi he der demez artik ilgilenmiyorum kv ismi ayşe ama eski isim oldugu için ismini begenmiyor bizde eyşan koymak istiyorduk onun ismine yakin kv de olmaz diyor selin,omur,ajda fln diye isimler saydi okadar modern isimler varken eski isim koymayin diye selinay ismi hosuma gitti evde soyledim esim begenmedi annem eh işte uyuz oldum akşam geç saate kadar eşimlemisimlere baktik yok karar veremiyoruz bizde ayşan koymaya karar verdik

Teşekkürler kusura bakma sanada zahmet verdim. Sana yazdıktan sonra buldum. Buraya yazmamışım. Bende aboneyim banu çiftçiye bu videoları görmedim ondan da şaşırdım. Tekrardan telekkürler tam ihtiyacımız olan birşey.

Bebegin iriligi ve vajinal esneklige gore diye biliyorum.

Canım inşallah sağlıklı bşr şekilde bebeğini kucağına alacaksın bizede herşey yolunda diye yazacaksın dualarım seninle.

Benm eşim hiç bir fikir beyan etmiyor söylemiyor birsey en son tartıştık sen bul ben. Karışmam dedi acaba annesinin ismini mi söylicek son anda ben betül inci istiyorum ama duyanlar bazıları beğeniyor bazıları beğenmiyor herkesi aynı anda memnun etmek imkansz gibi

Yok canim tek kızim olucak ama 7 yaşinda dünden beri anne ben vazgeçtim sen ameliyat olma kardeş istemiyorum diye aglayan birde oğlum var.
Kıyamam bizi bile hastane atmosferi korkutuyor çocuk korkmakta haklı sende çaresiz olunca kime bırakacaksın. Allah yardımcınız olsun.

Canım ya sen güzel kafanı neden böyle yoruyorsun ki herkesin bünyesi farklı boş yere kendini strese sokma bence sağsalim gelsinler yeter ki herşey olur gider

Ne güzel çağırma şansınız varsa öyle benimki ben çağırmadan hatta bana sormadan haftaya gelecek ve doğuma kadar kalacakmış hastanede de yanımda kalcakmış kendi annemi istiyordum rahatsız kalamaz zaten eşime dedim sadece sen ol kimse gelmesin doğumdan önce hastanede ama o da pek anlam veremiyor bu refaketçi olaylarına şimdi benim kv bayramdan önce gelip evde başımı bekleyecek.salonda klimayı açıp iki kişi öyle bekleriz bebeği ağustosa kadar artık bütün gün doğuma kadar rahat bırakın biraz başımı dinlemek istiyorum diye çığlık atmak istiyorum artık ama olmuyor Sinirden kuduruyorum

Malesef oyle benim esimde karar senin nasil istiyorsan oyle koy dedi e sonra istedigim isimleri soyleyince ah ihn diye sesler cikiyor begenmiyor

Canım hayırlısıyla kavuşun inşallah sağlıcakla kucağına al kuvoze de ihtiyacı olmaz inşallah
Yok canim tek kızim olucak ama 7 yaşinda dünden beri anne ben vazgeçtim sen ameliyat olma kardeş istemiyorum diye aglayan birde oğlum var.
Keşke hastanede olmasa oğlun ya etkilenmesi korkması o kadar normal ki bütün gebelik süreci sıkıntılarını seninle yaşamak zorunda kaldı kuzucuk ama size sağlıkla kavuşunca oğlun da rahatlar merak etme
Geçen hafta gittiğimde tekrar sormuştum ziyaretçi yasak dediler yine, sadece refakatçi. Oğlum gelebilir mi dediğimde ona izin vermişlerdi

Canım ya sen güzel kafanı neden böyle yoruyorsun ki herkesin bünyesi farklı boş yere kendini strese sokma bence sağsalim gelsinler yeter ki herşey olur gider
Bir bilsem takıntı da değil aslında öyle merak ama dediğin gibi cnm herkezin bunyesi farklı ne de konuşsak söylesek boş herşey olacagına varacak

Saglıcakla kucagına al canım guzel haberlerını beklıyoruz Allah yardımcınız olsun

İzlemesem daha çok korkardım ama sezeryan isteme 7 kat kesiyorlar normal daha iyi gozuktu ama onda da merak ettiklerim var kendime de çok guvenemiyorum normal dogum için inşallah yanılıyorumdur
Doktor bana normal doğum seçeneğini sunmadı bile. Sizin bebekler çıkınca olay bitecek. Beni bi de ameliyat edecekler. Ben ne yapayım?

2 günlük fark önemli birşey değil tedirgin olma bence. Benimki 2 hafta geride ne yapsam bilmiyorum
Ne yesek, ne içsek de boyları uzun olsa. En azından normal haftasına gelse. Benim doktorum ısrarla omega da (balık ye ceviz ye daha sağlıklı diyor) vermiyor ben kendim de öyle balık falan yiyemiyorum. Büyük oğlum 47 cm doğdu ame o 34. Haftada gelişim durmuştu zaten.

Bir bilsem takıntı da değil aslında öyle merak ama dediğin gibi cnm herkezin bunyesi farklı ne de konuşsak söylesek boş herşey olacagına varacak
Burada bir arkadaş banu çiftçinin nefes egzersizi videolarından bahsetti ben onları izleyeceğim sen de dene istersen. Malum almanya da kolayla sezeryana almıyorlarmış.

Ben de ecopirin kullanıyordum. 33. Haftada biraktiriyorlar genelde.

Doğuma 10 gün kala gelecek. Bir ay iki ay Allah bilir. Şimdiki psikoloji ile olabilir falan diyorum normalde sorun da etmem ama o anki lohusa psikolojisine hiç güvenemiyorum. Ya hiç düşünmediğim anı bir tepki verirsem de kırgınlık olursa diye korkuyorum. 10-15 günü tölare edebilirim ama daha uzun süre yine sıkıntı olacak gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…