2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar Merhaba;
Daha once yazmistim buraya.. dondurulmus transferim icin regl olmayi bekliyorum. Fakat reglim 3 gun gecikti.. normalde regl gunume kadar gogus uclarimda hafif bi aci vardi ve dolgunluk vardi..regl gunum gectikten sonra o acida dolgunlukta gecti.. simdi hicbirsey yok sadece arada beyaz bi akinti geliyor.. dondurulmus transfer olanlar boyle bi durumla karsilastiniz mi? Transferi iple cekerken reglin gecikmesi daha bi sinir bozucu bir durum..

Kizlar Merhaba;
Daha once yazmistim buraya.. dondurulmus transferim icin regl olmayi bekliyorum. Fakat reglim 3 gun gecikti.. normalde regl gunume kadar gogus uclarimda hafif bi aci vardi ve dolgunluk vardi..regl gunum gectikten sonra o acida dolgunlukta gecti.. simdi hicbirsey yok sadece arada beyaz bi akinti geliyor.. dondurulmus transfer olanlar boyle bi durumla karsilastiniz mi? Transferi iple cekerken reglin gecikmesi daha bi sinir bozucu bir durum..
Bekliyorsun ya stres kaynaklı gecikme oluyordur benim de adet dönemim göğüslerim şişer olucağım zaman bir iki gün önce geçer ağrısı

Canım transferden sonraki günler hava çok soğuktu çok farkedemedim ama suaralar yüksek gece yatarken uzerimi aciyom hep ateş basıyor normalde otururken de cikariyorum çorapları patiği felan sizin kaçıncı gününüz
Dun transfer oldum. Baslardaki ogrenmeden belirtilerini merk ediorum canim

Sonucu ogrenmeden belirti yasamadin mi
Benim Dr 7. Gün test yaptirdi canım adet ağrısı gibi ağrılar hissettim şimdi 17. Gundeyim ağrılarım 12. Günde felan bitti şuan sadece popodan vurulan iğneler yüzünden oturamiyorum çok canımı acıtıyor bezeler oldu bide kan sulandırıcı vuruyorum göbekten oda canımı yakıyor ama kısa süreli

Benim Dr 7. Gün test yaptirdi canım adet ağrısı gibi ağrılar hissettim şimdi 17. Gundeyim ağrılarım 12. Günde felan bitti şuan sadece popodan vurulan iğneler yüzünden oturamiyorum çok canımı acıtıyor bezeler oldu bide kan sulandırıcı vuruyorum göbekten oda canımı yakıyor ama kısa süreli
Kandan yaptirdin dimi.
Idrar denemek istiyorum 7nci gune gelince sence erkenmi.

Allahim kucaginda gostersin

Hayirlisi olsun canim insallah sag salim kucagna alirsin bend 14. Günümdyim sen kese muayenesine gttin mi

Kizlar Merhaba;
Canim nolur bir test yap😉

ben arnica diye bir kremle biraz iğnenin hareretini azalttım. aklında bulunsun. ayağımj sürüyordum bende

Hayirlisi olsun canim insallah sag salim kucagna alirsin bend 14. Günümdyim sen kese muayenesine gttin mi
Dr um salı günü çağırdı umarım kese içindir bilmiyorum çok stresliyim inşallah kese bebek kalp atışı hepsini görüp sagsalim kucağımıza almak nasip olur inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X