2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya kızlar daha önce transfer olup olumsuz sonuç alanlar nedeni ne oluo acaba embriyo kaynaklı mı rahim kaynaklı mı doktor bununla ilgili bir şey söylüyor mu bu benim ikinci ilk ki pozitif oldu ama düşük yaptım yaşamamam gereken bi olay yaşadım ve stres kaynaklı düşük oldu şimdi bu ikincide ya olumsuz olur diye korkuyorum

Toplam ücret ne kadar canım. Benim de olmazsa diye yer araştırıyorum. Elazığdayım
Cnm ben 7 750 odedim sadece tup bebek masrafı ama ben daha önceden hastaları oldugum için 8 binden 7 750 ye indi yılbaşından sonra 8 850 oldu ilaclarim 2bin 100 tl tuttu herseyden once dr um CoK iyi

Ya kızlar daha önce transfer olup olumsuz sonuç alanlar nedeni ne oluo acaba embriyo kaynaklı mı rahim kaynaklı mı doktor bununla ilgili bir şey söylüyor mu bu benim ikinci ilk ki pozitif oldu ama düşük yaptım yaşamamam gereken bi olay yaşadım ve stres kaynaklı düşük oldu şimdi bu ikincide ya olumsuz olur diye korkuyorum
Sitrestrn uzak dur ilaçları cok iyi kullan kndini cok kasma rahatta bırakma

Cnm ben 7 750 odedim sadece tup bebek masrafı ama ben daha önceden hastaları oldugum için 8 binden 7 750 ye indi yılbaşından sonra 8 850 oldu ilaclarim 2bin 100 tl tuttu herseyden once dr um CoK iyi
Uğraş mı denizhan mı doktorunuz uğraş hocamı çom severim 2 kez denedim doğu fertilde ama olmadı malesef şimdi doktor değiştirdim

Uğraş mı denizhan mı doktorunuz uğraş hocamı çom severim 2 kez denedim doğu fertilde ama olmadı malesef şimdi doktor değiştirdim
Bnm ilk takip transfer uğraş beydi ama denizhan bey aracılığı ile oraya gittim şimdiki ise denizhan bey takip transfer hepsi ilki başarılı darısı bu bebegime inşallah ve size inşallah simdi nereye gidiyirsunuz peki

Grup yöneticisi olmadığım için sanırım düzenle seçeneği yok çıkmıyor.. ben bugün transfer icin ankara yoluna girdim..hayırlı yolculuklarım olur inşallah..yarın kan tahlili.. bana dua edinnkızlarrrr
Ankarada hangi hastane peki ne icin vereceksin kan tahlilini hakkında hayırlısı inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X