2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kandan yaptirdin dimi.
Idrar denemek istiyorum 7nci gune gelince sence erkenmi.

Allahim kucaginda gostersin
Valla bilmiyorum ki canım benim 5. Gün embriyosu taze transfer dr 7. Gün yaptırdı 66 çıktı 10. Gün 261 13. Gün 1117 çıktı insallah seninde güzel sonuçlarını duyarız

Arkadaslar kb biraz tuhaf soru sorcam😁
Progesteron fitili sokarken baxen sag bazen sola gidiyo. Arada ortada duvar var sanki. Farkedermi sag sol yukari asag ??? Biraz komik ama napim 😁

Canim nolur bir test yap😉

yarinda bekliyim olmadi sali gunu test yapayim..ama ne zaman evde test yapsam ya o gununde yada ertesi gununde regl oluyorum:) hatta bazen gecikince test yapiyodum artik reglim gelsin diye😂 bakalim yarin alabilirsem testi yaparim belki yarin gelir reglim.. basladada biran once trasnfere gecsek asiri merak ediyorum.. daha once sen demistin degilmi canim transferi beklerken hamile kalmistim diye.. senin belirtilerin neydi?

yarinda bekliyim olmadi sali gunu test yapayim..ama ne zaman evde test yapsam ya o gununde yada ertesi gununde regl oluyorum:) hatta bazen gecikince test yapiyodum artik reglim gelsin diye😂 bakalim yarin alabilirsem testi yaparim belki yarin gelir reglim.. basladada biran once trasnfere gecsek asiri merak ediyorum.. daha once sen demistin degilmi canim transferi beklerken hamile kalmistim diye.. senin belirtilerin neydi?
Canim ben pcoslu oldugum icin iki ayda bi adet oluyorum en iyi ihtimal.. Ama cok geciktiaynen seni gibi heyecanlaniyorum. Is yerinde 4.5 basamak merdiven mi atlamiyorum. Karnimi yumrukluyorum.. Neler yaptim. Adetim gelsin diye. Bi agrim da var meger dis gebeliktenmis hih diyorum oluyorum galiba adet..inan hic beklemeigi icin hic bir degisiklik hissetmedim.. Evde test yaptim kosarak kan testi verdim bhcg 10000 olmus.. Dis gebelik dedi doktor sok oldu hic mi nerak etmedin diyor bu saate kadar.. Yok dedim duzensiz oldugu icin ... Yumurtaliklarimiz opudan oncecok uyarildigi ocin 2. Ay etkisi devam edebiliyormus o yuzden sansin var canim insallah oyledir:))

Ben 9 ocakta transfer oldum dün 10. Günümdü kan testim negatif çıktı.. 12. Gün test yapmamı söylemişti doktorum fakat ben dayanamadım.. daha önce tecrübe edenler bu 2 günlük süreçte sonuç değişebilir mi?? Zor görünüyor ama umut işte..

Screenshot_20200120-071429_YouTube.jpg

Kizlar resimde yuvarlak olan progestan fitil.
Resim aklimi kurcaladi ben sokunca ya iyice sag ye kayiyor yada iyice sola arada perde var gibi. Lutfn yardmci olurmusunuz

Demeki dogru cikiyor demi
Bence doğru çıkıyor. Ben aşılamayla hamile kaldığımda 12.gün evde gebelik testinde pozitifti. 5.gün embriyosu 7.günde genelde çıkıyor varsa. Geç tutunma vs olabilir. Ondanda yine 9. 10.günde çıkması gerek. İstisnalar hariç tabi. Kiminin idrara çok geç geçiyo.

Bence doğru çıkıyor. Ben aşılamayla hamile kaldığımda 12.gün evde gebelik testinde pozitifti. 5.gün embriyosu 7.günde genelde çıkıyor varsa. Geç tutunma vs olabilir. Ondanda yine 9. 10.günde çıkması gerek. İstisnalar hariç tabi. Kiminin idrara çok geç geçiyo.
Son sayfadaki son soruma bakbiii 😁

Canim ben pcoslu oldugum icin iki ayda bi adet oluyorum en iyi ihtimal.. Ama cok geciktiaynen seni gibi heyecanlaniyorum. Is yerinde 4.5 basamak merdiven mi atlamiyorum. Karnimi yumrukluyorum.. Neler yaptim. Adetim gelsin diye. Bi agrim da var meger dis gebeliktenmis hih diyorum oluyorum galiba adet..inan hic beklemeigi icin hic bir degisiklik hissetmedim.. Evde test yaptim kosarak kan testi verdim bhcg 10000 olmus.. Dis gebelik dedi doktor sok oldu hic mi nerak etmedin diyor bu saate kadar.. Yok dedim duzensiz oldugu icin ... Yumurtaliklarimiz opudan oncecok uyarildigi ocin 2. Ay etkisi devam edebiliyormus o yuzden sansin var canim insallah oyledir:))

ayy çok gemiş olsun canım benım:dua: peki ameliyat oldun mu?bende şuanda hiç bir belirti yok sadece dün belimi incittim belim agrıyo ama regl ağrısı degıl:KK43: benım reglim hep düzenlidir hiç sekmez... ama dediğin gibi yumurtalar aşırı uyarıldıgı ıcın gecikme yaşanmış olabilir:KK43: opudan sonraki reglde 10 gun sonra olmuştu.. burada okuduklarıma bakarsak herkesın 4-5 gün sonra olmuş... bakalım neolacak? ben ne zaman süphelensem dedıgım gıbı hemen oluyor oyuzden bugun yarın olur herhalde:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X