2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pozitif alanlar transfer gunu yattip durdunuz mu ilk gun
Ben 40-45 dk transferdn snra yattim snra kalkp giyinp tuwalete gdip hastanedn yuruyerek çıktk hemen çok yakin mesafede hotele gttik yuruyerk ama cok yawas yurudum odaya cıkip uzandım 1 saat daha snra jelimi uygulayp yurudum 20 dk snra yine 1 saat arayla arada kalkp yurudum hemen kısa kisa sabah hoteld kahwaltdan snra 11 gbi taksiyle esenlr otogara gttik 1 saate yakın otobus bekldk otobusu bekledik o arada yurudum yine 10 15 dk hep otrmadım yawas yawas hareket ettm 1.bucuk saat otobus yolculugu yapıp yasadgmz yere geldik taksiye binip ewe geldik sonra dinlendım yattim biraz ama daha snra hep 1 saatte bir kalkip ewin icinde yurudum 10-20 dk gbi 3. Gün dus aldım daha snra markete kadar az yurudum geldm bi gun arkadasa gttim cok yakin 1 sokak aramiz war orada 1 saat otrdum bu arada ewd hiç is yapmadım kimseyh yardhma cagrmadik esim yardim etti agir hc birse ellemdm surahi bile kaldirmadım marketten 500ml sulardan aldı esim onlardan ictim ben ilk transferimd hep yattım ama hemsireler kan akisıda gerk o yuzdn yatma ddiler uzun oldu biraz ama fikir olsun sanada

Ben 40-45 dk transferdn snra yattim snra kalkp giyinp tuwalete gdip hastanedn yuruyerek çıktk hemen çok yakin mesafede hotele gttik yuruyerk ama cok yawas yurudum odaya cıkip uzandım 1 saat daha snra jelimi uygulayp yurudum 20 dk snra yine 1 saat arayla arada kalkp yurudum hemen kısa kisa sabah hoteld kahwaltdan snra 11 gbi taksiyle esenlr otogara gttik 1 saate yakın otobus bekldk otobusu bekledik o arada yurudum yine 10 15 dk hep otrmadım yawas yawas hareket ettm 1.bucuk saat otobus yolculugu yapıp yasadgmz yere geldik taksiye binip ewe geldik sonra dinlendım yattim biraz ama daha snra hep 1 saatte bir kalkip ewin icinde yurudum 10-20 dk gbi 3. Gün dus aldım daha snra markete kadar az yurudum geldm bi gun arkadasa gttim cok yakin 1 sokak aramiz war orada 1 saat otrdum bu arada ewd hiç is yapmadım kimseyh yardhma cagrmadik esim yardim etti agir hc birse ellemdm surahi bile kaldirmadım marketten 500ml sulardan aldı esim onlardan ictim ben ilk transferimd hep yattım ama hemsireler kan akisıda gerk o yuzdn yatma ddiler uzun oldu biraz ama fikir olsun sanada
Sagol canim kan akisimi icin yurumek daha mi iyi. Bende ztn kan akisinda sorun var ama bugun ilk gun diye yattim oyle

Sagol canim kan akisimi icin yurumek daha mi iyi. Bende ztn kan akisinda sorun var ama bugun ilk gun diye yattim oyle
Ya hemsiler bna öyle dedi hep yattgnda wucutta kan akisi duruymus bugun ilk gun dinlenerek gecirmen iyi olmus dger gunlerd ara ara hep yuru ewin icinde yatma derim ama tabi bu benim fikrim insallah guzel snuclar alirsin

En merak ettigim sorulardan biriydi ilk gunler gayette guzel anlatmisin 😊

Kizlar daha once bu sitede embriyonun gun gun gelisimi kacinci gun kanda salinimi gozuken bir resim oluyordu. Elinde olan varsa atabilir
Kizlar transferden sonra ozelikle yeme diyeceginiz yiyecekler varmi ?
Kesinlikle kabiz edecek şeyler yeme birde gaz yapıcak zaten yumurta ağrıları opu ağrıları yetiyor bana dr 4 şeye dikkat et demişti sekerden uzak dur günde 3 litre su mumkunse 2 tane elma ye birde yatma surekli dolaş kan dolaşımın hizlandin demişti

Hadi insallah az kalmis sonucuna insallah kizina bir kardes yoldadir 😊
Amin inşallah Rabbim sizede nasip etsin inşallah simdi tecrubeliyim stres yok panik yok rabbim onu nasip edicekse kızlar her türlü ediyor dr bana bunun yürümekle yayatmakla yemekle icmekle hic alakadi yok dedi embiriyo 2 şekilde tutunur 1.embiriyo nun kaliteli olması 2.ise rahmin inu kabul etmesi bunun içinde ilaçları cok dikkatli kullanmak kızlar onların cok etkisi var yemek içmek sadece kabiz olmayalım tutunma olursa sağlıklı gelişim olsun diye bsna dr buradan çık ve dun napiyorsan bugunde onu yap dedi gez dolaş ama yatma bende ayben onu yapıyorum komsularim a oturmsya gidiyorum onlarda bana kızıyor dikkat et diye belkide 2 tane olur dr lar cok umutlu idi adlarını bile koydular Ayşe ve fatma😊😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X