2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrar deneyeceğiz, ama cidden zormuş, ben çok etkilenmem sanıyordum, telefon gelince dondum kaldım. Umarım iyi sonuçlar alırız
Evet kesinlikle çok zor gerçekten. Ama sana tavsiyem arkadaşım eğer maddi yönden bir sıkıntı yoksa ara verme tekrar başla . Zaman şu gibi geçiyor

Daha çok erken çoğu gitmiş azı gitmiş biraz daha bekleyip test yapman daha iyi olur.. iğne vs yaptırıyor musun neler kullanıyorsun
3 günde bir prolutex iğne kullanıyorum göbekten :) jel günde iki kere. Ve estrofem Gün de üç tane :) aynen biraz daha beklemem gerek galiba :) pişmesini bekliyoruz da soğumasını bekleyemiyoruz işte 😑😑

Canım. Ben gecikmiştim meğerse kendiliğimden hamile kalmışım ilk rahim dinlendirmede.. inşallah senin de öyledir..🤗🤗 bir test yap bence..benimki dış gebelik oldu ama talihsiz bi şekilde sonlandı..

yaaa:) supermis:) dedim herhalde boyle birsey olursa Allahin bir mucizesi olur:) 10 gune kadar gecikiyormus beklicez bakalim 10 gunu.. gelir muhtemelen cunku o mucize 3 yildir hic olmadi.. hic kendi kendime hamile kalamadim malesef

Herkese merhaba..
4. Deneme transferimi 14 Ocak'ta oldum. 5. Gün tek embriyo. Yaşım 44. Ve bu 4. Denemem. İlk denemende hamile kaldım. 8. Haftada boş gebelik kürtakla sonlandırıldı. Sonraki iki tedavimin birinde yumurtalar erken çatladı diğerinde devyumurtalar geliimedi ve tedaviler sonlandırıldı. Bu son şansım. Bu sabaha kadar umutluydum. 3 bb kalite iyi demişti doktor. Fakat günlerdir göğüslerimdeki ağrı ve hassasiyet bu sabah itibariyle yok oldu. Ben bunu bu belirti sayıp seviniyordum. Vücudum çok sıcaktı. Sabahtan beri çok üzgünüm... Tutmayacak diye... Dertleşmek istedim..

Herkese merhaba..
4. Deneme transferimi 14 Ocak'ta oldum. 5. Gün tek embriyo. Yaşım 44. Ve bu 4. Denemem. İlk denemende hamile kaldım. 8. Haftada boş gebelik kürtakla sonlandırıldı. Sonraki iki tedavimin birinde yumurtalar erken çatladı diğerinde devyumurtalar geliimedi ve tedaviler sonlandırıldı. Bu son şansım. Bu sabaha kadar umutluydum. 3 bb kalite iyi demişti doktor. Fakat günlerdir göğüslerimdeki ağrı ve hassasiyet bu sabah itibariyle yok oldu. Ben bunu bu belirti sayıp seviniyordum. Vücudum çok sıcaktı. Sabahtan beri çok üzgünüm... Tutmayacak diye... Dertleşmek istedim..
Zorlu sureclerden gecmisiniz Allah yardimcimiz olsun hepimizin belirti kisiden kisiye degisiyor hic belirti yasamayip tutan da var butun belirtilere ragmen tutmayan da sadece dua edelim elimizden birsey gelmiyor test gunune kadar 😞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X