2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende şu an besigine koydum sallıyorum parmağıda agzindabakalım nasıl sonuçlanacak ama bende de uyku yok
Uykumu kaçıracak bişeyde içmedim ama niye böyle oldu ya hala uykum yok bide sabah erkenden kalktım. Saat ikiye gelio seninkide birazdan pes eder

Uykumu kaçıracak bişeyde içmedim ama niye böyle oldu ya hala uykum yok bide sabah erkenden kalktım. Saat ikiye gelio seninkide birazdan pes eder
Parmağı ağzından kayınca çığlığı basıyor yakalayınca susup geri gözlerini kapatıyor.bu şekilde uyursa ilk kez bir gece kucağımda gezdirerek uyutmamis olacağım yaa bazen oluyor öyle.dedigin gibi alışıyoruz artık galiba.uykusuzluk koymuyor

Bende herşeyi unutuyorum. Bazadan ses geliyordu eşimin sürekli hatırlatmasına rağmen servisi aramam 1 haftayı buldu.
Bende bi gece uyandım süt sağdım. Tişörtün askılarını indiriyorum sadece üstümde duruyor yine. Başladım evin içinde tişört aramaya. Bütün odaları gezdim. Yastıkları kaldırıp arkalarına baktım. Nerde bu tişört diyorum kendi kendime. Sonra bi baktım tişört üstümde.

İyi bari sana uyuyup dinlenecek zaman kalıyormuş.

Şu an bizdede potluk yok ama ilk alınca büyük geliyordu o zaman potluk oluyordu. Lastikler iyiyse alınabilir.

Çocuk uyudu erkenden bu sefer ben uyuyamıyorum uykusuzluğa alışmak bu galiba

Bende yattım uyuyamadım döndüm durdum. Ben daldım oğlan uyandı.

Kızlar bebekleri yikarken kullandığınız ürünler hangileri? Şampuan ve vücut ayrı mi ? Ikisi birlikte olan önerebileceginiz bir ürün var mı?

Bir de kızlar bebeklere yastık kullanmıyoruz değil mi ? Evetse ne zamana kadar yastiksiz uyuyacaklar birisi sordu da tam bilemedim.

Baza gıcırtısíni wd40 ile çözdüm.

Kızlar bebekleri yikarken kullandığınız ürünler hangileri? Şampuan ve vücut ayrı mi ? Ikisi birlikte olan önerebileceginiz bir ürün var mı?
Ben mustela kullanıyorum ikisi birlikte.yani hem saç için hem de vücut için kullanılabiliyor
Bir de kızlar bebeklere yastık kullanmıyoruz değil mi ? Evetse ne zamana kadar yastiksiz uyuyacaklar birisi sordu da tam bilemedim.
Normalden kullanılmaz ama ben 1 aylık olduktan sonra kullanmaya başladım.annem ince geniş bir yün yastık yaptı.sadece başının altına değil beline kadar destekliyor.onu kullanıyorum ben

Şampuan olarak mustela vücut olarak da e bebekten aldığım şampuanı kullanıyorum . İkisinden de memnunum
Yastık uzmanlar 2 yaşa kadar önermiyor diye biliyorum ben 1 yaşından sonra ince yün bi yastık kullanmayı düşünüyorum

Ben yastıksız sert zeminde yatırıyorum. Yün yatak yapmıştı anneannem oğlana ama o yumuşak diye onun üstüne oturma odamın koltuk süngerini koydum. Oğlanda sert yerde uyumayı seviyor zaten, süngeri koyana kadar beşikte uyumayı hiç sevmiyordu. Omurga gelişimi için yastıksız yatmaları gerekiyor diye biliyorum zaten ben. Yaşından sonra ince bi yastık koyarım belki başının altına.

Ben reflü yatağında yatırıyorum yastık kullanmıyoruz henüz onun üstüne koyuyorum ayağımda sallıyorum alıp direk beşiğin içine koyuyorum . @canimmkendimm dediği gibi omurga gelişimi için doktorlar önermiyor yastığı.

Kızlar gündüz banyo yaptırınca sizinkiler de sürekli uyuyormu ? Biz hep akşam geç saatlerde yaptırıp uyutuyordum bugün ilk kez öğlen 12 gibi banyo yaptirdik.bu saate kadar uyanmadı.aldim iki kez emzirdim uyuyarak emdi.daha sonra altını değiştirdim gene uyanmadı.bende geri yatırdım yerine

Ben doğdu doğalı hep gündüz yıkadım canım akşam hiç yıkamadım üşür diye korkuyorum yıkadığım günler bizim de öyle oluyor gözünü uykudan açamıyor bende artık onu yıkadığım günler temizlik yapıyorum dip köşe ya da ütü yapıyorum

Valla baygın gibi yatıyor bizde tam tersi hep akşam yıkıyoruz doğduğundan beri ev zaten sıcak oluyor,bide sıcak hava üfleyen fanlardan almıştık,onunlada banyo yapacağı yeri ısıtıyoruz.banyodan sonrada orda giydiriyorum.zaten hiç dinlenelim demiyoruzki uyusun da iş yapalım peşindeyiz

Ben genelde akşam yıkıyorum canım. Haftasonu gündüz yıkıyoruz ondada bi değişiklik olmuyor. Benimki genel olarak uykucu maşallah.

Kızlar e bebekte yine şahane indirim var. Erkek bebek için kadife tulum 25 liraya düşmüş. 13 liraya bile tulum vardı. Bu gidişle kocam beni boşayacak. Çocuk bi giydiğini bi daha giyene kadar büyümüş oluyor. Boş vakitlerimde e bebek inceliyorum resmen.

Ya bende bekliyorum almak için.evdekiler küçülsünde öyle alayım diye.cunku hepsini çok beğenerek alıyorum.dedigin gibi tekrar aynı şeyi giydirene kadar küçülmüş oluyor o zamanda üzülüyorum.ama bebek olduğundan beri kendime sadece bir tane toparlayıcı tayt aldım.hep ona biseyler alayım istiyorum,insan kendine engel olamıyor

Valla benim oğlana 3 aylık tulumları olmuyor artık hepsini kaldırdım. 6 aylıklar ucu ucuna oluyor. Alt üst takımı var 5 6 tane ama tulum daha iyi oluyor. 9 aylık aldım indirimde yakalamışken. Eşim giydiğinde görecek. Çok severek aldığım 2 tulumu küçüldü giyemiyor artık kaldırırken üzüldüm resmen. Annelik tam bi delilik..

Ya bende bekliyorum almak için.evdekiler küçülsünde öyle alayım diye.cunku hepsini çok beğenerek alıyorum.dedigin gibi tekrar aynı şeyi giydiren kadar küçülmüş oluyor o zamanda üzülüyorum.ama bebek olduğundan beri kendime sadece bir tane toparlayıcı tayt aldım.hep ona biseyler alayım istiyorum,insan kendine engel olamıyor
Bencede annelik hiç akıllı işi değil aynen tulumlar daha kullanışlı oluyor.kucaga alınca ha bire üstünü başını düzeltme derdide olmuyor bende hamileyken 3 lu tulum almıştım 1-3 aydı güya.1aylikken giydireyim diye çıkardım olmadı.patikli tulumdu bacaklardan kastı.bende nasıl beğenerek almıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…