Tüp bebek transferi 7. Gün silik çizgi

Valla burada ki doktorlar biraz enterasan yurt dışın da oluyorum tedavi tam bir ketum doktorlar gelim bi test yapalım falan da demediler Türkiye de olsa gider test yaptırırdık hemen
Hmm yurtdışında mısın canım inan çok garip ve bende aynı durumdayım

Kızlar cumartesi gününden beri pembe lekelenmem var yoğun değil ama ara ara geliyor iki kez doktora gittim kesenin etrafında zedelenme görmüyoruz dediler hcg artışında da sorun yok ben anlamadım bu leke neden düşük belirtisi mi acaba bu durumu yaşayan var mı

Üzülmeyin bir dahaki sefere deniycez artık doktorunuz ne dedi
Bir dahaki sefer rahimi daha iyi hazırlarız dedi. Bana transfer edilen 3bc kalitesindeymiş. Bu çok canımı sıktı. Ben daha çok kaliteli olduğunu düşünüyordum. 2 tane de 4bc kalitesinde dondurulmuş var. Ama ben şu an olumsuz düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum

Merhaba,memnun musunuz doktorunuzdan ,sorun neydi tüp bebek için , aklımda brüksel var ama tam emin olamadım henüz
Kızlar merhaba, bende transfer sonrası 7.8.9. Günler idrar testi yaptım ama hep aybı tonda be silik sizce var mıdır ? Bir önce ki transferde kimyasal gebelik olmuştu ve yine test silik çıkmıştı baya korkuyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar merhaba, bende transfer sonrası 7.8.9. Günler idrar testi yaptım ama hep aybı tonda be silik sizce var mıdır ? Bir önce ki transferde kimyasal gebelik olmuştu ve yine test silik çıkmıştı baya korkuyorum
Şuan var gözüküyor,kan testinden öğreneceksiniz zaten kimyasal olup olmadığını.

Merhaba,memnun musunuz doktorunuzdan ,sorun neydi tüp bebek için , aklımda brüksel var ama tam emin olamadım henüz
Merhaba evet çok memnunum benim genetik sıkıntım var o nedenle genetik ayrıştırma ile tüp bebek tedavisi görüyorum ilk transferin maalesef negatif oldu 2.ye döneceğiz simdi

X