2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar sleepy nin yeni bezi bugün geldi.daha kullanmadım.3 numara almıştım.actim baktım sleepy naturalin 3+ bedeniyle bire bir aynı boyutta.zaten kilo aralığı 4-10kg.biraz daha yumuşak gibi.ic dokusu daha iyi duruyor.ama lastikleri aynı sıkılıkta sanki.onuda kullanınca anlayacağım,lastikleri gene aynı şekilde iz yaparsa hiç fazla para verip bunu almam öncekine devam ederim

Kızlar sleepy nin yeni bezi bugün geldi.daha kullanmadım.3 numara almıştım.actim baktım sleepy naturalin 3+ bedeniyle bire bir aynı boyutta.zaten kilo aralığı 4-10kg.biraz daha yumuşak gibi.ic dokusu daha iyi duruyor.ama lastikleri aynı sıkılıkta sanki.onuda kullanınca anlayacağım,lastikleri gene aynı şekilde iz yaparsa hiç fazla para verip bunu almam öncekine devam ederim
Şimdi miniğin bezini değiştirdim yenisini bağladım 😉ben bele gelen yerlerini ölçmustum oralar birebir aynıydı ama çişini yaptığı yer daha genişmiş.baglarken daha yumuşak daha rahat olduğunu hissettiriyor ama lastik izine bir sonraki bez değişiminde bakacağım☺️ kendimi ürün değerlendirip kıyaslayan youtuber gibi hissettim 🤭😄

Kızlar ben bezi beğendim.alt tarafi bir tık büyük diyemi bilmiyorum ama lastik izi önceki gibi çok yoktu.tabi herkesin bebeğinin kilosu cilt hassasiyeti farkilidir.almayi düşünen varsa bence sizde ilk başta bir paket alıp deneyin beğenirseniz toplu olarak alırsınız 😉

Kızlar ben bezi beğendim.alt tarafi bir tık büyük diyemi bilmiyorum ama lastik izi önceki gibi çok yoktu.tabi herkesin bebeğinin kilosu cilt hassasiyeti farkilidir.almayi düşünen varsa bence sizde ilk başta bir paket alıp deneyin beğenirseniz toplu olarak alırsınız 😉
Toplu şekilde var mı canım ben göremedim ama

Aldım bende şimdi bi paket bakalım eğer bende memnun kalırsam bununla devam ederim.

Öyle cnm öyle çok şükür sağlıklılar.
Bebiş sallayarak uyumuyormu canım ben ince battaniyeler var ya onlarla kundak yapıyor hafif sallıyorum ayağımda öyle uyuyor ayakta sallamak iyi oluyor annemlere falan gittiğimdede zorlanmıyorum ayağıma alınca ordada uyuyor ☺️

emzik tutmuyor mu canım tam böyle uykuya dalmadan biberonu çıkarıp yavaşça emziği versen acaba gerçi denemişsindir sende

ben bugün arayayım detaylı öğreneyim mantıklı iş gibi geldi sigorta ☺️

Emziği hakaret adlediyor. Bir fırlatışı var uuhuuu ayağına kadar atıyor püskürtüp... Denemem mi :KK70:

Öyle cnm öyle çok şükür sağlıklılar.
Bebiş sallayarak uyumuyormu canım ben ince battaniyeler var ya onlarla kundak yapıyor hafif sallıyorum ayağımda öyle uyuyor ayakta sallamak iyi oluyor annemlere falan gittiğimdede zorlanmıyorum ayağıma alınca ordada uyuyor ☺️

emzik tutmuyor mu canım tam böyle uykuya dalmadan biberonu çıkarıp yavaşça emziği versen acaba gerçi denemişsindir sende

ben bugün arayayım detaylı öğreneyim mantıklı iş gibi geldi sigorta ☺️

Evet canım mantıklı oluyor daha hesaplı. Benim tek içime sinmeyen 10 muayene hakkımız olması. Ayda 1 gitse yaşına gelmeden bitiyor.
Benimki bı değişik bir kere işe yarayan bir dahaki sefere işe yaramıyor🤷bir iki kere elini emmekten uyuyamiyior diye kundak yapmıştım güzelce uyumuştu.simdi kundak yapınca kıyamet kopuyor o eller çıkacak,🤦 ayaktada bazen uyuyor bazen uyumuyor.zaten şu ara bi rutine bindirdi.gece 2 den once çok nadir uyuyor.2 yi bi göreceğiz 🤷

Benimki hiç sevmiyor kundak. Sıkı sarınca bile ağlar. Ayakta hiç sallamadım alıştırmak istemedim. 2de uyuyup kaçta uyanıyor peki?
Şu el emme işinden yoruldum 😂 ellerini yumruk yapıp yapıp emiyorlar bir de cork cork ses çıkarıyorlar 😂

Benim oğlanda aynı. Yumruk yapıp ağzına sokmaya çalışıyor. Cork cork sesine çok gülüyorum ama. 😂

Zaten alt kısım potluk yapıyor o kısım mı büyümüş?

Evet canım mantıklı oluyor daha hesaplı. Benim tek içime sinmeyen 10 muayene hakkımız olması. Ayda 1 gitse yaşına gelmeden bitiyor.

Benimki hiç sevmiyor kundak. Sıkı sarınca bile ağlar. Ayakta hiç sallamadım alıştırmak istemedim. 2de uyuyup kaçta uyanıyor peki?

Benim oğlanda aynı. Yumruk yapıp ağzına sokmaya çalışıyor. Cork cork sesine çok gülüyorum ama. 😂

1 yaştan sonrada 10 hak kullanılmıyor çünkü her ay gitmicez. Arıcaktım bugün sigortayı unuttum ay valla kafa kalmadı 🙊 bugün çocuğun üstünü değiştirirken önlüğü omuzuma koymuşum giydirdim önlük takıcam ara ara önlük yok önlük aramaktan helak oldum eşim sen ne arıosun dedi önlüğü dedim omzunda dedi o an bi aydınlanma geldi 😂

2de yatınca sabah dokunmasam 7 bucuga kadar falan yatıyor alıp bı emziriyorum altına falan bakıyorum sonra geri uyuyor 9a 10 a kadar

Naturalin 3+ sini kullanıyordum onda potluk yoktu artık tam oluyor.bu yeni çıkan bezin 3 numarası 3-3+ olarak geçiyor bedeni.alt kısım hafif pot oldu ama iyi bence

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
@Martenitsa 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
Yagmur3582 Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
@Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
@Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
@Almiraa 18 Ocak
@windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E 21 Ocak
@Germinal 22Ocak
@dLr001 23 Ocak