2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim oğlanın burnu denk gelmez muhtemelen alsam ama gereksiz öyle çok şey var ki. Kararsızım, aslında işte görür gibi..

Ben hissetmedim yeni süt sağmıştım biberonları götürüyordum, ayakta olduğum için farketmedim. Eşim normalde hissetmez o dedi deprem oldu diye. Anneannem aradı o da korkmuş. Yüksek katlı binada oturuyoruz, sağlam ama insan tedirgin oluyor. Geçmiş olsun hepimize..

Bununla geçmiş olsun inşallah.bizde üst kattayiz.ilk kez bu kadar net hissettim.laptop vardı masada açık.kapagi kağıt gibi sallandi.

Bununla geçmiş olsun inşallah.bizde üst kattayiz.ilk kez bu kadar net hissettim.laptop vardı masada açık.kapagi kağıt gibi sallandi.
Çok geçmiş olsun kızlar allahım beterinden korusun depremin adını bile duyunca panik atağım tutuyor vallahi

Benim kız bir ay önce 60 cm 5250ydi bu ay gittik 64 cm 5800dü 550 gr almış boy uzamış 4 cm doktora az değilmi aldığı kilo dedim yok boya gitmiş dedi bi benim kız zayıf galiba Mama takviyesi yapmalımıyım dedim gerek yok dedi yapısı böyle herhalde bende hep zayıf bir kız çocuğuydum gerçi bana çekti zaar

Atakla ilgilidir umarım ve bi an önce geçer inşallah o kabız olunca ben strese giriyorum ya başıma ağrılar giriyor resmen

Arkadaşım demişti banada onunda iki tane bebeği var o hep 30 da yıkamış bende hep 30 da yıkadım. Bu arada Sigorta ücreti bir yıl demi canım

Çok geçmiş olsun kızlar allahım beterinden korusun depremin adını bile duyunca panik atağım tutuyor vallahi
Aminn canım çok sağol.ben 2 sn bişey hissettim aklım çıktı korkudan,sen daha uzun süren bir deprem hissettin birde Allahim cümlemizi korusun inşallah

İnsallah bakalım

Maşallah iyi canım kilosu aynen senin minik biraz boya vermiş.bizimki tospik tospik sağlıkları yerinde olsun da kilolu olmasınlar ne olacak

Aman hiç iyi birşey yapmamış.kucakta sallayarak uyutmak çok yorucu.beninkide öyle maalesef.ne kollarda ne belde ne de bacaklarda derman kalmıyor.

Belki de alışmaz ya inşallah yani... Su an geceleri bakıyor kayinvaldem napiyim bisey diyemedim. Ben gunduz kendim uyutuyorum da biberonla uyuması da iyi değil..biberonla uyutmak istemedi ben de israr etmedim cunku ben de bazen o sekilde bogulur diue korkuyorum. Doktor da ondan vazgeç dedi. Dur bakalim insallah bir orta yol buluruz... Bebek bu alışkanlıkları değişir... Hele simdi hizla büyüyor bakalim ne olacak...

Bende inşallah su kucak olayından vazgecidebilirim.dedigin gibi büyüyorlar, büyüdükçe alışkanlıklarıda huylarıda değişiyor.

Bizimde avizeler sallandı. Allah beterinden korusun.

Sağol canım. Çok normal kolay şeyler yaşamadın..

Arkadaşım demişti banada onunda iki tane bebeği var o hep 30 da yıkamış bende hep 30 da yıkadım. Bu arada Sigorta ücreti bir yıl demi canım

Ben hep 40ta yıkadım ısrarla herşeyin etiketinde 30da yıkayın yazdığı halde. E bebekten aldığım hiçbir kıyafette renk verme yada küçülme olmadı gerçi.
Evet canım 1 yıllık 10 muayeneyi kapsıyor.

Maşallah iyi canım kilosu aynen senin minik biraz boya vermiş.bizimki tospik tospik sağlıkları yerinde olsun da kilolu olmasınlar ne olacak
Öyle cnm öyle çok şükür sağlıklılar.
Bebiş sallayarak uyumuyormu canım ben ince battaniyeler var ya onlarla kundak yapıyor hafif sallıyorum ayağımda öyle uyuyor ayakta sallamak iyi oluyor annemlere falan gittiğimdede zorlanmıyorum ayağıma alınca ordada uyuyor
emzik tutmuyor mu canım tam böyle uykuya dalmadan biberonu çıkarıp yavaşça emziği versen acaba gerçi denemişsindir sende
ben bugün arayayım detaylı öğreneyim mantıklı iş gibi geldi sigorta

Benimki bı değişik bir kere işe yarayan bir dahaki sefere işe yaramıyorbir iki kere elini emmekten uyuyamiyior diye kundak yapmıştım güzelce uyumuştu.simdi kundak yapınca kıyamet kopuyor o eller çıkacak, ayaktada bazen uyuyor bazen uyumuyor.zaten şu ara bi rutine bindirdi.gece 2 den once çok nadir uyuyor.2 yi bi göreceğiz

Sagol canım iyiyiz çok şükür.ev üst kat olduğu için çok hissettik galiba 4.7 siddetindeymis.ama fena salladı.direk kızımı aldım kucağıma.korkudan ağladım
Gelmiş geçmiş olsun canım haklısın bebekler olunca herşeyden daha çok korkuyoruz rabbim bir daha yaşatmasın

Şu el emme işinden yoruldum ellerini yumruk yapıp yapıp emiyorlar bir de cork cork ses çıkarıyorlar

Gelmiş geçmiş olsun canım haklısın bebekler olunca herşeyden daha çok korkuyoruz rabbim bir daha yaşatmasın
Aminn canım Allahım herkesi beterinden korusun inşallah
Şu el emme işinden yoruldum ellerini yumruk yapıp yapıp emiyorlar bir de cork cork ses çıkarıyorlar
Valla bende yoruldum.benim ki artık direk baş parmağını denk getiriyor bir güzel emiyor.hemde ne ses çıkarma sanki bal dökmüsler parmağına parmağını emerken gözleri kayıyor bazen uyuyor öyle

Benimkide illa 1 olacak 10 11 12 dede yatırsam illa 1 olsunki gece uykusuna yatsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…