2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar sleepy nin yeni bezi bugün geldi.daha kullanmadım.3 numara almıştım.actim baktım sleepy naturalin 3+ bedeniyle bire bir aynı boyutta.zaten kilo aralığı 4-10kg.biraz daha yumuşak gibi.ic dokusu daha iyi duruyor.ama lastikleri aynı sıkılıkta sanki.onuda kullanınca anlayacağım,lastikleri gene aynı şekilde iz yaparsa hiç fazla para verip bunu almam öncekine devam ederim

Şimdi miniğin bezini değiştirdim yenisini bağladım ben bele gelen yerlerini ölçmustum oralar birebir aynıydı ama çişini yaptığı yer daha genişmiş.baglarken daha yumuşak daha rahat olduğunu hissettiriyor ama lastik izine bir sonraki bez değişiminde bakacağım kendimi ürün değerlendirip kıyaslayan youtuber gibi hissettim

Kızlar ben bezi beğendim.alt tarafi bir tık büyük diyemi bilmiyorum ama lastik izi önceki gibi çok yoktu.tabi herkesin bebeğinin kilosu cilt hassasiyeti farkilidir.almayi düşünen varsa bence sizde ilk başta bir paket alıp deneyin beğenirseniz toplu olarak alırsınız

Toplu şekilde var mı canım ben göremedim ama

Aldım bende şimdi bi paket bakalım eğer bende memnun kalırsam bununla devam ederim.

Emziği hakaret adlediyor. Bir fırlatışı var uuhuuu ayağına kadar atıyor püskürtüp... Denemem mi

Evet canım mantıklı oluyor daha hesaplı. Benim tek içime sinmeyen 10 muayene hakkımız olması. Ayda 1 gitse yaşına gelmeden bitiyor.

Benimki hiç sevmiyor kundak. Sıkı sarınca bile ağlar. Ayakta hiç sallamadım alıştırmak istemedim. 2de uyuyup kaçta uyanıyor peki?
Şu el emme işinden yoruldum ellerini yumruk yapıp yapıp emiyorlar bir de cork cork ses çıkarıyorlar

Benim oğlanda aynı. Yumruk yapıp ağzına sokmaya çalışıyor. Cork cork sesine çok gülüyorum ama.

Zaten alt kısım potluk yapıyor o kısım mı büyümüş?

1 yaştan sonrada 10 hak kullanılmıyor çünkü her ay gitmicez. Arıcaktım bugün sigortayı unuttum ay valla kafa kalmadı bugün çocuğun üstünü değiştirirken önlüğü omuzuma koymuşum giydirdim önlük takıcam ara ara önlük yok önlük aramaktan helak oldum eşim sen ne arıosun dedi önlüğü dedim omzunda dedi o an bi aydınlanma geldi

2de yatınca sabah dokunmasam 7 bucuga kadar falan yatıyor alıp bı emziriyorum altına falan bakıyorum sonra geri uyuyor 9a 10 a kadar

Naturalin 3+ sini kullanıyordum onda potluk yoktu artık tam oluyor.bu yeni çıkan bezin 3 numarası 3-3+ olarak geçiyor bedeni.alt kısım hafif pot oldu ama iyi bence

Merhaba yeni katıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…