2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar dğn gece bebeğin hareketleri azaldı bizde hastaneye geldik kordon dolanmış harekete de aşağıya inmesine de engel oluyormuş sabah 9da sezeryana aldılar. Ama ağrılarım çok çok fazla, sütüm sadece damla damla geliyor bebek de sinirleniyor almıyor tutamıyor da sanki memeyi de zaten mama veriyoruz şuan. İkinci gebeliği olanlar yarın süt sağma alalım diyoruz ama başka ne yapmam gerekir? Birde çok ağrılarım var böyle nasıl taburcu olup eve gideceğim lavman yapıldı onun dışında gazda çıkaramadım
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inş. Bana da lavman yapmışlardı bende zor geçirdim hastanede ama kalkıp yürümeye çalış kahve iç ağrıların azalacaktır birde terliyorsan muhakkak kıyafetini değiştir. Ben yapmadım çok kötü belim ağrıdı

Markası ne canım biz 2 tane weenin 2 tane philips im modelini aldık tutmuyor çekiyor çekiyor bişey gelmeyince sinirlenip ağzından atıyor
Canım şu Danimarka ürünü var ya ondan aldım ben. Bibs miş adı baktım şimdi😂 kendi sitesinden sipariş ettim ertesi gün geldi

Tabi canım buna da şükür biz 1. Hafta kontrolüne gidince doktor sarılığı geçmiş dedi ondan sonra uğraşmaya başladım zaten çok ağlatmak da istemiyorum hala daha keyfi gelmez tutamazsa takıyorum silikonu nedir yani ucunda ölüm mü var cok cok emiyor bi güzel😍
Ahahha aynen canım. Benim sarılık kaderim yaa ilk bebemde de çektim bunda da. Mecbur beklicez

Bizim randevu ha bire iptal oldu falan derken dün yaptırdık, çokta güzel oldu canım vazgeçme ilkine yaptırmışsın bununda hakkı geçmesin, maskeyle steril Bi şekilde yaptı fotoğrafçımız bizim.

Mustela Konak şampuanı var onu al istersen.
Valla kararsız kaldm kuzum ya. Aynen hak da geçsin istemiyorum

Günaydın kızlar 🎈

Bende seni görünce ben mi yazdım diyorum aynı şey geçmiş kalbimizden 😆😂 sende görünce araştırıp bende bulup profil yaptım çok tatlı profilin 🌹

Çok güzel olmuş seninki de, bende çok beğeniyordum 3 olunca 3e uyguna geçtim 😂

Kızlar bebişim altını açınca kıyameti koparıyor ağlamaktan kendinden geçiyor. Sakinleştirip kaldıgım yerden devem edeyim diyorum yine başlıyor ağlamaya. Böyle bir durum yaşayan var mı yada bir fikri olan
Canım onun dışında ağlamıyorsa sevmiyordur belki ama çiş yaparken falan da ağlıyorsa aklıma idrar yolu enfeksiyonu geliyor.
Bnm ki baya asagida malum yerdeki kemiktn 1 bck parmk fln yukarda yani senn de oylemi
Tam çamaşırın geldiği yerin bi tık altında olması lazım nasıl daha altta kız 😱
Kızlar dğn gece bebeğin hareketleri azaldı bizde hastaneye geldik kordon dolanmış harekete de aşağıya inmesine de engel oluyormuş sabah 9da sezeryana aldılar. Ama ağrılarım çok çok fazla, sütüm sadece damla damla geliyor bebek de sinirleniyor almıyor tutamıyor da sanki memeyi de zaten mama veriyoruz şuan. İkinci gebeliği olanlar yarın süt sağma alalım diyoruz ama başka ne yapmam gerekir? Birde çok ağrılarım var böyle nasıl taburcu olup eve gideceğim lavman yapıldı onun dışında gazda çıkaramadım
Canım gözün Aydın, sağlıkla gelmiş kuzucuk, zamanla geçecek ağırların çok yenisiniz daha, süt bizde de gelmedi hemen korkma bi süre mama vermekten sıkıntı olmaz, sen önce emzir sonra mamasını ver yine, gazı da yürümeye başlayınca çıkarırsın inşallah, süt sağma için bende aventin teklisi var elektrikli, memnunum ben.
Günaydın oğluşum saat başı 5 dk emip uyudu memelerim ortada dolaşıyorum damızlık gibi hissediyorum 🤣

🤣🤣🤣 benim de göğsüm açık kalıyo bazen off memeler foraaa 🤣🤣🤣🤣

Çok acıkmadan emiyorsa doyuyodur, zaten ön sütü emiyor ama asıl arka süt yağlı ve uzun süre tok tutan, 5 dk emince 1 saate yeniden acıkır yine uğraş.
Zorlayınca da kusuyor direk bazen çok çok uzun emiyor bazen de böyle 5 dk emip uyuyor daha bir düzenimiz oturmadı 13 günlük daha

Zorlayınca da kusuyor direk bazen çok çok uzun emiyor bazen de böyle 5 dk emip uyuyor daha bir düzenimiz oturmadı 13 günlük daha
13 günde düzen için erken annesi olacak az daha zaman ver minnoşa, uyurken de elini yüzüne koyuyor mu yine?
Valla bnm ki cok aşağıdan anlamadik gitti bizde camasirdn 3 4 parmk asagida
Allah Allah, çok altta senin cidden, nasıl kesti yaptı oradan 🤦🏻‍♀️

13 günde düzen için erken annesi olacak az daha zaman ver minnoşa, uyurken de elini yüzüne koyuyor mu yine?

Allah Allah, çok altta senin cidden, nasıl kesti yaptı oradan 🤦🏻‍♀️
Kundak yapıyoruz canım koyamıyor 🤣 çarşamba ortopedi randevumuz var kemiği dışarıdan iyileşmiş görünüyor eğer öyleyse bazen açık bırakırım ama kundakla rahat ediyoruz ikimiz de hem beslenirken hem uyurken. Şimdi altını açtık uyandı tekrar emiyor işte böyle böyle alışacak aç olsa durmaz mantığında kendimi teselli ediyorum 😂

Aynen öyle, rabbim annelerimize sağlık versin, annelik hiç bitmiyor işte..

Benim 2 yeğenimin de sünnetini Musa Özdemir yaptı, çok memnun kaldılar, duasıyla çocuğa şefkatiyle yaptı sünnetlerini, bizde ondan randevu alıp yaptıracağız ama Bi 3-4 aylık olsun bakalım. Gerçi eşim kıyamıyor bir an önce anlamadan olsun modunda o 🙈🙈
Benim oğlumu da musa bey sünnet etti 1.5 yaşındaydı bu oğlumu da 40 inin içinde yaptırırım diyordum malesef için elvermiyor bende 3 4 5 aylik olsun öyle bakicam duruma göre

Kızlar ben sezeryan oluyorum bu gün bebek hala yukarda ve açılma falan yok suni sancıyı denemedik o yüzden çok farklı duygular hissediyorum hakkımızda hayırlısı olsun
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🏻

Benim oğlumu da musa bey sünnet etti 1.5 yaşındaydı bu oğlumu da 40 inin içinde yaptırırım diyordum malesef için elvermiyor bende 3 4 5 aylik olsun öyle bakicam duruma göre
Yaa, sünnetlerini de aynı gün yaptıralım o zaman 🙈🙈
Kızlar ben sezeryan oluyorum bu gün bebek hala yukarda ve açılma falan yok suni sancıyı denemedik o yüzden çok farklı duygular hissediyorum hakkımızda hayırlısı olsun
Canım sağlıkla kucağına al inşallah 🥰

Merhaba kızlar 🌺 Doğum yapan annelerimizin gözü aydın bebeklerin sağlıklı mutlu güzel ömürleri olsun 🧿🤲 Darısı kalan annelerimize. Biz bugün 11 günlük olduk uzun zamandır girmeye fırsat bulamadım 2 yaşında bir çocukla bir de bebek baya hareketli bir yaşam oluyormuş ☺️İlk hafta sarılırla uğraştık doktor sürekli kontrole çağırdı hatta 3. günde sarılık değeri yüksek çıktığı için bir de kandan kontrol etmek istediler bir daha topuk kanı verdik. Çok şükür şimdi iyi azaldı baya, hafif var oda düşüyor git gide.

Bugün sağlık ocağından aradılar 2. topuk kanında TSH değeri yüksek çıktığı için yarın çağırdılar yeniden topuk kanı alınacakmış aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Benimki de öyle patlayacak gibi oluyor korkuyorum altını değiştirirken 😐
Aynen canım ya inşallah alışırlar
Günaydın kızlar 🎈

Çok güzel olmuş seninki de, bende çok beğeniyordum 3 olunca 3e uyguna geçtim 😂

Canım onun dışında ağlamıyorsa sevmiyordur belki ama çiş yaparken falan da ağlıyorsa aklıma idrar yolu enfeksiyonu geliyor.

Tam çamaşırın geldiği yerin bi tık altında olması lazım nasıl daha altta kız 😱

Canım gözün Aydın, sağlıkla gelmiş kuzucuk, zamanla geçecek ağırların çok yenisiniz daha, süt bizde de gelmedi hemen korkma bi süre mama vermekten sıkıntı olmaz, sen önce emzir sonra mamasını ver yine, gazı da yürümeye başlayınca çıkarırsın inşallah, süt sağma için bende aventin teklisi var elektrikli, memnunum ben.

🤣🤣🤣 benim de göğsüm açık kalıyo bazen off memeler foraaa 🤣🤣🤣🤣
Canım sorucam doktora kontrolde inşallah huysuzluk ediyordur bir sorun yoktur

X