2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Biz bu bakımdan rahatız bence.. 2. Çocuğa hamile kaldığımda çok korkuyordüm bende acaba haksızlık mi yaptım açaba ilayin psikolojisi nolcak nasıl altından kalkaçağı diye hele son hafta neredeyse her gün ağlıyordum evde. Şimdi gram pişmanlık yok. Nasıl mutluyuz evde anlatamam. Başka kızım çok mutku yeni bir kardeşi geleceğim için. ben denge olacağı için daha da mutluyum..hiç acabalarim yok bu sefer[/QUOTE]
Ya ben de mutluyum çok sürpriz oldu ve hemen adapte oldum. Kendime çok şaşırıyorum,ağzımda uçuk cıktı gerçi demek ki stres te yapıyorum farkında olmadan. Ama battı balık yan gider hesabı çok rahat bir anne oldum galiba. Yeniden tekme yemek fikri heyecanlandirmaya bile basladi

Ya ben de mutluyum çok sürpriz oldu ve hemen adapte oldum. Kendime çok şaşırıyorum,ağzımda uçuk cıktı gerçi demek ki stres te yapıyorum farkında olmadan. Ama battı balık yan gider hesabı çok rahat bir anne oldum galiba. Yeniden tekme yemek fikri heyecanlandirmaya bile basladi[/QUOTE]
tebrik ederim. Hayalim 3 bebek :):):)

Ayy benim oglum da 27 subatti
Bat 24 Mayisti..
Hey gidi gunler..
Tebrik ederim sizi de

tamam diyorum ama sen beni tahrik ediyorsun başkalarına dert yanıyorsun bak böyle böyle oldu diye... tamam.. sakin ol... gergin hamile yaptın bizi dedikodularda okudum hep ...
bundan sonra soracaklarına daha dikkat edersin hep platformda...

sağlık ocağına gittim kayıt yaptırdım 5/6 tüp kan aldılar idrar tahlili aldılar...
tansiyon baktılar 8/15 çıktı telaşlandılar yarım saat oturttular tekrar tekrar ölçüler. hamilelik için bu değerin çok fazla olduğunu söyledi doktor... haftasonuna kadar takip edip yazıp ya kendine ya kendi doktoruma gitmemi önerdi.
31 ağustosa diğer randevuyu verdi.

sorun Yok bence. Benimde öyle başladı her şeym umarım baslamaz seninde bulantin

Benim bualntilaimi folik asit yapıyor sanırım. Perşembe günü doktora sorup bırakacağım. Mahvetti beni.bu ilaç

küçük değer yüksekmiş gerçekten . Sen nasılsın peki :) Bide ben o kanları kadındogum hastanesinde verdim bugün . Artık 12 haftaya kadar herhangi bir muayne yok gerçi 9 haftada falan bi giderim görmeye :)

Ya ben de mutluyum çok sürpriz oldu ve hemen adapte oldum. Kendime çok şaşırıyorum,ağzımda uçuk cıktı gerçi demek ki stres te yapıyorum farkında olmadan. Ama battı balık yan gider hesabı çok rahat bir anne oldum galiba. Yeniden tekme yemek fikri heyecanlandirmaya bile basladi[/QUOTE]
Sorma ya. Bu sefer hamileliğimle vrdalaosyirum ama ben. Son kere bunları yaşıyorum ve bitiyor. Ayy çok güzel hamilelik yaşıyorum ama şuan. Uraza hamileyken gerçekten çok büyük pişmanlıklar yaşıyordum. Ilaya haksızlık yapıyorum sevgimi nasıl paylaşacağım diye.

Kizlar Ben geldimkeseyi gorduk ama sat 14nisan oldugu icin kac haftalik oldugunu bilemedi ne zaman dollendi ne zaman oldu buyuyunce farkederiz dedi kalp atisi haf taya gel bakalim dediev yapimi yogurt ye dedi ceviz hep yaninda olsun dedi kizimda disim cok hassasti yiyemezdim bide bitki cayi icme ve medine hurmasi yeme dedihepinizi opuyorum Bu arada tek gebelik

Eklentiler

• IMG_1596.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 75
Bu arada ben yeni keşfettim. Enabiz diye bir site var. Orada tüm bilgileriniz yer alıyor. Benim doktor sisteme gebelik bilgisini çoktan vermiş bile. Oradan aile hekiminizde görebiliyor. Ben artık gdiipte bildirmek gerektiğini sanmıyorum. Her şey sistemde mevcut zaten

Canim kac yasindaydi kizin Benim dogdugunda 3yasinda olacak daha konusmuyo ve hassas bi cocuk o yuzden Cok uzuluyorum

Selam kızlar arefe günü kan vermiştim 675 küsür gibi bisey çıkmıştı dün tekrar kan verdim bugün sonucu aldım 2802 normal değil mi perşembe günü randevum var ıns keseyi ve bebisi görebilirim

Kz
kuzum ilayda uras dogunca kac yasinda yedi?bende suan cok kotu bi vicdan azabi var sanki konusamiyo henuz 2bucuk yasinda tuvalet egitimi reddediyo napcam bilmiyorum..doktor yanliz diye konusamiyor dedi krese basladik tek kelime solemeye basladi AMA az

İkiz bekliyordum senden :) sağlıkla gelsin yavrun. Kesen ne kadar büyümüş. Bebek yakında oluşur içinde. Ev yapımı yoğurt önemli evet. Cevizi de iyi hatırlattın unutmuştum bu ara yemeği.

E nabıza girdim ama göremedim canım tam olarak nerde yazıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…