2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Daha cok kucuk cnm.gorulmuyordur belki doktor var dediyse icini feraht tut. Eminim.yine gel.demistir.
evet canim var dedi 5 haftaliksin dedi 15 gun sonra gel kalp atisini duyalim daha erken duyulmaz dedi ben sanki kucuk bisey goruyorum carpilarin arasinda top gibi bidey var o bebek degilmi canim bos olmasindan korktum ya

evet canim var dedi 5 haftaliksin dedi 15 gun sonra gel kalp atisini duyalim daha erken duyulmaz dedi ben sanki kucuk bisey goruyorum carpilarin arasinda top gibi bidey var o bebek degilmi canim bos olmasindan korktum ya
Bende bugn 3te ilk defa gidicem bakalim benmki nasil goruncek cnm bende atarim hem gormus oluruz. Hic merk etme olur allahin izniyle daha minicikler

Simdilik hicbirsey yok eger birkez daha okursa gidecegim kan gelmedigi icin yerlesme diye tahmin ediyorum ama bakalm insallah olmaz bidha ve kan snucum iyi cikarsa icim biraz daha rahat eder

Gayet iyi iki katina da yukselmis hicbirproblem yok insallah saglikla kucagina alirsin tebrikler cnm

Bende klomen ve catlatma ignesi kullandim degerinin düşük olması onemli degil önemli olan 2 günde bir 2 kati olmasi insallah artişlarin devam eder

Hayırlı olsun

Selam kızlar nasılsınız?
Tatildeyim giremiyorum bir de bayramdı malum..

Bu cumartesi doktor kontrolüm var kalp atışı için..inşallah bi sıkıntı yoktur..
Mide yanmam çok fazla..hatta reflü boyutuna geldi..bir de baş dönmelerim başladı sizde de var mı aynı problem?

Bunlar haricinde bi sıkıntım yok çok şükür..ama uyku basması kafamı koyduğum yerde gidiyorum valla..

Sizde durumlar nasıl?herkes iyi değil mi?

mağduru oynadın tamam yetmez mi... ben sana duygusuz mu dedim? insan cahil olabilir bilmeye bilir ama ilaç almaya hevesliydin bu çok belli idi. bende dedim ki ilaç almaya bu kadar heves etme insanlar sevdiklerinden ilaç almıyor dedim. büyüttün de büyüttün

Canim hayirli olsun..ayni haftadayiz..benim de mide bulantim falan yok..millet sordukca korkuyorum..olmasi gerekiyo da benim olmuyo.acaba bi sorun mu var diye..hafif bas donmelerim oluyo..bi de agzimin tadi bozuldu dunden beri..su bile icmek istemiyorum.

A.selam bende bu cuma gidecem kalp atisi ve rutin tahliller için benim hic bi belirtim hamileyim degilmiyim hic bilmiyorum bu ara canim hep birşeyler yemek istiyor ama tutuyorum kendimi ilk hamileligimde 20 kilo almistim cunku

canim korkma benimde hic yok ilk kizimdada hic olmamisti cok da saglikli bi hamilelik gecirdim

uykucupisi uzun zamandır yazmadın ve aklıma geldin. umarım her şey yolundadır ve kanaman bitmiştir artık.
Evet canım iyiyim teşekkür ederim
Bulantılarım var progestan mi yapıyor bilmiyorum
Çok çabuk yoruluyorum
Sizler nasılsınız ? Bayramdan bu yana giremedim
Ay sonunda tekrar muayeneye gideceğim ama hala hangi doktora gitsem kararsızlığı var
Sizler belirlediniz mi?

Oğlumda gittiğim dr a gideceğim o kadından başkasına gidemiyorum nedense.

Ortada hiçbir şey yokken beni sizin acınızı anlamamakla suçlayan siz ama mağduru oynayan ben. Kırdıysam özür dilerim diyen ben karşılığında destan yazan siz ama uzatan ben. Artık fazlasıyla komik oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…