2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hayirlii olsunn hosgeldinn aramizaa

Hayırlı olsun.. hoşgeldin..

Yok canim uzme sen kendini ilk gebeligin senin dimi

Hoşgeldin cnm

Slm Hamişler Arkadaşlar
Benim dun gece kahve sumuksu akintim geldi birkac kez birde bir damla pembe leke sabaha kadr kontrol ettim daha bisey yok
Bu sekilde birsey yasayan var mi korkmalimiyim adet gunlerime denk geliyor dun ???

Allah bagislasin dogum tarihlerimiz cok yakin olabilir ve hayta ayni :)))

Heycandan uyuyamadm. Ilk doktor kontrolum var bugun. Saat nasil.3 olucak blmiyorum. Hic bulantik.olmadi ama bugun sanki oda geliyo tam olduk

Kizlar Doktorda randevum var ilk defa gidicem nasil kese var mi kalp atisi basladi mi kac hafta lik hicbise bilmiyorum

Sonucu hemen haber verin olur mu? Umarım güzel sonuçlarla dönersiniz. Sizin adınıza ben de heyecanlandım :)

Canim boşver bence artık üzme sen haklısın hepimiz hamileyiz Bu surecte daha çok dikkatli olmalıyız sarf ettiğimiz kelimelere ki klavye başında da bazen insanlar birbirini anlamıyor. Yüzüne olsanız belki mimiklerinizi görür hiç iş bu noktaya gelmemiş olurdu ama işte olmayınca da olmuyor. Üzme tatlı canını. Karnındaki bebeği düşün. İnan ki değmez sıbir ve stres yapmaya böyle şeyler

Hoşgeldin sende aramıza. Umarım sağlıklı sonuçlar alırsın pazartesi günü ve sağlıkla kucaklarsin yavrumu

Slm Hamişler Arkadaşlar
Benim dun gece kahve sumuksu akintim geldi birkac kez birde bir damla pembe leke sabaha kadr kontrol ettim daha bisey yok
Bu sekilde birsey yasayan var mi korkmalimiyim adet gunlerime denk geliyor dun ???
Ben senin yerinde olsam doktorumu arar yada muayene olmaya giderdim. Akinti bazen normal olabileceği gibi bazen de normal olmayabiliyor çunku

Ben senin yerinde olsam doktorumu arar yada muayene olmaya giderdim. Akinti bazen normal olabileceği gibi bazen de normal olmayabiliyor çunku
Henuz hic dr ye gitmedim fakat bugun kan vermeye gidecektim iki katina cikmasi lazimmis oyle olursa bir problem olmadigi ni mi anlamayliyim ?

Henuz hic dr ye gitmedim fakat bugun kan vermeye gidecektim iki katina cikmasi lazimmis oyle olursa bir problem olmadigi ni mi anlamayliyim ?
Evet 2 kat artması gerekiyor ama yine de bir doktora gözük istersen. Belki önemli bir şey vardır kesenin içinde yada dışında. Belki de yerleşme kanamasidır gayet normaldir telasa gerek yoktur ama yine de doktor baksın bence. Kan vermekle kalma istersen

Kızlar bende 5 yıldır bekliyorum hamileyim demeyi bu ay klomen catlatma iğnesi sonrasi 17.gün kan testi 30.22 iki gün sonra 63 çıktı sizce normal mi gunune göre bu şekil. Düşük olup yükselen değeri olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…