2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Slm kızlar nasilsiniz.masallah ne kadar çok şubat annesi eklenmiş ne güzel. Ben cok heyecanliyim ya 2 gün kaldı doktora gidecem kese belki de kalp atışı. Dün gece ruyamda kanamam oluyordu baya kan geliyordu pihtili değerimde 1 e düşmüş kimyasal gebelik diyorlardı ama ben hiç üzülmüyordum. Sabaha karsi uyandım bir daha uyuyamadım. Rüya da olsa kötüydü Allah hayra cikarsin inşallah kimse böyle rüya gormesinde yasamasinda

Canim kac yasindaydi kizin Benim dogdugunda 3yasinda olacak daha konusmuyo ve hassas bi cocuk o yuzden Cok uzuluyorum[/QUOTE]
Canım endişeni anlıyorum. Ben kızıma oğlum 18 aylıkken hamile kalmıştım. Ve evet oğlum 2 bucuguna doğru konuşmaya başladı. Kızım ona nazaran cabuk konuştu. Ikıncı çocuk olmak bir sans gibi . Ama ilk çocuklar duruma alışınca çok keyifli oluyor. Bence en zoru tek çocuk çünkü arkadaşlığı karsilayamiyotuz bi yerden sonra. Allah isteyen herkese nasip etsin kardeşi. Sen de stres yapma su akar mecrasını bulur. Herşey gönlünce olur insallah

güzel haberlerini bekliyoruz:) Hamileliklte daha ne rüyalar görcez:)

Masallaj canımmm

Oglumu Ankara medical parkta doğurmuştum insallah o günleri Rabbim gösterirse ikinciyide orda doguracagm var mı medical parka giden
Ben şuan medical parka gidiyorum ama tabi antalya medicalpark. Acayip sıra oluyor. Tek sıkıntım sıra beklemek. Geçen yarım saat sıra bekledim. Randevum olduğu halde

Ay rüyada evli bir kişinin gelinlik giymesi kız çocuğu olacağıni gösterirmis :) ayyy hadi bakalım.

Eklentiler

• Screenshot_2018-06-19-15-58-43.png
    159,1 KB · Görüntüleme: 24
Selam kızlar ya bende felaket baş dönmesi oluyor bugün basladi of midem zaten berbat bulantı ilacı var mı ki perşembe ilk randevu doktora soylucem mutlaka 2.trimestere gecsek bir an önce ya

Kızlar idrardan sonra kahve ve hafif çok hafif pembe leke geldi peçeteye normal mi? Doktora gidicem şimdi size de sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…