2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım benmde agrılarım oluyo ara ara

Canım benmde agrılarım oluyo ara ara

merhabaa benim de hesaba gore 22 subatta gorunuyor dogum. 4haftalik su an,8.haftada ilk randevuya gidecegim icin tam olarak zamani o zaman ogrencem aslinda. bnm de bi oglum var. bugun olmadi sukur hic,yarin normalde adet gunum,ins daha da agri olmaz yani kotu sanciyi kastediyorum

Öyle mi sizinde mi agrılar var . Valla bende çok merak ediyorum kese kalp atışı falan bunlar çok heyecan verici ... beklemek çok zor oluyor ...

Benim riskli olduğu için 3 haftalıkken gittim iğne ilaç falan verdi kese için bu haftaici gidecem. Dediğin gibi bebek doğduktan sonra zaman cok hızlı geçiyor. Senin oglun kaç yasinda

Benim riskli olduğu için 3 haftalıkken gittim iğne ilaç falan verdi kese için bu haftaici gidecem. Dediğim gibi bebek doğduktan sonra zaman cok hızlı geçiyor. Senin çocuğun kiz mi erkek mi kaç yasinda

Allahim korusun bebeklerimizi,en guzeli dinlen dikkat et. oglum var 28.5 aylik. ben hic bilmiyorum cok hareketliyiz bizm pasayla,ona hamileyken hep sakin dingin uzanmayla gecmisti tabi :) simdi luks

Allahim korusun bebeklerimizi,en guzeli dinlen dikkat et. oglum var 28.5 aylik. ben hic bilmiyorum cok hareketliyiz bizm pasayla,ona hamileyken hep sakin dingin uzanmayla gecmisti tabi :) simdi luks
Amin canm benim 6 yaşında oğlum. Çok rahattı hamileligim o zamanlar şimdi bir düşük yaptığım icin zorlu geçiyor ama sürekli yatmakta istemiyorum o zaman kafama çok takıyorum kuruyorum çok. Ondan en iyisi kafa dağıtmak hamilelik dönemlerini stressiz sürdürmek. Amin canm.insallah sağ salim kucağımıza aliriz

Kızlar benim bi anda bütün belirtilerim kayboldu bulantı Yok kasık ağrısı yok göğüs ağrısı azaldı sizde durumlar ne insan korkuyor ister istemez

Ben kullanıyorum sabah akşam vajinalden alıyorum doktor öyle alırsan daha iyi olur dedi ağızdan alırsan mide bulantısı baş dönmesi yapar dedi
Canım banada doktor öyle söylemişti ama daha yazdırmadım.canım bu arada sürekli belirti yasamak zorunda deglsn . Kanama yoksa korkma bu benim ikinci hamileliğim

Kızlar benim bi anda bütün belirtilerim kayboldu bulantı Yok kasık ağrısı yok göğüs ağrısı azaldı sizde durumlar ne insan korkuyor ister istemez
Çok iyi anlıyorum seni ama çok normal bir süreç bazen bulantilar tamam kaybolabilit de. İnsan ister istemez korkuyor. Bende düne korkuyordum bugün bir başladı bulantilar tam başladı. Endseleme yani arkadaşım

Sabah kalkar kalkmaz minik te olsa bir şeyler atıştırmak mide bulantısına iyi geliyor. urazda hep kalkar kalkmaz cubaknyerdim. Baş ucumda çubuk kreker olurdu. ilayin hamileliğin de gerçi bu bile fayda etmemişti. Şimdi yine Yani başımda çubuk kreker falan tutacağım.. mide boşsa bulantı daha fazla oluyor bilginiz olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…