2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya kizlar ben dun bir test yaptim ikinci cizgi vardi. Aksamina tekrar yaptim bu defa yoktu.
Yani ben bu yalanci pozitiflik isine akil erdiremiyorum var mi yok mu simdi

Gidip bir tane test daha mi alayim?
Belki test bozuktur birde çok erkense daha en az 8 saat beklemiş idrarda çıkıyor yani su içicen içicen 8 saat yapmıyacaksın sonraki idrarda çıkıyor o yüzden sabah idrarında çıkmış akşamda çıkmamıştır yarın sabah tekrarla bence

Ay kuzum benim hayatımı anlattın sanki bende uzaklık istiyorum ama eşim koparmıyor evet dogulular herseye karısıyorlar gelinin yendiği yemekten yatak odasına kadar..eşim uzaklık koymayı becerse mutlu olacağız psikoloğu söyledim gitmiyor problem bendeymiş..ben unutmuyomusum eşimin isteği canım unut herşeyi yapsınlar takma sus geç hangimiz takmıyoruz ki herseye müdahale edilmesinden..bide benim ailemde senin gibi bana hayatımda kimse öle müdahale etmedi ama ben böyle eziyet görmedim

ne vicdan varmis vallahi. yok ya bi oluyo iki oluyo ucuncu de yine eskiye donuyorlar,belki bebeklerine boyle bir seyi reva gormez esin. malesef beklemek zorundasin,ama hayirlisi olsn cnm benimm,biz senin yuvanin huzurunu isteriz
İnsallah canım benim çok sağol hakkımızda hayırlısı olsun

Ya kizlar ben dun bir test yaptim ikinci cizgi vardi. Aksamina tekrar yaptim bu defa yoktu.
Yani ben bu yalanci pozitiflik isine akil erdiremiyorum var mi yok mu simdi

Gidip bir tane test daha mi alayim?
Al test canım sabah yaptığın daha doğru oluyo bazen çok erkense

Kızlar nasipse bende haftaya cuma gidicem kalp atışı için hayırlısı insallah Rabbimden cümlemiz için ,3 gündür midem çok fena ,iştahsızlik var baya ve kusuuorumda ,insallah biran önce iyileşirim

İyi bayramlar rabbim yar ve yardımcınız olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun insallah

kızlar bişi sorucam dün bana pembe renkte damla kan geldi ve afedersiniz idrardan sonra sildiğimde de.direk doktoru aradım acil gel dedi. gittim neyse vajinal ultrasondan baktı kese görünüyodu ama bebek daha kucuk olduğu için görünmedi. düşük tehditi dedi. proluton depot verdi düşük önleyiciymiş. dün başka gelmedi.
bugün de kahverengi bi şekilde yine idrardan sonra sildiğimde geldi.
5+5 im bu arada,başına böyle bir olay gelen oldu mu ??? korkuyorym

Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar hayırlı evlatlar diliyorum ben adete 2 gün kala bayramın ilk sabahı regl oldum mart annelerine gidiyorum Kendinize bebişlerinize iyi bakın:)

en guzel zamanda sen de mujdeli haberi alirsin ins cnm:) burda birlikte olmayi cokisterdim ama. sen de kendine cokiyi bak :)

Çok üzüldüm canım. Aileyle uğraşması çok zor ben de bilirim. Allah yardımcın olsun. Bir çocuğun var zaten ikinci için çok iyi düsün o da yaşıyor şuanda seninle. İnşallah hakkında hayırlısı olur. Eşin değişebilirse yuvanız yikılmaz ama işte Allah eşlere merhamet versin

Kızlar ben bayadır giremiyorum durumum da belli olmadıgı için bisey yazmak istemedim. Ben buraya tahmini bir tarih yazdım çok istedigim icin ama tarih falan yok malesef. Kaç doktora gittim beta arttı ama düzenli değil. O yüzden dış gebelik olabilir dediler. Düzenli de gidemedim gün aşırı. En son keseyi gördük çok şükür ama ağrılar devam ediyor. İlaç progestan falan da vermedi doktorlar. Biz de bekleyelim dedik. Dua ediyorum bakalım en geç bir iki haftaya kadar başka dr bulabilirsem gidecem. Kalp atısı duymak istiyorum.

Kesinlikle.olay esinde bitiyor eşimde biliyorum. Artık hangi tarafın ailesi olduğunu bilmeli. Ve mutlaka sizi uzak tutmalı. Yoksa dagilacaksiniz. Çok üzülüyorum böyle sonuçlara. Ortada kalanlar hep çocuklar oluyor. Ne diye her şeye karışırkı bu erkek aileleri? Esin geri dönüş yaptı mı sana bari?

ben de aynisi gibiydim ilkinde. bizimki sizinkinden geride tarih olarak galiba,bnm tiksinmeler 2 haftaya baslar galiba. ama garim cok oluyor adetsancisi seklinde. ilkinde hic yasamamistim bu donemlerde agri.sifir belirtiyle hamile kaldigimi ogrenmistim,bu kez farkli basindan.. zaman baslarda gecmiyor ama bebek dogduktan sonra ucuyor:) ben daha ilk kontrole 8.haftada giderim:) vay ki ne vay:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…