2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende işte tamda senin gibi öğrendim. Ertesi gün bir baktım ki hamilegim :)

Evet canım oldu iğne vuruldum progestan verdi dinlendim çok şükür şimdi yok . Takip et olmuyor mu

Bugün ki hamilelik günlüğünde kal atışlarını görebilirsiniz diyor. Bugün gitseydim görme olasılığım da artardi p halde. Ne heyecanlı bekleyiş

Iyi bayram lar kizlar soylemicem kimseye dedim ama cok olaylar oldu..Esimin ailesi bana cok cektirdi esimde Susan biriydi zaten en son yine kavga ettik herseye karismalarindan ve bosanma karari aldik hamile oldugumu ve aldiracagimi soledim sasirdi ama bosanmaya kararliyiz..buarada bebek kaza diye soylemek zorunda kaldim yoksa yine solemezdim..Ben evi terkettim..not aldirmicam tabikide Ben guclu bi kadinim ikisinede bi sekilde bakarim diyorum

cok uzuldum cnm ztn o zaman da snn adina biz de uzuluyorduk,cidden cektirdiler sana ve hala uslanmamislar. Allah islah etsin ama iste karakterde olan seyler degismiyor malesef. cok sukur ayaklarinin ustunde duran birisin ama ins her sey duzelir. yuvada huzur olmasi sart,yuva yikmak kolay da degil. ama cidden erkeklerde bitiyor yani ne zaman ki erkekler ailelerinin sozunu dinliyor,o zaman evlilik zorlasiyor. bunu herkes soyluyor. zaman ins guzel seyler getirir ama su gunlerde sana bunu yasatmasalardi keske

Ah keske canim benim, sagol zaten cocuk istemiyor kayannam ..ilkindede burnumdan getirmisti hatta sevinir duyarsa aldirmak isteyecegime..bencede canim is erkekde bitiyoo mesafe koymali biz ne kadar koyarsakta saymiyorlar hayirlisi olsun canim Ben cok yoruldum

Ayyyy canıımmm ne diyeceğimi bilemiyorum. Umarım eşinle aran düzelir... tabiki de aldırma İlla ki etrafında sana yardımcı olanlar olur... Allah büyüktür eşinle aran düzelir tez zamanda umarım....

umarım ki bebeğiniz aklını başına getirir eşinin olmuyorsa da vazgeçme bebeğinden o senin en büyük dayanağın olacak bu süreçte allah sana kolaylık versin eşine de akil fikir versin

Ya kizlar ben dun bir test yaptim ikinci cizgi vardi. Aksamina tekrar yaptim bu defa yoktu.
Yani ben bu yalanci pozitiflik isine akil erdiremiyorum var mi yok mu simdi

Gidip bir tane test daha mi alayim?

Canım senin adına çok üzüldüm. Babasız büyüdüm ben. Küçükken bosandilar annem ve babam. Zordu evet ama annem tek başına bize bakabildi. Sende yapabilirsin. Ama bence bundurumda yapabilirliginden çok ailenin devamlılığı daha önemli bence. Çünkü anne ve kadınlar olarak biz zaten çok güçlü varlıklarız. Bunda hem fikiriz ama anne ve babanın da bir arada bulunabilmesi çok önemli. Umarım eşim kendine gelir. Psikologa falan gitmez mi acaba? Biz ilaydan sonda baya baya boşanmaya karar vermiştik. 3-4 seans psikologa gidince kendisine geldi eşim şükür. Bizimde en temel problemimiz eşimin ailesiydi. Kendisi doğulu olunca baya baya aile meselelerimizin içinde yer aliyorlardi. Kayinpederim bizim dugün müziklerimizi bile kendisi seçti sen düşün artık. Her şeye karışıyorlardi. İstanbuldan taşınmamizin en temel sebeplerinden biri de ailesi. Şimdi uzağız nasıl rahatım anlatamam. Belki sizde ailesinden uzaklaşsaniz daha mı iyi olur acaba dedim

Ya kizlar ben dun bir test yaptim ikinci cizgi vardi. Aksamina tekrar yaptim bu defa yoktu.
Yani ben bu yalanci pozitiflik isine akil erdiremiyorum var mi yok mu simdi

Gidip bir tane test daha mi alayim?
Bazı testlerdenbpzukluk olabiliyor. Bir kaç tane daha yap istersen test. Yada git direk kan ver. En kesin çözüm kanda. Umarım. Hamilesin dır

size ne guzel yaramis,insallah arkadas icin de en hayirlisi olur. nefret ediyorum boyle aile meselelerine dahil olanlardan

ne vicdan varmis vallahi. yok ya bi oluyo iki oluyo ucuncu de yine eskiye donuyorlar,belki bebeklerine boyle bir seyi reva gormez esin. malesef beklemek zorundasin,ama hayirlisi olsn cnm benimm,biz senin yuvanin huzurunu isteriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…