2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çok uzak bize devlet hastahanesi canım ilk gebeliğimde çok gittikde şimdi arabamız yok gidemiyoruz..ya sat tarihimle çok farklı pkoyum bide kaza olunca okudum buradakilerde süphelendim canım

Kızlar biz tecrübeliler biraz size anlatalım şimdi 30dan sonra lierac çatlak kremi çok iyi ve 30dan sonra bella göğüz kremi bunlar pahalı evet ama çok iyi kötü kullanıp fayda görmemektemse bi kutu yeter..Güneş kremi solante iyi karnıma çok sürmedim denize fln girerkende ama normal kullanmanın zarari yok..bu ara kahverengi akıntısı olan olursa hemen doktora görünsün progestan veriyo geciyo merak etmeyin bide eğer agrınız olursa sadece parol için ve bitki çaylarından uzak durun nacizhane tavsiyeler:))insallah hepimiz sorunsuz hamilelik geçiririz..zaman gecsin normal Doğum için meler yaptıgımı doktorla ve suyum bitmesin diye son haftalarda neler yaptığımı anlatırım..ilk hamileliğimde çok yattım düsük tehlikem vardı o yüzden ne yazıkkı doktorum her ayrıntıyı kacırmıyodu ve takipteydim insallah bu rahat gecer

ben lierac hiç kullanmadım. 2 hamileliğimde de hiç çatlamadım. sarı kantaron yağı, kakao yağı ve hindistan cevizi yağını karıştıp sürdüm. acı badem de çok iyi diyorlar ama bazıları tüylenme yapar demiş ben risk almak istemedim. bu sefer sadece hindistan cevizi yağı kullanmayı düşünüyorum. ama sadece bunlarda yeterli değil. doktorum en pahalı kremi de kullansan genetiğinde çatlama olayı varsa çatlarsın demişti. bol bol su içmeyi de unutmamalıyız. çatlama olayını su da hafifletiyor.

Ben cok çok memnun kaldım canım hatta ben çok çabuk eski halime döndüm 20kilonun hepsini verdim bi anda ama catlamadım masallah diyeyim de :))

Buarada canım hiç soramadım cicocukların yasları nasıl Allah yardımcın olsun valla biz biriyle uğraşamayoz

Gonul isterki 2 duyguyu tatmak ama Allahin takdiri oncelik saglikli olmalari tabiki yinede merak ediyor insan
Aynen canım göğsün agrıyo mu Şen'inde benim cok siddetli gögsüm ve kasıgım kızımda da vardı kocaman olmustu yine öle çok agrıyo ikinci hamilelik taşıyanlar ilk asamada gögüs bu kadar agrısı neye delalet:)var mı yasayan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…