2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya kızlar Allah korusun da düşük tehlikesi neden oluyor progestron hormonu eksik falan olursa mı ? Bi de kırmızı leke sanırım düşük habercisi ??
Kanama kahverengi akinti bunlar düşük habercisi de olabilir normalde olabilir. Her ihtime karşı gitmeli doktora. Umarım yaşamayız. En korktuğum şey benimde

Kanama kahverengi akinti bunlar düşük habercisi de olabilir normalde olabilir. Her ihtime karşı gitmeli doktora. Umarım yaşamayız. En korktuğum şey benimde
doktor bana da dedi..bu hafta lekelenmen olabilir korkma..pembe renkli olursa sıkıntı yok dedi..eğer taze kan şeklinde olursa mutlaka haberim olsun dedi..

kızlar hayırlı haftalar.... ya sizde yeme içme olayı nasıl acaba çok merak ediyorum ?
elimden geldiğince dengeli beslenmeye çalışıyorum önümüzdeki haftalarda bulantı başlayabilir dedi doktorum o yüzden şu anda ne kadar besleyici olursa o kadar kardır diye düşünüyorum :)

neler yiyorsun mesela..
şubat ayında canan karatayın anne adayları ve hamileler için kitabını almıştım onu uyguluyordum keseyi görmek için gittiğimizde doktorumda benzer şeyleri önerdi sabahları 2 yumurta bol peynir zeytin sadece çayı sütle değiştirdim öğlen işyerinde ne çıkarsa yemekhane :) akşama da çoğunlukla sebze ve bakliyat haftada 1-2 et oluyor ama her zaman değil keyif vermesede yemeye çalış canım bebişin için

kızlar hayırlı haftalar.... ya sizde yeme içme olayı nasıl acaba çok merak ediyorum ?
Hayırlı haftalar, bende elimden geldiğince dengeli beslenmeye çalışıyorum, oruç çok sarstı beni dermanım kalmıyordu ondan oruç tutmuyorum. sabahları bazen haşlanmış yumurta peynir zeytin domates, bazen tam tahıllı gevrek sütle tüketiyorum. ara öğünlerde meyve ya da kuru yemiş yiyorum tabi abartmadan. öğlenleri iş yerinde ne varsa. akşamları da çorba salata ve sebze yemeği ya da et yemeği. bol su tüketiyorum. haftada bir balık yiyorum. ilerleyen dönemde bulantı başlarsa ne olur bilmiyorum. şimdi ara ara midem yanıyor bol bol su içiyorum, ya da karpuz yiyince ferahlıyorum.

Merhaba Hanımlar,
cumartesi kontrolümüz vardı. çok şükür kesemizi büyümüş gelişmiş gördük. saç keseside ufakta olsa çimlenmiş dedi. herşey normal ilerliyor dedi. çok şükür...
geceliğin 31 .gününde kalp atışı duyulurmuş bu arada hanımlar benimde 27 günlüktü gittiğimde . bayramda çalışcaklarmış özel muayenehane olduğu için o yüzden bayramın 3.günü randevu alacağız. hayırlısı ile kalp atışı duyacağız.
dedim 8 haftada duyanlar varmış doktorun aletlerine göre değişebilir dedi . 31.günden sonra görülmesi lazım dedi.

kasıklarımda ağrı var gögüslerde hassasiyet var. bunlar normal hiç dayanamayacak gibi olursan parol al dedi.
bende almadım hiç zaten yeteri kadar ilaç alıyorum.

bu arada rahmim kalp şeklinde kızlar çok hafif bir girinti var içeriye doğru şimdilik sorun çıkarmaz ama kanama oluşturabilir dedi. kanama olursa hemen bilgi vereceğim kendisine. kese sağ tarafta dedi. korkma dedi.

rahminde böyle sorunu olan var mı?
şu an için kanamam yok. inşallah ilerleyen zamanlarda bu girinti sorun yaratmaz...

Allah herkese güzel haberler almayı nasip etsin...

SUYU BENDE ÇOK TÜKETİYORUM..ORUÇ TUTAMIYORUM AŞIRI MİDE YANMAM VAR İÇMEZSEM SUYU BENİ MAHVEDİYOR...SU DIŞINDA ÇOK İSTEYEREK BİRŞEY YİYEMİYORUM

su içmekten helak oldum sorma

Amin canım insallah benim şüphem sat tarihimle farklı olduğu için değerim artar içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…