2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hahhahahah:)))canım bende ilk gebeliğimde öleydi basıma gelmeyen kalmamıstı saçmalayan bi sürü insan hele kayannam yapmadığı kalmamıstı
İlk gebelik olsa neyse diyeceğim de eşimde ki bu heyecanı anlamıyorum inan. 3. Çocuk ve nasıl heyecanlı nasıl. Hatta bugün ee bari sokaktan geçenleri de çevir de şöyle karım hamile de dedim. Bı o kaldı çünkü

bırak yasasın mutluluğunu hödük gibi baksa boş boş daha çok sinir olurdun ne güzel sana ve çocuklarına düşkün bi esin var sende tadını çıkart

Ay ne güzel canım..benim basıma neler geldi bunda esimede sölemeyi düşünmüyorum karnım ne zaman siser acaba:)

Kızlar ev isleri ne alemde tam gaz devam mi yoksa bir kısmını eşinize sattınız mi

Ben kayınvalidem ile beraber yaşadığım için iş konusunda hiç sıkıntı çekmiyorum. Ama eve alışmam için bugün yemekler senden diyor ya da süpürge açıyorsa benim silmemi istiyor. Eve sonradan eklendiğim için alışmamı istiyor. Bir şey fark ettim poşet ya da sandalye taşıdığım zaman hemen kasıklarıma ağrı vuruyor.

yeni mi yasamaya başladın kayinvelidenle ben yapamazdım açıkçası uzun sure ayakta kalınca yorulunca bende de oluyor kasık ağrısı hemen herşeyi bırakıp yarım saat 1 saat uzanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…