2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ilk gebeligimde isim önceden hazırdı bizim canım direk koyduk şimdide önceden Miray dedik inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin

yok canım ben ilk defa gitcem yarın..5+2 de gitmiş olcam..eğer duyulmazsa bayramdan sonra çağırır..nasıl sabrederim bilmiyorum
En azından keseyi görmüş olursun :) ikiz mi değil mi kalp atışı da duyulabilir belki, kullandığım app de 7 haziran ilk kalp atışı diyordu belki duyulur bekliyorum haberlerini

Benim doktorum da aynısını söyledi bugün tekrar gittim keseyi gördü ama yine şu kadar haftalık demedi kalp atışını göremiyoruz ayın sonu gibi gel dedi

KIZKARDEŞİMİN KIZININ İSMİ :)MİRAY
Aaa ne güzel canım benim de oğlumun adi Miraç eşim bekarken kafaya koymuştu tek isim aklimizda o vardı şimdide hep Miray diyoruz erkek ismi hiç yok aklimizda bakalım hayırlısı olsun canım ama Miray ismine bayılıyorum nasip olur inşallah koymak

Keseyi görmeden mi başladın coraspirini ? Keseden önce kullanılmıyor diye biliyordum. Ondan tırstım biraz. Progestan ilacı da kullaniyon mu
aşılama oldum ben yani kontrollu idi hamilelik ilk tespit ettik kan değeri yükseldi kullanmaya başladım. lekelenmem oldu bıraktırdı sonra tekrar başladım.
progestanı aşılamadan 3 gün sonr başladım.mg artarak kullanmaya devam ediyorum.
hiç tırsma lekelenmen oluyor mu onu takip et.içini rahat tut. geçen hafta paar günü keseyi gördük. bu hafta cumartesi kese gelişimi kontrol edilecek.
herşey güzel olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…