2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
yeni mi yasamaya başladın kayinvelidenle ben yapamazdım açıkçası uzun sure ayakta kalınca yorulunca bende de oluyor kasık ağrısı hemen herşeyi bırakıp yarım saat 1 saat uzanıyorum

Nisan ayında evlendim. Daha yeni gelinim :) eşim ve annesi tek yaşadığı için birlikte yaşamayı kabul ettim. Bende öğrencilik hayatı hep yaşadığım için annesinden çok fazla şey öğrenmeye çalışıyorum. Takmak istesem küçük şeyleri de takarım ama anne olarak görüyorum annem demiş gibi baktığım için yaşamak zor olmuyor. Tek korkum hamilelik döneminde duygusallık yüzünden söylediği şeylere alınmak

bende yerleri süpürdüğümde oluyor o batmalar. bazen de strese girdiğimde.

yeni mi yasamaya başladın kayinvelidenle ben yapamazdım açıkçası uzun sure ayakta kalınca yorulunca bende de oluyor kasık ağrısı hemen herşeyi bırakıp yarım saat 1 saat uzanıyorum
bende yapamazdım ve zor geliyor kayınvalide ile yasamak olayı. ben 3 gün gidiyorum istanbul da yanlarına. yeter diyorum berkana.

daha çok yenisiniz umarım en kısa zamanda kendi düzeninizi kurarsınız kayinvalidenin bir sağlık sorunu yoksa bakıma muhtaç değilse tabiki

Kızlar hepinize merhaba ..Benim de 1 çocuğum var ve 3,5 yaşında gecen sene yine bu zamanlar hamile kaldım ve boş gebelik oldu. Sonra 2 ay bekledik ve tekrar korunmayı bıraktık.. İlkinde hemen olmasına rağmen bunda 10 aydır falan olmadı ama bu ay Adetim gecikti. Yarın test yapacağım umarım bu sefer hamileyimdir dualarınızı bekliyorum .bu arada son adet tarihim 9 mayıs

Benimde 9 mayis canim sat hoşgeldin bu arada

Yeni
Merhaba kızlar ben 27 nisanda regl oldum ondan sonra adettim 3 gün geçikti idrar testi yaptım çıkmadı 9 gün daha geçti birdaha yaptım iki çizgi bir silikti kan verdim salı günü kanda 115 ,52 çıktı bana iki haftalık hamile olduğum söylendi ve pazartesi muayeneye gidecem sizce bu değer iki haftalık değer midir çünkü adette girdiğin günden hesaplanıyor ona göre hesaplarsakta 5+5 günlük oluyor sizce nasıl hesaplamaylıyım Bide benim adettim hep geçikiyor bazen 34,35 güne bile aksiyor bunuda etkisi var mı

Ay çok soru soruyorum ama aranızda öğretmen olan var mı izinler nasıl olacak?daha erken tabi sağlıcakla kucagımıza alalım ama izin hesaplayan var mı:))yaz tatili kapanir mi acaba
ben ogretmenim. Daha doktora gitmedim ama bata göre dogum 4 şubatta görünüyor. Bir aksilik olmazsa dogum oncesi 3 haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum. Boylece dogum sonrasina 5 hafta daha eklenir. Doğum sonrası 13 hafta olur. Hesaplarıma göre Zorunlu 3 haftalik izne 15 tatilden 1 hafta önce ayrılmam gerekiyor. Sonrada 6 mayıs gibi tekrar ise başlamam lazım ama bir sekilde donemi kapatirim diye düşünüyorum. Tabi ki bunlar sadece ihtimaller

Canım 2 haftalık olmaz zaten yanlış söylemişler senin geç döllenme olduğundan değerin su an böyle su an sadece folik asit kullan içini ferah tut :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…