2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Herkes yasamiyor evetcnm her cocuk bir degil lakin benim sıpa hep yasıyor dogdugundan beri tum atakları belki sennınkıhafıfatlatırbu en zor atakmıs bunu da atlattık mı rahatmısız cok sukur az kaldı
Bizimki atakları belli belirsiz yaşadı. Birkaç gün şeklinde. Allahım bu atağın zorluklarından koru hepimizi 😂😂😂

Herkesin aynı durumda olmasına üzülsem mi yoksa yalnız değilim diye sevinsem mi bilemedim.. 😣 gündüzleri yarım saatten fazla uyumayan bir bebe gece de saat başı uyanıp bi de uyumak için tekrar sallanmak isteyince gerçekten hayat çekilmez oluyor☹️ Gündüzde durduk yere ağlıyor çığlığı basıyor nasıl geçecek bu dönem 😭 bir de emeklemeye ayağa kalkmaya başladı heryere giriyor,sürekli düşüyor yandım Allah. İyi ki geç emeklemiş 🥵

bizimkide 19 şubat doğumlu beklenen tarih 27 şubattı. atağa bi kaç gün iç,nde girecek görünüyor telefonda. allahımmm korkuyorummm:) daha girmeden böyleyse:KK43:
Bizimkilerin muhteşem haftalara ihtiyacı yok, onların doğalarında var muhteşemlikkk! Daha ne kadar bozulabilir mesela?! O yüzden korkmayalım biz. Hani kaybedecek neyimiz var gibi düşün :kızgın:

Herkesin aynı durumda olmasına üzülsem mi yoksa yalnız değilim diye sevinsem mi bilemedim.. 😣 gündüzleri yarım saatten fazla uyumayan bir bebe gece de saat başı uyanıp bi de uyumak için tekrar sallanmak isteyince gerçekten hayat çekilmez oluyor☹ Gündüzde durduk yere ağlıyor çığlığı basıyor nasıl geçecek bu dönem 😭 bir de emeklemeye ayağa kalkmaya başladı heryere giriyor,sürekli düşüyor yandım Allah. İyi ki geç emeklemiş 🥵
Ben şu an emeklemediğine şükrediyorum sanırım. Ya şu deli gibi bağırma biZde de var. Sürekli çığlık atıyor sebepli sebepsiz bağırıyor. Çıldırmaya ramak kaldı. Susmuyor velet 😂😂😂

Merhaba arkadaşlar . Bizde gece çok uykusuzuz artık ciddi yıprandım gece dedalarca kalkıp emip uyumasına da razıyım artık ama uyanıp oynamak istiyor. Erken yatıyo uykusunu mu alıyor anlamıyorum 8’de yatıyor daha mı geç yatmalı bilmiyorum ki
Canım bütün uyku koçları 8e kadar yatırıın diyorlar

Biriniz alerji ilacı sormuştu. 2 ay önce gece az uyanan cocuk gece çok uyanır olmuştu ve yazdan beri sürekli burnunda hırıltı ve geniz akıntısı vardı. Özellikle gece uyurken zorlanıyordu. Deloday diye bir şurup verdi doktor. Yan etkisi de yok dedi. Günde yatmadan 5 ml veriyoruz. Uyku durumları biraz düzelir gibi oldu ama yine çok uyanıyor. Ama hırıltısı geçti. Geniz akıntısı da yok artık. Doktor erğer fauda gördüyseniz devam etmenizde sakınca yok dedi. Umarım yardımcı olabilmişimdir o arkadaşa

Benım miniğe hava verdık burnu temizledik ah şu öksürük Bi gecse ne zormuş. Benımde boğazım acıyor hasta olucam 😢
Çok geçmiş olsun canım benim yaa. Geçecek annesi sende dikkat et kendine bir de yatağa düşme.

Biz dün geceyi felaket geçirdik saat 11.30 gibi başladı ağlamaya kesinlikle susmadI enson çare memeye aldım yarım saatten fazla kaldı memede.Uyumak bilmedi en sonunda mama yaptık o şekilde içerek uyusun diye. Bir saat sonra kadar geri uyudu. Ne oluyor bu çocuğa anlamıyorum gece uykuları son iki haftada sıkıntılı oldu.

Biriniz alerji ilacı sormuştu. 2 ay önce gece az uyanan cocuk gece çok uyanır olmuştu ve yazdan beri sürekli burnunda hırıltı ve geniz akıntısı vardı. Özellikle gece uyurken zorlanıyordu. Deloday diye bir şurup verdi doktor. Yan etkisi de yok dedi. Günde yatmadan 5 ml veriyoruz. Uyku durumları biraz düzelir gibi oldu ama yine çok uyanıyor. Ama hırıltısı geçti. Geniz akıntısı da yok artık. Doktor erğer fauda gördüyseniz devam etmenizde sakınca yok dedi. Umarım yardımcı olabilmişimdir o arkadaşa
Canım merhaba. Ben sormuştum ilacı. Sanırım bizim sorunumuzda hırıltı geniz akıntısı. Ya motor sesi gibi nefes alıp veriyor kaç doktora götürdük en sonunda akciğer röntgeni çektiler KBB uzmanı gördü hiçbir şey yok dediler. Alerjiden deyip zyrtec verdiler birde Daha öncesinden zaditende kullanıyorduk. Ama hiç etkisi olmadı. Bizimki gece mükemmel uyuyan bir bebekti. Şimdi iki haftadır bir gece iyiyse bir gece kötü

Selam uykusuz anneler bu olay bizde de var 1 haftadır geceleri sürekli bi saatte uyanıyor kızım diş mi çıkartıyor atak dönemimi bilemedim çok yorgunum hep kucak istiyor hafif emekleme daha doğrusu sürünmeye başladı 😁bugün de balık alıcam internette araştırdım tam net karar veremedim ne alıyım diye fikrinizi almaya geldim 💁🏼‍♀️
Sardalya alıp soğan havuçla çorbasını yapıyorum çok seviyor küçük baliklar tavsiye ediliyor zaten büyüklerde civa fazla olur diye

X