2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar bu kan ilaci vegaferon icinde paraben oldugu icin kimse onermiyo bnde vermesem olurmu acaba saglik ocagindaki hemsire vermek zorundasin dedi ama bu konuda kafam cok karisti siz naptiniz bu konuda
D vitamini içinde aynı şeyi söylüyorlardı ama sanırım hiçbirimiz sağlık ocağının verdiğini kullanmadık. Biz altıncı ayda başlayacağız ama kan ilacınıda onların verdiğini kullanmayacağım. İyice araştır bence en masum olanlardan birine başla 💓

D vitaminini kullaniyorum ben ama onu yeni duydum.
D vitamini içinde aynı şeyi söylüyorlardı ama sanırım hiçbirimiz sağlık ocağının verdiğini kullanmadık. Biz altıncı ayda başlayacağız ama kan ilacınıda onların verdiğini kullanmayacağım. İyice araştır bence en masum olanlardan birine başla 💓
D vitaminini kullaniyorum ben ama hic duymamistm onu. Valla hicbisey masum degil napcagimizi sasirdik artık 🙁

ben ilk kızıma demir vermedim alerji yapmıştı. güzel beslendiği içinde hiç demir eksikliği yaşamadı. 2. bebeğime vermeyi de düşünmüyorum. yalnızca d vitaminini veriyorum.
Kadir tuğcuda önermiyor.1yaşında rutin kan testi olacak .Eksiklipi varsa tedavi edilir yoksa gerek yok diyor.Bende ilk oğlanda kullanmadım .Ek gıdaya geçince kıymasını falan eksik etmem .Dolayısıyla bende kullanmayı düşünmüyorum.

Kizlar bu kan ilaci vegaferon icinde paraben oldugu icin kimse onermiyo bnde vermesem olurmu acaba saglik ocagindaki hemsire vermek zorundasin dedi ama bu konuda kafam cok karisti siz naptiniz bu konuda

Ben de gerekirse kullanacağım ama sağlık ocağının verdiği d vitaminini kullanmadığım gibi demir ilacını da kullanmayacağım. Mühendisinoğlu'nun önerdiklerinden birini alacağım

Bende sordum içindeki paraben zarar vermeyecek kadar az dedi verdim birkaç gün ama bugün eşimle konuştuk eczaneden başkamı alsak diye birde çok leke yapıyor zor veriyorum

Kızlar merhaba daha önce aktivite masası kullanan var mı ileriki aylarda almak istiyorum daha önce kullanıp memnun kalan oldu mu ben ilk kızımda oyun halısı kullanmıştım şimdide kullanıyorum çok işe yaradı oyalıyor ve eğlendiriyor

Kızlar iyi geceler çok giremiyorum nasılsınız umarım herkes iyidir. Adetim başladı ama simsiyah geliyor aranızda öyle olan var mı başınıza geldi mi neden olur bilginiz var mı ?

Bende vitek benim oyle saniyordum canim yavas basladi siyah gibi azar azar sonra cogliyo gibi bana da degisik geldi

Eklentiler

• Screenshot_20190628-060947.png
    Screenshot_20190628-060947.png
    371,5 KB · Görüntüleme: 44
Günaydın kızlar bu diş ateş yapar mi? Dün geziye gittik Ondan güneş mi çarptı yoksa baska mikrobik bir şeyi mi var yoksa diş mi ateş yapıyor bilmiyorum dün geceden beri ateş-i var kuzumun 37.8 lerde seyrediyor özellikle kafasında ateş var koltuklarında çok yok gibi. Bugun de biletimiz var memlekete gidicez ateşli ateşli kötü denk geldi

Günaydın kızlar bu diş ateş yapar mi? Dün geziye gittik Ondan güneş mi çarptı yoksa baska mikrobik bir şeyi mi var yoksa diş mi ateş yapıyor bilmiyorum dün geceden beri ateş-i var kuzumun 37.8 lerde seyrediyor özellikle kafasında ateş var koltuklarında çok yok gibi. Bugun de biletimiz var memlekete gidicez ateşli ateşli kötü denk geldi

Diş de yaparmış canım

Kızlar merhaba. Bende şubat annesiyim, doğum iznim bitti, 20 gün yıllık izin aldım. O bitince biraz rapor alıp işe başlamayı düşünüyorum. Devlet memuruyum. 3 yasinda bir kizim daha var onuda kreşe vericem , evde 2 küçük cocukla yalniz çok zor oluyor. Kucuge annem bize gelip bakacak. Sizlere sorum işe başlayınca yarim gun izin hakkimiz var mi yoksa 3 saat süt izni hakkimi var. Aranizda bilen var mı.
3 saat süt iznini kullan canım yarım gün olurda 12 de çıkarsın ama maaşın çok düşer süt izninde 2 de çıkarsın maaş aynı kalır kreş masrafınız da var 2 saat için bu kadar kesinti iyi olmaz size

3 saat süt iznini kullan canım yarım gün olurda 12 de çıkarsın ama maaşın çok düşer süt izninde 2 de çıkarsın maaş aynı kalır kreş masrafınız da var 2 saat için bu kadar kesinti iyi olmaz size
Nasıl yani 4 ay yarım gün çalışma durumunda maaş yarım mı oluyor. Burada da kullanan arkadaslar vardı. Devlet memuruyum

X