2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar acil yardim benimkinin dişleri feci agriyor kaşınıyor oyuncağını sokuyor cikinca ağzından ağlıyor çokta mızmız ne yapabilirim ağrısını azaltmak için
Al benden de o kadar çenemi yanağımı kolumu ne bulsa ısırmaya çalışıyor. Çıldırıyor ağlıyor görünürde bir şeyde yok henüz 😭

Kızlar acil yardim benimkinin dişleri feci agriyor kaşınıyor oyuncağını sokuyor cikinca ağzından ağlıyor çokta mızmız ne yapabilirim ağrısını azaltmak için
Sütünü temiz bir beze sağıp, dolaba koyup sertleştirip ve biraz soğuttuktan sonra ısırması için bebişe verirsen diş ağrılarına ve kaşıntılarına birebir.

Eklentiler

• 15EA7CB9-F4ED-4918-A4EF-81E88167E16B.png
    15EA7CB9-F4ED-4918-A4EF-81E88167E16B.png
    301,6 KB · Görüntüleme: 78
Beze nasıl sağacam sütü akmaz mi?
Elle sağ canım, elle sağımı bilmiyorsan youtubedan videolarına bak çok basit, bez hemen emiyor merak etme, ben tazyik azalsın diye hep beze sağıyordum. Bezi meme ucuna daya, ıslatana kadar sağ. Pompan varsa onunla sağ, beze dök.

Bu yazda dış agrisi ile geçicek sanirim;( 3 gündür feci kaşınıyor dişleri ve çok sert damağı parmagimi koparcak gibi oluyor ağzına alınca.
Canım Umut da öyle kemıriyor ne geçse emerken de baya kuvvetlice çekiştiriyor bir çıksa da dişler rahatlasal ben 6.ay içinde bekliyorum

Elle sağ canım, elle sağımı bilmiyorsan youtubedan videolarına bak çok basit, bez hemen emiyor merak etme, ben tazyik azalsın diye hep beze sağıyordum. Bezi meme ucuna daya, ıslatana kadar sağ. Pompan varsa onunla sağ, beze dök.
Birde bez çok küçük olmasın biraz büyücek bir bezin bir tarafına sağ küçük bezi bir anlık dikkatsizlik de ağzına basabılır

Günaydın hanımlar.. Doktor kontrolünden geldik ve aşılarımızı olduk şükür. Dişler gelmeye başlamış, Kilo 8200, boy 65 cm, kafa da 43 cm. Demir ilacına da başlattılar. Ben de tetanozun 3. dozunu oldumi kolum pert şu an. Sol tarafım ağrıyor. Zor bir gün ana oğul.
Maşallah gayet iyi canım 4. Ay mi ?
Ateş olursa şurup verirsin senınd ekol biraz ağrir

Günaydın hanımlar.. Doktor kontrolünden geldik ve aşılarımızı olduk şükür. Dişler gelmeye başlamış, Kilo 8200, boy 65 cm, kafa da 43 cm. Demir ilacına da başlattılar. Ben de tetanozun 3. dozunu oldumi kolum pert şu an. Sol tarafım ağrıyor. Zor bir gün ana oğul.
Maşallah kuzucuğa ♥️🧿

Beni de biliyon ya meme reddi vardi epey sürdü şükür geçti geçici bir dönem bende hep uyku aralarında emziriyordum. Gercekten emme konusunda rahatladım darısı başına ins tez zamanda.
biliyorum canım. İnsallah darısı başımıza olur bizde rahat rahat emisiriz

Benimki de bir ara red gibiydi gecti meğer o birşey değilmiş. Bugün saatlerce uğraştım 1 jez düzgünce emdi o da uyumak için. Bide benimki memede uyduğundan bugün sabah yalnızca 1buçuk saat uyudu meme istemediği için:KK43::KK43:
Benimki pitpitv kıçına vuruncada uyuyor arada ama cok zor su meme reddi hala devam ediyor bazen dediğin gibj gün boyu almak istemediği oluyor bezdim bende son haddeyim yani kaşık mama alıp vermemek icin zor tutuyorum kendimi

Benim bebişin bacakları ayakta biraz kalınca kızaryor sonra morarıyor doktora sordum normal dedi ama her gören bi sıkıntı olduğunu düşünüyor moralim bozuldu ya. Sizde böyle bir durum oluyor mu
canım çok hafif bizdede oluyor normal kucakta bir tarafa baski uygulayınca oluyor

X