2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende anlamiyorum verme diyorlarda cocuk acliktan agliyo napcaksin ki oda mecbur..
aynen öyle doymuyor benim sütümle. 5.ayda ek gıdayı da mamayı azaltalım diye dedi sanırım

Suni ilaçlar dedi. Daha çok yan etkisi oluyor dedi. Ek gıda ile beraber bir daha konuşacağız kan ilacını dedi.
Valla bende kan tahlili yaptırmadan niye veriliyor kan ilacı hiç anlamıyorum şahsen senin doktor gibi düşünüyorum. Birde üstelik çoğu arkadaşım bu kan ilaçları yüzünden kabızlık sorunu yasiyor

Kaç kiloda bebegin ve boyu kac? Az kilo alsalar dert fazla alsalar dert resmen:)

Degil.meme reddi bizde biberon reddi var bir babasiz aksamimiz daha bir uykususz gecemz daha adam.varken kuzu kuzu yatiyolar adam yokken kuduryolar biri 3 yas sendrmu alingan.kirilgan bisiy dedgmz.gbi aliniyor biri dis cikariyo huzursz ara ara cigliklari ile evimizi inletiyo...
Nerde benim hunim

7.2 kg ve 65 cm olmuş.
Az alsaydı da doktor ona da laf edecekti :)))
mama ile birlikte diye oyle demistir. benimki sade anne sutuyle aliyor bu civarlarda o yuzden bana sdce 3 saate bir ver rutin olsun duyorlar. cocuk dayanirsa ne ala... oluyor. yoksa daha erken de emiyor senin bebisin kilosu tam ortalama ne guzel uste bise yok,bazen fazla yorum yapiyorlar yaa

7.2 kg ve 65 cm olmuş.
Az alsaydı da doktor ona da laf edecekti :)))
benim kızım sadece anne sütüyle 4. ay kontrolünde 9450 gramdı napıcam çocuğu emzirmicemmi. dr larda fazla abartıyo bazen.zaten diş çıkarma döneminde zayıflıyorlar. emekleme ve yürüme de başlayınca kilolar uçup gidiyo. ilk kızımdan biliyorum. bıraksınlarda tontiş bebeklerin zevkini çıkaralım

haha tarladan kazandiklarini da bi zahmet mamalarina,bezlerine,islak mendillerine ve anne sutu alanlar da anneleri icin lokumlara yatirsalar bi zahmet :)
Bende ciftci iki tane ikside sabahin korunde ayaktalar hayir anlamiyorm onlar yprulsunda uyusun diye kendimi parcaliyorm ben yorgunlktan perte cikiyorum iksiide sanki hic yorulmamslar

Canım bingildagı için dr Özel birşey soyledimi

Benim bebişin bacakları ayakta biraz kalınca kızaryor sonra morarıyor doktora sordum normal dedi ama her gören bi sıkıntı olduğunu düşünüyor moralim bozuldu ya. Sizde böyle bir durum oluyor mu
Ayakta derken kucağına dil bir şekilde alınca mı öyle oluyor? Benimkinde yok ama doktor normal dediyse normaldir. Bir acısı olsa ağlar bence.

Benim bebişin bacakları ayakta biraz kalınca kızaryor sonra morarıyor doktora sordum normal dedi ama her gören bi sıkıntı olduğunu düşünüyor moralim bozuldu ya. Sizde böyle bir durum oluyor mu
Bizde de o durum var ama tutmaktan sanırım kan akışıyla ilgili bende bir ara korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…