2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın kızlar sonunda 4.ay aşımızı olduk bakalim sonrası ne olacak. Rota var 5 buçuk aylıkken. Hic kilo almadığını söyledim hemşireye 4.ve 5.ay normal sayarız dedi.
Geçmiş olsun canım inşallah sıkıntısız atlatırsınız . Bizimde 27’sinde. Ama ben rotayı yaptırmıcam alerji çıktığı için diğer aşıları yaptırıcam sadece.

Kızlar 4. Ay doktor notlarını ekliyorum. Tekrardan yazayım görmeyenler için bunlar arkadaşımın oğlunun doktorunun notları benim değil. Genel bir bilgi açısından yararlanılabilir ama en doğrusu sizin gözlemleriniz ve takibinde olduğunuz doktorunuzun görüşleri☺
Çok teşekkürler harika bilgiler

Benim gibi kısa uykulardan muzdarip olanlar bakabilir 😊 18D19D31-8C14-4DE6-AD5A-8EDBCD8DF108.png 4B63C0A3-5B7D-4DB7-8F75-B495F563E0FC.png

Geçmiş olsun canım inşallah sıkıntısız atlatırsınız . Bizimde 27’sinde. Ama ben rotayı yaptırmıcam alerji çıktığı için diğer aşıları yaptırıcam sadece.
Alerji kesinleşti mi? Kıyamam ya ondan ağlıyormuş. Sen sordum demistin doktor yaptırabilirsiniz rotayı demişti öyle demistin sen mi dedin başkası mi yoksa? Birinci dozu yaptirmistin ikinci dozu yaptırmican o zaman. Hayırlısı olsun cnm tez zamanda alerjisi gecsin kuzunun

Alerji kesinleşti mi? Kıyamam ya ondan ağlıyormuş. Sen sordum demistin doktor yaptırabilirsiniz rotayı demişti öyle demistin sen mi dedin başkası mi yoksa? Birinci dozu yaptirmistin ikinci dozu yaptırmican o zaman. Hayırlısı olsun cnm tez zamanda alerjisi gecsin kuzunun

Evet canım maalesef. Ya istanbuldaki doktor yaptır dedi ama alerjide bir numaralı bir doktor var ankarada bülent şekerel o önermiyormuş onun hastalarıyla konuştumda. O yüzden yaptırmıcam.
Çok geçmiş olsun. Ne alerjisi çıktı acaba ? Tanıyı nasıl koydular ?
Henüz ne alerjisi belli değil. Şuan süt ve yumurta diyetindeyim. Bakalım şikayetler biterse demek ki bunlara varmış dicez. Aksi takdirde yenileri eklenicek. Deneme yanılmayla bulunuyo . Ama ben ağustosta ankarada ki bülent şekerele gidicem 6 aylık olunca. Rota aşısı bülent bey önermiyor o yüzden yaptırmıcam.

Ah canım iki çocukla bide çalışırken çok zor tahmin edebiliyorum. Maşallah ne güzel uzamış büyükler bir ay boya bir ay kiloya gider derler bizim buralarda. Sağlığı yerinde olsunda hem bazı doktorlar boy gelişiminin daha belirleyici olduğunu düşünüyor. Bidaki ay kilo alır sen merak etme.
Bende iyiyim canım çok şükür bizim kızda alerji çıktı onunla uğraşıyoruz bakalım. Yuvarlanıp gidiyoruz bir şekilde :) arada gel özlettin kendini. Kolaylıklar diliyorum sana iyi bak kendine oğluşları benim yerime öp:)
Canım çok teşekkür ederim inşallah .çok geçmiş olsun canım alerji zor bi durum .Büyükte yaşadıgım için biliyorum .umarım en kısa zamanda düzelir🤲🏻

Evet canım maalesef. Ya istanbuldaki doktor yaptır dedi ama alerjide bir numaralı bir doktor var ankarada bülent şekerel o önermiyormuş onun hastalarıyla konuştumda. O yüzden yaptırmıcam.

Henüz ne alerjisi belli değil. Şuan süt ve yumurta diyetindeyim. Bakalım şikayetler biterse demek ki bunlara varmış dicez. Aksi takdirde yenileri eklenicek. Deneme yanılmayla bulunuyo . Ama ben ağustosta ankarada ki bülent şekerele gidicem 6 aylık olunca. Rota aşısı bülent bey önermiyor o yüzden yaptırmıcam.

Ne gibi bir etkisi oldu rotaya canım

X