2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bizimki de daha dönmedi. Sağ tarafına bir ağırlık veriyor.
Birşeyler tutuyor mu sizinkiler kızlar
Tutuyor canım, iki gündür bayağı herşeyi tutmaya başladı ama dönmüyor daha. Bir de ayağa kalkacak gibi öne kaktırıyor kendini.
Bizim gece uykularımız 2-3 gündür çok fena kızlar, saat başı uyanıyor ufaklık. Atak haftasındayız aşırı da mutsuz. Zor geçiyor.

Kızlar bebisleriniz dönmeye başladı mi?. Bizimki yelteniyor ama toto ağır basıyor
Yana dönüyor sadece ama cok yumuşak yerde dönemiyor

Bizimki de daha dönmedi. Sağ tarafına bir ağırlık veriyor.
Birşeyler tutuyor mu sizinkiler kızlar

Daha yeni yeni uzun tutmaya başladı hemen bırakırdı elinden. İadere eder:)

Benim kız dönüyor canim yüz üstü çok hareketli bir bakıyorum basıyla poposy yer değiştirmiş :KK45:

Bizimki 3 ay 2 gün oldu. Sizinkiler? Agu falan demiyor geçen ay 2 3 kere agı benzeri bir ses cıktı. Sadece 2 3 kere de sesli gülmüştü. Sizinkiler nasıl bu konuda?

Bide yüzüstüyken kendini kaldırıp başını iyi tutardı şimdi hiç uğraşmıyor

Benmki 18 şubat doğumlu. Her şeyi elimi özellikle ağzına götürüyor. Aşırı salyalandı. Ama dönemiyor hiç öyle bir çabası da yok. Tembel mi ne? Ana kucağına koyduğumda popoyu ileri ileri attırarak kayıyo. Bir de son 3 gecedir memeden ayrılmak istemiyo ve saatte 1 uyanıyor. Keyifsiz diyemem ama kikir kikir gülüyo.

Bizimki 3 ay 2 gün oldu. Sizinkiler? Agu falan demiyor geçen ay 2 3 kere agı benzeri bir ses cıktı. Sadece 2 3 kere de sesli gülmüştü. Sizinkiler nasıl bu konuda?

Bizimki cocukla cok konustugumuzdan diye düşünüyorum agu gibj degilde biz konuştukça ses çıkarıyor

Benmki 18 şubat doğumlu. Her şeyi elimi özellikle ağzına götürüyor. Aşırı salyalandı. Ama dönemiyor hiç öyle bir çabası da yok. Tembel mi ne? Ana kucağına koyduğumda popoyu ileri ileri attırarak kayıyo. Bir de son 3 gecedir memeden ayrılmak istemiyo ve saatte 1 uyanıyor. Keyifsiz diyemem ama kikir kikir gülüyo.
Tembel değildir kesfedememistir henuz bence. Kikir kikirse benle oynayin diyor bicirik bence,yada atak haftasında. Erken diş çıkarıyor olabilir mi bizimkinde sürekli eller ağzında

Benim ki çongıragı ile oynuyor genelde 1dk civarı tutuyor elinde. Ters yatırınca kafayı kaldırıp bakıyor. Nadiren canı istedi mi sesli gülüyor 😄 yeni yeni ayaklarını keşfetti oynuyor 15 subat doğumlu. Rabbim evlatlarımıza sağlık versin

Benimkide 15 şubat doğumlu oyuncaklarla baya oynuyor elindeyken ağzına götürüyor atıyor tekrar aliyor. Saga sola donebiliyor ama 360 derece donemiyor henuz. Baya sesler cikariyor agu gugulari gectik resmen bagiriyor. Ne uzatirsam uzatayim almaya calisiyor. Gidigindan cok huylaniyor saniyorum gıdısını temizlerken bile kahkaha atıyor. Elleri ayakları hiç durmuyor çok hareketli. Ve salyaları çok akıyor.

30 Ocak doğumlu benim ki sağ sol ve yüzün koyu dönüyor ama sırt üstüne geri dönüş yapamıyor . oyuncakları alıyor direk ağıza götürüp kemırıyor salyamz da var bayaca.bsey uzatınca eller titreyerek alıyor elimi tutunca direk ağıza gider ağzı yüzüme yaklaşsa ısıtacak oluyor el ayak zaten sürekli hava da anlık göz göze gelelim hemen gülüyor kolları uzatıyor al beni der gibi :)

Masallah canım cok durmuyor ya benim oglan yerde 15-20 dk o da oyun halisinda duruyor oyun halısı yoksa max. 5dk dönecek yelteniyor bizimkide çünkü
Bende battaniye koydum yere oyuncakları atiyorum onu da yerine koyuyorum bir süre sonra tabi sıkılıyor ama ac ve uykusuz değilse kaliyor. Daha önceden daha cok dönüyordu şimdi sürekli battaniyenin dışına çıkma derdinde. Yuzustu yapinca çok hoşlanmıyor kafayi koyuyor bazen donuyor bazen dönemiyor agliyor. Şaka maka zaman ne cabuk geçti de 4 aylik oldular ya daha dün gibi Nasıl dogurcaz diyorduk

30 Ocak doğumlu benim ki sağ sol ve yüzün koyu dönüyor ama sırt üstüne geri dönüş yapamıyor . oyuncakları alıyor direk ağıza götürüp kemırıyor salyamz da var bayaca.bsey uzatınca eller titreyerek alıyor elimi tutunca direk ağıza gider ağzı yüzüme yaklaşsa ısıtacak oluyor el ayak zaten sürekli hava da anlık göz göze gelelim hemen gülüyor kolları uzatıyor al beni der gibi :)
Aynı bizi anlatmisin:) tek salyamiz yok bizim.

Aynı bizi anlatmisin:) tek salyamiz yok bizim.
Diş erken çıkacak galiba salyamz var bide elinden tutunca gçdirek ayağa kalkıyor canı istemezse de kafayı geri atıyor kaldırma keyfimi bozma diyor:)
Perşembe günü tarıçtıcam iki haftada kaç gram almş die ona göre ya süte devam yada ek mama vercem bakalım duruma göre

X