2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hemen sağıp veriyorsan hicbir sey olmaz bence ama dolapta durunca cidden bardağa yapışıyor bir kısmı yağlı gibi. Bende senin gibi emzirdikten sonra sağıp kaşıkla vereyim diyorum ama süt çıkmıyor ki emdikten sonra :KK43:
Hemen verıyorum canım emıp bıtırmıyor ıdare edecek kadar emıyor sıpa, kilo alımı da az olunca veriyorum bakalım değişecek mi bu ay birde göğsümde süt kalınca azalma oluyor sanki

Ya niye almıyorlar acaba boya mi gidiyorlar almazsa ne yapicam? Ek gidaya mi gecicen?
kuzum boya gittigi düşüncesindeyim açıkçası,yada cok hareketli olmaya başladı ve meme reddi vardi biliyorsun gece emzirebiliyordum ondan kilo almadı. Ben 4.ay kontrolüne kadar birşey yapmayı düşünmüyorum elimden geldigince emzirmeye çalışacağım

Benimde meme reddinden sonra azaldı zaten elinle mi sagiyon?
Evet canım elimle sağıyorum baştan beri göğsümde süt bırakmamaya çalişiyorum.
Ara ara süt azalması oluyor yine de 3/4 gün hiç yok gibi oluyor sonra normale dönüyor 10 gün falan normal yine azalıyor baştan beri böyle devam ediyor

İyi ki bizim evde tartı yok 😞yoksa kızımın kilosunu ölçüp takıntı yapardım.Bu ay az kilo almış dedi doktor daha sık emzir dedi en fazla 4 saatte bir emziriyorum ama bazı arkadaşlar çocuk uyanmadığı sürece bütün gece emZirmediklerini yazmış şaşırdım valla

kuzum boya gittigi düşüncesindeyim açıkçası,yada cok hareketli olmaya başladı ve meme reddi vardi biliyorsun gece emzirebiliyordum ondan kilo almadı. Ben 4.ay kontrolüne kadar birşey yapmayı düşünmüyorum elimden geldigince emzirmeye çalışacağım
Aynen ya benimki uyumuyorda artık gündüzleri fazla Iki firt emiyor bırakıyor meme reddinden bence insallah eski düzene doneriz

Buzlugumda 3 anneye ait süt var verdiğim sütü değiştirdim biraz alerjen mama verdim , durumu düzeldi büyük ihtimal alerjisi varmiş annenin yediği birşeye çok büyük ihtimalle de inek sütü alerjisi ..ben alerjinin bebekte bu derece ağrı yapicagini bu derece agliyacagini düşünmemiştim ,bagirsagi filan mı dugumlendi diye düşündüm o derece kötü agliyodu

Canım şimdi nasıl oldu kuzucuk?
İyi ki bizim evde tartı yok 😞yoksa kızımın kilosunu ölçüp takıntı yapardım.Bu ay az kilo almış dedi doktor daha sık emzir dedi en fazla 4 saatte bir emziriyorum ama bazı arkadaşlar çocuk uyanmadığı sürece bütün gece emZirmediklerini yazmış şaşırdım valla

Canım memeyle ilgili sorun yol bizde şükür ki, o yüzden gece kendisi uyansın diye uyandırmıyorum bende. Ama kilo alımı az olsa ya da meme reddi olsa bende uykusunda emsin bar diye kalkar emzirirdim.

Her bebek farklı, hepimizinki aynı olacak diye bi koşul yok, şaşıracak bi durumda olmaması lazım o yüzden.

Aynen ya benimki uyumuyorda artık gündüzleri fazla Iki firt emiyor bırakıyor meme reddinden bence insallah eski düzene doneriz
Canim yazacam sana 2 gündür yazamıyorum . Yetersizlik hissediyorsan ek gıda değilde formül mama başla Benim fikrim ek gıda zaten tadımlık olacak bide küçükler sindirimini yorabilir . Bu arada benim kız da 2 hafta kilo almadı maalesef en son 200 gr almıştı 3 haftada yarin tartacam bakalım almamışsa bende formül mama başlamayı düşünüyorum bende sık sık emzirmeye çalışıyorum 2 saati geçirmemeye gayret gösteriyorum geceleri 3 saat oluyor genelde biran önce 6. Ay gelsin istiyorum bu emmeme yetersiz emme sorunsalı beni cooooooook yordu gören bu senmisin diyor :KK43:

Canim yazacam sana 2 gündür yazamıyorum . Yetersizlik hissediyorsan ek gıda değilde formül mama başla Benim fikrim ek gıda zaten tadımlık olacak bide küçükler sindirimini yorabilir . Bu arada benim kız da 2 hafta kilo almadı maalesef en son 200 gr almıştı 3 haftada yarin tartacam bakalım almamışsa bende formül mama başlamayı düşünüyorum bende sık sık emzirmeye çalışıyorum 2 saati geçirmemeye gayret gösteriyorum geceleri 3 saat oluyor genelde biran önce 6. Ay gelsin istiyorum bu emmeme yetersiz emme sorunsalı beni cooooooook yordu gören bu senmisin diyor :KK43:
Aynen cnm yaşamayan bilemez. 6 ay gelseydi kahvaltilar meyveler sebzeler telafi yapardık. Hayır doymasa ağlar ağlamıyor bezi de çişli. Bakalim uyku aralarında emziriyorum sürekli sıcakta çok bebege emmek külfet geliyor olabilir terliyor.bu iki hafta daha gozlemlicem bende ek gıda ya da mamaya geçicem böyle devam ederse.

X