2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar dün aşı olduk yaklaşık 24 saat geçti bu sabah memede bile durmuyoruz sürekli ağlıyoruz normal mi
Canım benim oğlanda durmamıştı aşı sonrası ağla ağla mahvolmuştu belli canı yanıyordu memede almıyordu bi çay kaşığı Calpol verdim uyumuştu rahatlamıştı yavrum

Kiz dur ne acelen var bari bebeler yasini doldrsn 34 gayet norml 40da evlenenler var. Hem bende allah nasip ederse uc numarmi 38lerde istyrm jubilemz olsn:))
Bende 23de kızım 26da oğlum artık 3.de 30 karda düşünüyorum gibi de düşünmüyorum gibi de belki 4 de olur şuan hiç gözüm kesmiyor bebe büyüyünce belli olur artık :)

Zamanında doğsa 4 kilo üstü doğardı cnm benim 37.haftada 3560 doğdu
Bende 38 de 3750 dogurdum 40/41 i göreydik ne olurdu acaba ,bide emmıyor süt yok diyorum gelişim de iyi ya emse süt de olsa ne olacak bu çocuk ama bu ay hiç ümidim yok 1 kg ye odaklamştm kendimi 600 Gr alsa sükredicem 5 saat den önce emmıyor

Kızlar dün oğlum o kadar iyiydi ki emdi uyudu gezmede bile dışarda yemek yemiştim turşu yedim azda kola ictim ondan mi bilmiyorum ama bugün hirliyor gaz agrisi çekiyor demek yediklerimiz çok etkili ya.
Turşudan canım bende önceki gün kuru fasulye yemiştim zorladı durdu artık buyudu demeden dikkat etmek gerekiyor

Kızlar affınıza sığınarak atıyorum sizinde kakalar böyle ve cıvık mı bizimki hep sulu ishal olabilir. Birde emerken midesi gurulduyo mu
Kuzum bizim.kivam.olark hep boyle ama ablamdan biliyorm o yasina kadr ek gidaya gecmemsti ek gidaya gecene kad rbu kivamda yapti sadece sut aliyo kuzum kati olamaz ki. Sadece renk bizde sapsri

5 saat çok değil mi canm ya doktora mi gitsen acaba ? Benimki en fazla 3 saatte bir emiyor. Bakalim haftaya belli olacak bizim sipalar kaç kilo oldular merakla bekliyorum rota aşısı da var.

Bizim ki de koyu hardal içinde beyaz partükillr var bide arada yeşil kaka yapıyor baktım netten fazla beslendiğini gösteriyormuş yeşil renk iyi de bu çocuk 5/7 saatte anca emıyor nasıl çok beslenmiş oluyor
sesler bizden de geliyor masaj yapıyorum karnına biraz gaz çıkardı mı rahatlıyor

5 saat çok değil mi canm ya doktora mi gitsen acaba ? Benimki en fazla 3 saatte bir emiyor. Bakalim haftaya belli olacak bizim sipalar kaç kilo oldular merakla bekliyorum rota aşısı da var.
Çok çok hemde canım 7saat bile emmediği oluyor aile hekimine gitmiştm geçen gün iki haftada 300 Gr almış normal dedi demekki süt doyurucu gelışım de iyi dedi köye geldim bide olmadı eve gidince kendi doktorumuza giderz

Eğer gelişimi iyiyse kilo alıyorsa hiç önemsemiyorlar ne kadar aralıkla kaç dakika emdiğini canım. Ben de biraz aralıklı emse diye bakıyorum 1 saatte bir memede kısacık emip bırakıyor kanguruya koyduğumda tokta olsa emmeye çalışıyor bi yere gidemiyorum bu huyu yüzünden. Eğer gelişim sıkıntısı yoksa sen de sıkıntı etme

Senin oğlun 2 aydır surekli emen iyi kilo alan bir bebekti ayda bir kilo üstü aldı diye hatırlıyorum hep şimdi iki haftada 300 bence senin bebegine göre az bence her bebek bünyesi farklı çoğu bebek icin 300 çok bile. Ama bizim bebeklerin midesi genişti ne oldu da küçüldu bunların midesi ya alerji falan olmasin???

Aynı canım bide yastıkda durmuyor kayıyor bir bakıyorum kafa yukarı bakıyor popoyu kaldırıyor beni kucaga al dıyor galıba elleri tutup kaldırır gibi yapıyorum oda zorluyor kalkmaya calışiyor

Normalden farklı bişey yok canım hersey aynı sadece emmesi değişti uykusu arttı 400gr ama üzerinde ince bir kat ve bez vardı 100 Gr ordan düştüm atık izlemde belli olacak ne oldugu.
Bende o yüzden tedirginim bir anda bu kadar düşmesi normal mi 1.ay 1500 2 ay 1300 aldı bu çocukbu ay 1000 alır diyordum ama zor tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…