2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın kızlar. Yarın sabah aşı günümüz. 3 aşı bide rota :KK43: rota ve verem canlı aşılar yavruma güç versin Rabbim günlerdir dua ediyorum. İnşallah mümkün olduğunca az ağrı acı çeker miniğim. İnsan o küçük bedende acı görünce Allahım ondan al bana ver diyorum.
Bide 5 yaşındaki kıza tecavüz haberini gördüm kızcağız vefat etmiş. Allahın cezaları pisliklere artık caydırıcı bir şeyler yapılsın dayanılır gibi değil. Allah evlatlarımızı bu şeytanlardan pisliklerden korusun.

Günaydın kızlar. Yarın sabah aşı günümüz. 3 aşı bide rota :KK43: rota ve verem canlı aşılar yavruma güç versin Rabbim günlerdir dua ediyorum. İnşallah mümkün olduğunca az ağrı acı çeker miniğim. İnsan o küçük bedende acı görünce Allahım ondan al bana ver diyorum.
Bide 5 yaşındaki kıza tecavüz haberini gördüm kızcağız vefat etmiş. Allahın cezaları pisliklere artık caydırıcı bir şeyler yapılsın dayanılır gibi değil. Allah evlatlarımızı bu şeytanlardan pisliklerden korusun.
Günaydın canım biz dün 4 aşı vurulduk çok ağladı vururken ama kucagıma alınca hemen sustu yavrum ve güldü bile, 😊 sende sakin ol yaşadığı tek acı aşı olsun yavruluraimizım

Sizin bu mama işi noldu canım hakkaten sen deyince aklıma geldi.
1 hafta eski mamayı verip gözlemlicez diyordun, ne karar verdiniz eşinle?
Şu Golden Goat'tan aldınız mı?
Yok canım golden goat almadık 1hafta eski mamayi denedik çok şükür bi tepki olmadı bugün dr günümüz allerji test sonuclarimizi gösterip ona göre karar vericez umarim güzel haberler yazarım buraya

Kızlar affınıza sığınarak atıyorum sizinde kakalar böyle ve cıvık mı bizimki hep sulu ishal olabilir. Birde emerken midesi gurulduyo mu

Eklentiler

• IMG_20190425_083453.jpg
    IMG_20190425_083453.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20190425_083411.jpg
    IMG_20190425_083411.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20190425_083347.jpg
    IMG_20190425_083347.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar affınıza sığınarak atıyorum sizinde kakalar böyle ve cıvık mı bizimki hep sulu ishal olabilir. Birde emerken midesi gurulduyo mu
Benimki koyu hardal sarısı ve cıvık. İshal için 10 ve üzeri kaka yapmaları gerekiyormuş. Yeşil, sarı ve turuncu renklerinde olabilir dedi dün doktor. Midesi değil o bağırsakları guruldayan. Bizimki de öyle.

Emerken bizimkininde çok gurulduyor. Bu renk değil bizimkisi böyle

Eklentiler

• 6808F0A3-523E-481E-BBA5-ACE3A0C9DFA9.jpeg
    6808F0A3-523E-481E-BBA5-ACE3A0C9DFA9.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 26
Mesajı şimdi gördüm yok emerken de uyumuyor gözler kapalı ama uyku değil. Normal değil artık bu kadarı. Sizin uyku düzeni nasıl? Gece gündüz kaç saat uyuyor
Bizim aşı hariç gayet iyi. 17-18 saat uyuyor. 2-3 saatte bir uyanıyor. Gündüzleri tek uyumuyor, kucağımda uyuyor. Bizim sıkıntımız bu şu an.

Oyy canm kolikbebegi ceken bilir Allah yardimcin olsun vallahi çeken bilir biz kızımı 1 gün hast. De yatirdik sebebi ne diye basdan aşağı check up yaptı dr ama yoğun gaz cıktı beni gören eski komsular nasıl 3. Bebegi düşündün diye hayret ettiler ama nasib işte oldu biraz Once de Zehra aglama krizine girdi dogdugundan beri ilk defa bu kadar ağladı dedim kesin kemikleri kırıldı bisey oldu arabaya bindik acile gidiyoduk sustu offf gecsin bu günleryaa bebek buyutmenin tadina varalim hep beraber
Ben de hep hasta zannediyordum bebeğimi hep tahlil yaptırdım gayta, en sonunda kendi çocukluk doktoruma götürdüm 40 yıllık doktor dediki hiç birşeyi yok infantil kolik 3.ayda geçer gerçektende bu aralar bı gelişme var eskidi gibi 7/24 aglamiyo en azindan bı hafta sonra 90 gün olcak

Kolik bebek bende ilkinde yasadm moarana kadr o aglar ben aglardm gece gece kapima komsular gelirdi bo buyugun yok mu kizim senin cocuga bakmaya gelsin derlerdi . Bi derdi var bu cocugn bi doktra gotrsenz derlerdi. Babam.bile onca doktra gotrmemze sahit olmasna ragmen bide kalbine mi baktrsanz derdi. O yuzden disardan hep derler dusunme kuzum allah kimsenn basna vermesn ama gececk inan 4 ayda bi anda kesilmisti buyugumn aglamalro gaz sancisi herkes cok sasrmisti
Ay evet bende komşular kapıya gelcek diye korkuyodum neyse ki geciyo gibi

Canım rota aşısını kaça aldiniz

X