2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
aç olsa çığlık çığlığa ağlar bu çocuk aç demek senin çocuk doktorunun işi düzenli takip eden doktor söylemezken aç demek garip geldi. Emmesi çoğunlukla duygusal tatmin için oluyor sen dinlediğinde farkedersin süt çektiğinde gluk gluk ses geliyor oğlum 1 saat emiyorsa toplasan 10 dakika ancak aktif süt çekiyor geri kalanı anneyle duygusal tatmin

Canım önemli olan bebeğin gelişimi emmiyorsa sağ ver, sütün yoksa mama ver ,her kafadan bi ses çıkınca insan çok yoruluyor,bak benimki emmede problem yaşıyor sagip biberonla veriom napim,emmeye diretip aç mı bırakım,1hafta direttim çocuk hep ağladı kilo alamadı,sağmak zor kolay değil ama napim gittiği yere kadar,en azından kilo alımı çok iyi şimdiye kadar, anneler en doğrusunu hisseder bebekleri için

anneme kalsa bende hamileyken çok zayıftım 83 kilo oldum yine yemiyorsun diyordu maşallah oğlun topaç gibi yanakları dolu dolu sen izmirdeydin demi arkadaşım ege üniversitesi sağlıklı çocuk polikliniğine götürüyor bebeğini çok memnun benim evime ters ama bende bi uğramak istiyorum bir gün. İstersen orda bakılsın daha net bir fikir olur kafanda

Canım aynen 15 dk emiyor sonra oyalanmaca. Ama neden kilo almaz anlamıyorum hala. noram okudum bugün ne güzel kilo almış bebeği maşallah. Benim oğlum da alsın istiyorum.

Az önce emdi arkadan mama yaptım 30 luk içti

Canım egeye giidicem aynen aklımda bende bornovadayım zaten

Canım emzirme danışmanından çok dr unun dedikleri önemli bence sonuçda çocuk dr u demi o işin egitimini görmüş 1 hafta mama ver 30 la başla sonra 60 a çıkar bakalım kilo alımı artacak mi artarsa sütün yetmiyor demek zaten sen elinden geleni fazlasiyla yaptın doydumu doymadimi diye stres yapiyosun eminim

Evet canım aynen stres yapıyorum üzülüyorum normal diyor Bi doktor digeri az diyor. Bide ege üniversitesi hastanesine götürcem alerji için test isticem

Doğum kilonuz da yüksekmiş sizin. Potansiyeli var yani bebeğinin.
Senin de derdin kıyafetlerin küçük kalması olsun arkadaşım. Bak burda bu kadar kişinin gram gram kilo aldırcam diye göbeği çatlıyor

Bence doktorun dediğini dinle. 3. Aya kadar bol bol emzir. Her mıkırdadığında memeye tut. 1 ay daha zaman ver sütüne de bebeğine de. Baktın olmuyor 3. Ayda başlarsın devam sütüne. İlk kızımda yaşadım senin yaşadığını, çok yıpratıcı bir süreç. İnşallah dilediğin yönde gider her şey.

Benim oğlum kızlar

Maşallah canım bal gibi oğluşun

Kızlar ikinci ay aşılarımızı bugün vurulduk. Aşı akşamı ateş yaşayan oldu mu?

Geçmiş olsun canım. Bizde ateş olmamıştı. İnşallah sizde de olmaz.

Bizde yavaş yavaş başladı gibi ondan telaşlandım.

Eşim üniversite hastanesine de götürelim dedi bu doktor bizim kafamızı karıstı dı

Yaa çok tatlısın sen Efe

Hasan’ı da kullanıyor musun canım?
Sağol canım evet onu da kullanıyoruz canım

Aynen oyle canım bir kişinin bakıp düzen tutturması cok daha önemli ve iyi oluyor. Kalabalikta benim oğlan çok huzursuz oluyor ama yalnız olunca daha sakin ve daha iyi oluyor. Bez bende suan 2 numara prima kullanıyorum az kaldı 3 no molfix pure&soft aldım onla devam ederim artık.
Benim oğlum kızlar
Canim benimkide bu kadar sağlıklıysa kafanı bulandirma kiloyla bak ben ayda 1 tartıyorum benimkide yenidoğan kiyafetleri giyiyor ve bu aralar emmiyor kasiklada yemiyor nasıl duruyor diye düşünüyorum. Bos bos paranida verme sacma sapan drlari bence canım.

Sağol canım baya taktık ya eşimle kilo konusunu

Sağol canım hepimizin bebelerinin bahti açık olur insallah
Sağol canım baya taktık ya eşimle kilo konusunu
Bir süre rahat birak tartma çocuğu bol bol emzir sütünün az olduğunu dusunuyorsan mama öcü değil tabiki verebilirsin. Ki bir süre sonra benimkide yetmeyecek büyük ihtimal bende mama vericem.az once dolu memeyi sağdım 50cc çıktı düşün yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…