2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Gunaydin kızlar vee Zehra malesef hasta tum gece uyumadik hala ayagimda sallıyorum burnu tıkalı şimdide hafif ateş oyyy inşallah kolay atlatırız ablaninda dün ateşi vardi bakalim napicaz

Canım geçmiş olsun ikisine de. Yaz da gelemedi baksana. Yavruşlar bir rahatlayamadı

Sezeryan olan Anneler benım gibi kafayı yiyip tekrar hemen hamile kalmak isteyen var mı riskleri varmış en az 2 yıl beklenmeli denıyor ama yasım 34 ben beklemek istemiyorum. Kafam da deli sorular
Benim doktorum 6 ay sonra yapabilirsin dedi kuzenim doğumdan 3 ay sonra hamile kaldı diğerinide aynı gün doğurdu bi problem olmadı canım

Sezeryan olan Anneler benım gibi kafayı yiyip tekrar hemen hamile kalmak isteyen var mı riskleri varmış en az 2 yıl beklenmeli denıyor ama yasım 34 ben beklemek istemiyorum. Kafam da deli sorular
Yasin çok değil bence bekle canim 2 yıl bırak araya zaten hamilelik zor bir süreç bak bebek bakmakta zor yanında sana yardımcı biri olacaksa 7/24 bilemem onun dışında çok zor kesinlikle bekle benimkiler arası 2 yaş 7 ay ben çok zorlandım hala zorlanıyorum tek bakamıyorum annemdeyim sürekli .

Y Yslysl pasaya bi masallah birakalim
Teşekkür ederiz teyzesi Ee Demir teslim donemi ufaktan son buluyor desene. Alışırsın canım herseye alışıyor insan zamanla

Türkiyede 2 yıl diyorlar ama avrupa 1 yıl sonra izin veriyorlar. Bence 1 yıl bekle hem de vücudun düzene girer. Sonra yaparsın tabi sen bilirsin ama biraz dinlen sen iyi olur gibi:)

Kiz dur ne acelen var bari bebeler yasini doldrsn 34 gayet norml 40da evlenenler var. Hem bende allah nasip ederse uc numarmi 38lerde istyrm jubilemz olsn:))

Selam.anneler bizde kangrugillere karistik eve giremiyorz havalarda sonnda biraz guzellesti buyugmzu parkta kuma derken benim.pil bitmis oluyo ama genede herseye deger... Havalar insallah hep boyle guzel gider babamz gidecek biliyosnz mayista bizde artk bebelerle disarrdan iceri girmeyz. Hepnze tavsyem havayi guzel.bulunca atin kendnizi disari cok iyi geliyor...

Teşekkür ederiz teyzesi
Ee Demir teslim donemi ufaktan son buluyor desene. Alışırsın canım herseye alışıyor insan zamanla
evet az kaldi bir ay vakti kaldi annemin,sonra hep basbasa kalacagiz. aslinda bana da iyi oldu 2si ile bir arada ilk gunum olunca kendimi gormek istedm.sukur bugn ekstra akillilar. esim de yolda ztn artk biri bagirsa cagirsa da sorun yok :) minnos tontisim ama hep biraktim yatagina yatti. iki elli olunca cocugun da duzeni olmuyormus valla. ben hep boyle yaparm bazen uyur bazen uyumaz ama en azindan sadece benim yontemime alisir:) siz nasilsiniz canim?

Son düzenleme:
ben pampers in 3numarasina anlam veremedim. baby dry kullaniyorum ama cok cabuk kucuk geldi,2paket kullandim simdi 4e gecmek zorundayim. 2 ile 3 arasinda cok bi fark yok bize gore

ben pampers in 3numarasina anlam veremedim. baby dry kullaniyorum ama cok cabuk kucuk geldi,2paket kullandim simdi 4e gecmek zorundayim. 2 ile 3 arasinda cok bi fark yok bize gore

Canım ben Molfix Pure&Soft kullanıyorum. 3 numarası gayet iyi oluyor bize. 4 numara 7-14 kilo arası, şu an bize çok büyük gelir.
Prima kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim. Kaç kilo senin bebiş de 3 numara bu kadar çabuk küçük geldi?

pampers baby dry 3 numara 4-9mus kucuk geldi hemen. 4e de 9/14umarim cok buyuk olmaz. tam sinirda oluyor benim icin rahat etmiyor ya. valla kilosunu hic bilmiyorum ki 29unda ogrenecez bakalim tontis ne kadar olmus. hic yoktan 1 kilo alsa 7.200 falan olmustur ama daha fazla olma olasiligi bence yuksek

Kaç aylıksınız canım siz 7200 maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…